Oke, je mag lekker klagen op andere topics. Op deze topic mag je lekker ongegeneerd veren in je eigen bips steken. Wat ging er goed vandaag? Waar ben je trots op, hoe klein ook?
Ik ben gisteren naar de Action geweest en heb geen dingen gekocht die ik niet nodig heb. Alleen de dingen waarvoor ik kwam. En ik ben vandaag toch gaan hardlopen volgens schema. Terwijl ik eigenlijk snip verkouden ben en daarom wilde overslaan. (En hopelijk begrijpt mijn lichaam nu dat deze babe hier helemaal geen tijd voor heeft, en nou kappen met die onzin!!)
Ben vandaag 9e vrouw van de 29 geworden tijdens een hardloopevenementje hier in het dorp. En dochter de 400 mtr, zonder te vallen, zoals vorige keer, haha.
Dat ik zelf een brochure heb ontworpen die nu klaar is. Heeft me weken gekost om het mezelf aan te leren en alle pagina’s te doen, maar ik ben zo blij dat ik het gedaan heb met ook nog eens een super gaaf eindresultaat.
Heb mezelf 300 euro op jaarbasis bespaard door een goedkopere autoverzekering af te sluiten (met dezelfde dekking)
Ik ben trots op hoe ik eruit zie in m’n nieuwe jurk ondanks dat m’n figuur en gewicht na 2 zwangerschappen dramatisch veranderd zijn.
Ik ben trots dat ik voor het eerst een weekend alleen met twee kids heb overleefd, incl een zieke baby, werken en excl auto!
Ik ben echt rete trots dat ik al ruim 2 weken lang niet snaai, en 2x per week netjes 5km hardloop. Owja.. zaterdag is alleen Mn sas dag iets om naar uit te kijken.. Resultaat, de eerste paar kilo's zijn verleden tijd
Dat ik nou bijna 17 kilo kwijt ben en ik vanochtend een rokje maat S heb gekocht, hij paste gewoon! Nog nooit een kledingstuk maat S gehad
-ik ben trots dat ik nog een paar maanden kan wachten tot ik een nieuwe iPad, iPhone en iWatch ga kopen. Ik zing het nog wel even uit met mn oude iPad, iPhone en fitbit. -net als mam1991 ben ik ook trots dat ik al 2 weken gezond eet, daar ook bij sport (minimaal 3xpw, deze week zelfs 5x!!!) en nu al bijna 5 kilo kwijt ben!
Dat onze zoon (6jaar) direct geld wilde geven voor de slachtoffers in Indonesië na de aardbeving en tsunami! En dat hij dus ook echt geld (€5) van zijn rekening heeft overgemaakt aan de rode kruis! Hij wilde veel meer geld overmaken maar we vonden de €5 al een mooi bedrag.
Van het weekend de achterdeur, kozijn en kozijnen van het raam geschilderd...........na bijna 4 maanden uitstellen. ☺️ Nu nog een begin maken aan de muur achter onze nieuwe keuken.
Dat ik de kledingkasten van m'n meiden net uitegemest heb. Iets wat ik voor me uirschoof..... En zijn ze opgeruimd, klaar voor de winter en weet ik precies wat er nog nodig is als aanvulling. En staat er een grote tas kleding klaar met te klein geworden kleding voor m'n nichtje. Voldaan gevoel!
Dat ik onze hond ben gaan wassen, en al heb gekamd nadat ik nog heb gewerkt vanmorgen! Ik had mezelf een chill middag gegeven maar ben toch blij dat ik hem heb gewassen. Hij ziet er meteen weer super mooi en verzorgd uit ❤️
Ik vind het moeilijk om te zeggen, maar: ik ben trots op mezelf. Trots omdat het me lukt om in mijn eentje voor 4 kinderen te zorgen zonder het mega zwaar te vinden. Sterker nog, ik geniet er van.
Ik ben er best trots op dat ik vanochtend op een nette manier mijn mond heb opengetrokken tegen een vader op het tennisveld. Wat ik best eng vond. Hij schreeuwde tegen zijn 7-jarige dochter dat ze zich moest schamen, omdat ze had verloren . Vervolgens heb ik ook nog zijn dochter uitgebreid gecomplimenteerd met het feit dat ze haar best deed en plezier had in het spel.
Mijn man en ik hebben samen onze muur van negen meter geschilderd. Tot nu toe gaat t goed... even afkloppen. Wij hebben nml vier linkerhanden.