Een aantal kinderdagverblijven in de omgeving doen dit zie ik bij het regionale nieuws van onze gemeente. Ik wilde eerlijk gezegd morgen ook vragen niets te doen met mijn dochter en de stint tot het opgehelderd is
Vreselijk.. De kindjes zitten op school bij het kindje van mijn collega, het komt ineens heel dichtbij dan.
Hier ook niet ben er de hele dag mee bezig. Straks werken dus mijn cliënten zullen het er ook over willen hebben.
Ik heb niet alles terug gelezen dus misschien staat het al ergens, maar ik begreep dat de begeleidster alleen de slagboom heeft geraakt. Ze heeft toen nog geprobeerd de kinderen te redden en daarbij haar benen verloren.
Wat een vreselijke nachtmerrie ik ben er helemaal naar van. Arme kindjes en wat een verschrikkelijke hel voor de nabestaanden
echt geen woord voor, verschrikkelijk. ik wens alle betrokkenen heel veel sterkte toe wat een hel als je bericht krijgt dat je kind(eren) er niet meer zijn. Als ik lees dat er zelfs 3 kids uit 1 gezin komen wat een verdriet.
Ik heb ook net bericht binnen van de peuterschool dat ze de stint niet gaan gebruiken tot ze de uitkomst van het onderzoek weten.
Misselijk ben ik er van. En wat zal ik, net als iedereen hier, mijn kinderen een extra knuffel geven.
Verschrikkelijk wat er is gebeurd Wat ontzettend moeilijk voor iedereen die hierbij betrokken is....de leidster, de kindjes (waarvan je dan maar hoopt dat ze er niks van hebben meegekregen...), de machinist, de hulpverleners, alle ooggetuigen. En natuurlijk de families, vrienden en bekenden van de slachtoffers en hun naasten... Het is dat Oss echt een heel eind rijden is voor ons, anders had ik ergens in de komende dagen toch bloemen gaan leggen. Die neiging heb ik eigenlijk nog niet eerder gehad als er iets voorgevallen is....maar nu.... Dat is toch je ergste nachtmerrie
Ik hoop zo op net zo’n positief bericht over het andere kindje... natuurlijk voor het gezin wat 2 dochters heeft verloren, maar ook voor deze vrouw. Dat ze dan iig 1 van de kinderen heeft weten te redden. Het laat me niet los allemaal.
Hier net het vreselijke nieuws gehoord dat het om de kinderen van een oud collega gaat. Zo vreselijk voor hem, zijn vrouw en alle familieleden. Ik ben vanmorgen plat gebeld en geappt of het niet onze kids waren. Ik schrok me rot toen ik hoorde op de radio, bakfiets en oss, ik was in gesprek met een collega en de angst overviel me direct. En andere collega gaf toen aan dat het om een kdv zou gaan. Dat dit vreselijke drama alsnog zo dicht komt vind ik wel heftig. Zo erg allemaal. Heel Oss is in diepe rouw.