Ja dat is helaas niet zo makkelijk. Iig niet in onze gemeente. Het is al een klus om parkeerbeheer er te krijgen.
Ik wacht op een belangrijk telefoontje. Een uur geleden zelf maar gebeld en ik zou zo worden teruggebeld, nu een uur later nog steeds niets gehoord. Ben er zo enorm klaar mee, heel mijn dag is naar de klote omdat ik maar op dat ene telefoontje zit te wachten.
Hahaha.. klopt Maar ik moest wel want door dat ik 38 weken zwanger ben is dat het enige wat nog lekker zit
Typ-of grammatica? Ik kan daar dus ook echt niet tegen hè. Ik las laatst hier serieus dat iemand schreef: ‘tegen jouw word gezegt...’ En het is niet zo dat diegene ongeletterd is of zo. Normaliter schrijft ze prima, maar je ziet ook wel eens dat er een ‘t’ ipv een ‘d’ gebruikt wordt. Ook als het in het woord meteen te zien is dat dit niet klopt, of dat autocorrect het al voor je doet Voorbeeld; hij geloofd mij
Ik vond dat vroeger ook super storend, tenen krommend soms. Tot ik een auto ongeval kreeg, hersenletsel op liep, en ik gewoon het hele stuk grammatica kwijt ben geraakt en een groot deel spelling. Soms weet mijn zoon van 10 beter hoe iets geschreven moet worden dan ik zelf. Ik probeer het goed te doen met de ezelsbruggetjes kofschip en smurfen maar ook die pas ik niet altijd goed toe. En googelen hoe ik iets correct schrijf om te reageren op een forum gaat me een stap te ver. Dat doe ik wel voor emails en belangrijke dingen. Enige voordeel is wel dat ik de fouten van een ander nu ook niet meer zie
Vanmorgen was het hier 6 graden. En de meiden waren het bibberen ondanks het binnen wel warm was.dus ze mochten hun nieuwe winterjas aan.Komen we op school, allemaal bibberende kindjes in hun zomerjas of dunne vestjes. Er was zelfs een moeder die stond te verkondigen dat een winterjas toch helemaal nog niet nodig was, want het was pas september, en dat terwijl haar zoontje bibberend in een t-shirt en spijkerjasje naast haar stond te klagen dat hij het zo koud had. En het ergste was dat ze zelf wel een dikke trui had aan gedaan.... Heb dr maar gezegt dat ik ze liever in september een warme jas aan deed dan dat ze het koud hadden.
een like, niet omdat ik het leuk vind, maar omdat ik iets soortgelijks heb meegemaakt en daardoor zeker als ik moe ben het gewoon niet meer zie.. ik heb gisteravond ook bij sommige woorden zo zitten twijfelen. d of t, wat was het nou??
Dat ik met zoon een stukje liep, en er een hele nettr man van een jaar of 60? Zei.. zo goededag mooie dame. Stamelde maar dank u en liep snel door haha
Ooo, ik voel met je mee, het is echt afschuwelijk om zo te moeten wachten! Ik verbaas me erover dat mijn dochter zo graag wil dat ik op haar mond kus. Hoe komt ze erop? Ik wil haar helemaal niet op haar mond kussen, maar ze kreeg echt zo ongeveer een driftbui Ik snap niet waarom het zo belangrijk voor haar is, zelf vond ik het altijd al op de grens als mijn ouders mijn haar kusten. Nou ja, ze zal me in elk geval wel lief vinden zeker
Ziet ze je je partner een kus geven? Hier wil de jongste dan ook een kus zoals mama en papa. Ipv op de wang.
Haha dat zal het inderdaad zijn! Ze wil ook altijd meteen gezinsknuffel als wij elkaar even omhelzen.
Ik ben verbaasd over mijn sperziebonen op de moestuin. Al jaren heb ik een zielige oogst van 1 maaltijd voor twee personen. Nu voor de derde keer geplukt en nu een 12 literemmer helemaal vol en met de warmte volgende week verwacht volgende week weer een emmer vol. Zoveel hangt er nog aan.
Ja das waar! Wat naar voor je zeg! Maar dit is een uitzondering natuurlijk. Er zijn er zat bij (ik zie het ook in m’n kennissenkring en zelfs op m’n werk, toch HBO geschoold) waarvan ik denk; huh? Hoe is het mógelijk! En die stukken gaan zelfs naar de rechtbank! Als je het weet van jezelf, laat het dan even nakijken.
Dat is wel de reden dat hier de winterjassen nog in de kast hangen. als ze op school gaan buiten spelen om 12.30 is het weer veels te warm voor die dikke jas. dan toch maar in de ochtend die 5 minuutjes van huis naar school het koud hebben.