Ga naar een site waar ze banner hebben of hiernaast in de kolom 'zwanger banners' vul daar gegevens in en plaats de code in je profiel.
Jaa ze heeft ons een verwachting gegeven, maar geen zekerheid. Ze is gediplomeerd echoscopiste verloskunde/gynaecologie en doet mee aan dat onderzoek. Volgende week donderdag heb ik weer echo dan ben ik 15 weken en 2 dagen hoop dat de verwachting nog steeds dezelfde is.
zij vond het heel duidelijk en zei dat er wel heel wat meot gebeuren wil dit nog veranderen. Duidelijk 4 streepjes. Als het aan haar ligt word het echt een meisje. En ze zei ook dat ze het echt niet zou zeggen als ze er niet zeker van zou gaan. Maar ik houd toch wel in mijn achterhooft dat het kan veranderen. Al moet ik zeggen dat ik het wel heel leuk vind. Ik ben zelf heel erg van de roze en de kantjes en de trikjes en zo, dus vind het helemaal geweldig. dit betekent niet dat ik teleurgesteld zou zijn als het een jongen was hoor. Liefs Jessica.
In mijn album staat een echo met 16 weken van een jongen...daar is het al heel goed op te zien. Bij Lindsey hadden we ook met 16 weken echo en toen waren er duidelijk streepjes te zien.
ja leuk he! Bij mij waren de streepjes ook erg goed zichtbaar. Ik heb de echos bij een echo bureau laten maken, en moet zeggen dat ik het ook veel duidelijker vond dan in het ziekenhuis. ook mijn 20 weken echo gaan we daar laten doen. En de dvd..... ik heb vannacht gewoon niet kunnen slapen van de spanning. Ik ben heel blij dat het een meisje word maar moest het even tot me door laten dringen. ik ben zelf heel erg van de roze. dus wat dat betreft zit het helemaal goed. ik zal vanmiddag mijn echo fotos op hyves zetten: jessicalief heb jij ook hyves? Liefs jessica.
Ik moet nog wat minder dan een weekje wachten en dan weet ik ook wat het gaat worden. Ze hadden dus een meisje voorspelt maar ik zou het wel onwijs lachen vinden als het een jongetje wordt. We zullen zien!
wij zijn gister geweest en weer was het heel moeilijk te zien maar eindelijk lukt het zze zag 2 stipjes (streepjes ?) en zegt dus dat het een meisje word ( terwijl mijn gevoel sterk zegt een ventje) maar goed zij zou het wel weten toch? begrijp me niet verkeerd hoor ben met een meid ook super super blij
bij mijn echo van 17 weken zag ze ook 2 stipjes, ik dacht toen dat ze balletjes bedoelde hihi...maar dat is dus het begin van de schaamlipjes
bij mij waren echt wel streepjes te zien, met 16 enhalve week. en geen stipjes. vandaag de 20wkn echo en echt een meisje hoor
Bij ons wordt het een meisje! (tenminste haha) Onze 3d echo is te bewonderen in mijn album..... en de rest op de site als je mijn banner aanklikt.
hallo, ik heb effe meegelezen en heb 4 jaar geleden een pretecho laten maken in ochten.die man heeft er naar dat ik weet nog nooit naast gezeten en inderdaad we kregen een jongetje. nu heb ik weer een afspraak gemaakt en hij kan het al zienmet 16 weken,dus ben benieuwd.
Hey dames, Net even meegelezen: ik dacht dat pas bij 20 weken er iets over kon zeggen... maar dus ook eerder. A.s. maandag voor de volgende echo (16+3 dagen). Wie weet dat ze van onze mormeltjes dan al iets kunnen zien... anders met 20 weken nog een poging.
Ik heb de echo foto van 15 weken en 2 dagen in me album staan, het is vrij duidelijk. Morgen pretecho (geslachtbepaling) ben benieuwd wat die man ziet. 12 weken = Jongen & 15 weken = Jongen
O jeej haha ga nu twijfelen ben bij bijna 16 weken geweest en ze was er 100% zeker van dat het een jongetje zou worden maar nu ik dit lees ...
ik dacht vandaag dat ik twee streepjes zag langskomen bij de echo, ze waren super wit en dus duidelijk te zien (12 weken) wat zou dat kunnen betekenen? iemand een idee? maakt niet uit hoor maar ik ben gewoon benieuwd...
http://baby2see.com/gender/external_genitals.html kijk hier maar eens dan zie je hoe het nog bijna hetzelfde is vroeg in de zwangerschap. met 12 weken hebben ze beiden een uitstekend iets