Hoe denk jij over merkkleding?

Discussion in 'De lounge' started by zwangerevrouw, Sep 26, 2018.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Snoopy1979

    Snoopy1979 VIP lid

    Oct 8, 2006
    34,228
    7,276
    113
    Female
    Brabant
    Hé wat leuk, Rosada is ook bij mij om de hoek :)
     
  2. suus1983

    suus1983 VIP lid

    Oct 10, 2006
    50,186
    35,873
    113
    Hoe kun je dan zien dat kinderen altijd in merkkleding lopen? Hier staat het er echt niet op ofzo, misschien heel klein een merkje? En let je daar dan ook op?
     
  3. suus1983

    suus1983 VIP lid

    Oct 10, 2006
    50,186
    35,873
    113
    Tot je tommy per ongeluk een keer in de droger doet. Shit.. maar voor de rest vind ik dat ook heel erg meevallen, vind vooral het model van de tommy shirts voor de jongens snel wijd worden. Vind dit niet echt een merk waarbij de kwaliteit nu echt zoveel beter is.
     
  4. Tuttebella

    Tuttebella Niet meer actief

    Ja maar je moet het dus niet zeggen he:D ik knip de kaartjes er af en gooi het in de kasten, hij heeft t niet eens door :roflmao:

    Heb 1x wel een flinke uitbrander gehad, toen was ik dus vergeten de kaartjes er af te knippen en hij vond toch niet dan N als 4 maanden oude baby een trenchcoat van Ralph Lauren a €270 nodig had. Vond dat toen zo flauw van hem
     
  5. kar89

    kar89 Fanatiek lid

    Feb 15, 2012
    2,246
    727
    113
    De echte dure merken koop ik voor zoon niet. Maar de tussen merken ala z8, bnosy, retour, vingino en tumble komen hier steeds meer in huis. Zoon is heel slank en daar valt niet alle kleding mooi bij. Haal best eens een jogging bij de hema of hm maar mijn interesse gaat steeds meer naar merk.
    Voor mezelf heb ik dat minder als het maar leuk staat en zit.
     
    Hopsatee likes this.
  6. Whysteria

    Whysteria Niet meer actief

    Echt super. Maar zet die tas dan eens op de foto? als je er trots op bent moet je er mee te koop lopen toch?
     
  7. KleineLai

    KleineLai VIP lid

    Dec 30, 2017
    14,245
    28,263
    113
    Ik heb niet echt verstand van merken voor kinderen. Z8 zie ik hier veel voorbij komen maar ik vind het niet zo mooi eigenlijk. De jurkjes zijn een beetje 13 in een dozijn en de prijs/kwaliteit schijnt ook niet zo goed te zijn.

    Zoon draagt een combinatie van merk en geen merk. Ik vind Ralph Lauren erg leuk voor hem, net als Tommy Hilfiger. Maar hij draagt ook gewoon Zara, H&M, Zeeman en Primark.

    Voor mijzelf koop ik ook een combinatie van merk en geen merk. Ik merk wel dat de meeste merkkleding van betere kwaliteit zijn. Idem voor mijn vriend.
     
    Vitamientjuh likes this.
  8. Oona

    Oona Actief lid

    Jul 2, 2018
    436
    518
    93
    Grappig dat er zoveel dames roepen dat ze geen merkkleding kopen om te laten zien dat ze het geld ervoor hebben, maar vervolgens wel de merknamen en prijzen benoemen. Dat was helemaal niet de vraag :D

    Ik koop overal en nergens kleding voor onze kinderen. Net wat ik leuk vind en wat ik het geld waard vind. Er is amper tot geen verschil in kwaliteit tussen merkkleding en bijv h&m.
     
    Liekje81 and tuc like this.
  9. DastyQueen

    DastyQueen Niet meer actief

    Ik ben er niet trots op hoor...

    Edit, het liefst verkoop ik hem vandaag nog en leg ik dat geld bij een andere auto.
     
  10. Bubblez

    Bubblez Niet meer actief


    Oh oh oh dat is wel evil :p

    Maar ik sluit mij dan stiekem wel bij jouw man aan... wat een geld..

    Het duurste kledingsstuk wat ik bezit is een paar dubbary laarzen. Die krengen waren 390 euro geloof ik en gekregen van mn man met de tekst "daar loop jij minstens 10 jaar op ja"
    Gelukkig draag ik ze nog, dit wordt de 6e winter. Maar god wat een geld zeg.
    Denk dat daarna het duurste is mn winterjas van afgelopen jaar van 120 euro. Heb mij daar best even van achter mn oren gekrabbelt of dat niet teveel was.

    Maar dan lees ik jouw bedragen en denk k "ach schijntje" ;)
     
    Vitamientjuh and sleutelbloem like this.
  11. kar89

    kar89 Fanatiek lid

    Feb 15, 2012
    2,246
    727
    113
    Is dat nou echt een aanrader of?
     
  12. sleutelbloem

    sleutelbloem Bekend lid

    Sep 10, 2018
    940
    1,039
    93
    De mijne vraagt dan de echtscheiding aan :p
     
    Vitamientjuh, podiki25 and Tuttebella like this.
  13. Bubblez

    Bubblez Niet meer actief


    Ja dat doettie daarna :D hahahahaha
     
    sleutelbloem and Tuttebella like this.
  14. Whysteria

    Whysteria Niet meer actief

    OK, maar zet hem dan eens heel niet trots op de foto? Als hij daar in de vitrinekast staat moet dat toch kunnen?
     
  15. DastyQueen

    DastyQueen Niet meer actief

    lief dank je wel! ik ga nu ook echt slapen want vind dit onderwerp zo leuk dat ik hier wel tot diep in de nacht kan blijven plakken.
     
  16. sweetL

    sweetL Fanatiek lid

    Jul 8, 2014
    2,089
    2,095
    113
    Female
    Brabant
    Ja!
     
  17. Huismuisie

    Huismuisie VIP lid

    Aug 10, 2016
    10,458
    11,973
    113
    Female
    Noord Brabant
    Het lijkt nu alsof je haar niet geloofd. Wat maakt het uit of ze de tas wel of niet heeft? Ze hoeft er toch geen bewijs van te leveren. En een foto pluk je zo van het web indien nodig.

    Vriend heeft een auto voor de deur waar je een meer dan riant huis voor kan kopen. Maar geloof niet dat ik een foto van zijn oprit op het web zou zetten.
     
  18. DastyQueen

    DastyQueen Niet meer actief

    Kan je niet lezen ofzo? Ik ben vandaag geopereerd en aan bed gebonden. Daarnaast heb ik veel pijn en ga ik mijn energie niet steken in een foto omdat @Whysteria zo graag bewijs wil zien...
     
  19. Snoopy1979

    Snoopy1979 VIP lid

    Oct 8, 2006
    34,228
    7,276
    113
    Female
    Brabant
    Hm, ik houd dus niet zo van merkkleding dus ik heb er weinig te zoeken, behalve de haribo winkel dan :D. Maar veel mensen vinden het wel leuk ;). Ik haal er wel eens sportschoenen trouwens.
     
  20. DastyQueen

    DastyQueen Niet meer actief

    Na die kinderachtige posts komt die foto er ook zeker niet meer en of ze me geloofd of niet zal me aan me reet roesten!
     

Share This Page