Ik zie helaas niks. Je zegt dat er een roze pennestreep op de etos test zit. Jelaas is dat dus edn negatief resultaat. Een posi streep moet altijd even breed als de controlestreep zijn namelijk Ik duim dat de predictor test duidelijkheid gaat geven voor je
Nou predictor zegt NOPE... Zo jammer he dat je t niet kan afdwingen haha.. Bagger.. zal wel t extraatje aan stress zijn van deze maand dat ik overtijd ben dan. De etos testjes zijn iig op. Heb nu 2 pakjes predictor gehaald. Volgende x als ik overtijd ben kan ik meteen predictor doen Thanks v het meeturen en me optimistische aanval aan te horen
Ik zie inderdaad op al die testjes niets. Mss heb je deze maand later een ei gehad, waardoor je ook later ongesteld wordt of nog beter..later je NOD hebt.
Ja het is mogelijk. Heb een tijd geleden ruim een jaar getempt.. en in die tijd is het maar 3 x voorgekomen dat mn ei idd nog later was. Was toen pas op cd 22 ipv 18/19. Nou ik wacht het even af.. miss morgen of overmorgen als k niet ongi ben doe ik nog een testje.
Nou begin echt aan me verstand te twijfelen hoor.. Niet dat ik dit positief zou beoordelen. Verre van dat.. Ik lijk toch echt op beiden toch iets heel lichts te zien.. Heb de foto wel even iets donkerder gemaakt. Maakt t net even duidelijker.. Zijn dat dan de voorgedrukte streepjes ofzo? En ze zijn binnen de tijd genomen. Niet ingedroogd.. Of is t normaal dat het iets heel licht reageert gewoon. Zie ik ze nou echt vliegen? Ook even de onbewerkte erbij gedaan.. Krijg elke x hoop van die vage streepjes dat t iets beginnends is. Maar heb zo vaak die vage streepjes Misschien ben ik wel een standaard vaag streepje plasser Ik ga gewoon pas hopen bij roze en duidelijk vanaf nu!
Ik zie op de predictor ook een licht streepje. Morgen of overmorgen nogmaals testen en hopen dat streepje donkerder is!
Ik zie iets in de vage verte, alleen bij de predictor zie ik wat. Spannend, predictor zou geen valse lijntjes moeten geven.