Dan heb je je reguliere controle bij de VK gevolgd door een groepsessie met vrouwen in dezelfde termijn.
Wat een prachtige foto van jullie kleine mannetje die rechtop zit!! En van harte gefeliciteerd met jullie zoon!
Hier eergisteren ook een hele mooie echo gehad. Kleine man doet t prima allemaal. Nu voelde ik me eindelijk weer de oude en ben ik sinds gisteren ziek. Griepje blijkbaar, heb ik normaal echt zelden.. dus maar goed uitzieken en hopelijk voel ik me snel weer de oude. Winterjas heb ik eigenlijk nog niet over nagedacht?! Als ik niks vind, dan maar de rits open laten met n dikke sjaal ofzo!? Warm krijgen we t toch wel.. Fijne dag meiden, ik lees alles, maar heb even geen zin om te reageren haha (sorrynotsorry).
Jullie zijn nog maar weinig aangekomen! Ik ben 5-6 kg aangekomen ongeveer. Ik moet zeggen dat ik ook niets doe qua sport en altijd honger Heb. Geen idee of dat normaal of (te) veel is. Ik word ook niet gewogen in het ziekenhuis.
quote van de dag van mijn pluszoontje gisteren tegen de gynaecoloog tijgens de echo: " en waar is de piemel?" Wij gingen neer
Gefeliciteerd iedereen met de prachtige echo’s! Zo leuk om te lezen wanneer jullie gehoord hebben wat het wordt, super veel jochies tot nu toe! Ik kan bijna niet wachten om het te horen!
Heeft een van jullie ervaring met het baby ratje van sleepyhead? Ik overweeg ee eentje aan te schaffen maar ik vind ze gillend duur, en als t gewoon een onding is dan kan ik mijn geld ook beter besteden
Bij mijn jongste heb ik hem heel erg veel gebruikt! Het was het geld echt waard. Bij de oudste was het er nog niet of in ieder geval niet zo populair. Ik had bij haar vaak het voedingskussen om haar heen in de box wat ook prima werkte maar mijn voorkeur gaat zeker uit naar het babynestje.
Wauw wat een mooie echo's zag ik voor bij komen! Zo fijn voor jullie! @Izzie7676 heel veel andere merken of van die naaiwebshops maken ook die nestjes. Miss vind je daar evt iets goedkopere Ik deed gewoon n hoeslaken om het voedingskussen Er is op fb een maart groepje (het groepje met de hartjes) mocht je t leuk vinden hij is besloten kom er gezellig bij
Hallo ladies, ik heb hier echt so weinig meegelezen laatste weken. Jeetje. Jullie schrijven veel hier haha. Ik ga de lijst van de meisjes versterken. Hier een meisje op komst. Ik krijg alleen de kleur niet aangepast in de lijst. Dus als iemand eens voor mij wilt aanpassen dan heel graag. Hier nu sinds een aantal dagen gestopt met de medicatie. Tot nu toe gaat het goed. Wel wst meer misseljjk maar nog niet terug hoeven te spugen. Mijn buikje lijkt te groeien als kool. En voel ook al echt ene paar weken wat van binnen. Door de geslachts echo weet ik zeker dat het ons meisje was. Ze beweegt zo veel en schopt me zooo hard! Haha. Was geweldig om te zien.