Zeker op roze! Nu kan je samen met je vriendin zwanger zijn, hoe leuk lijkt mij dat! Heb je trouwens nog last van kwaaltjes gehad de afgelopen dagen of nu? Dan weet ik waar ik op moet letten als ik hypochonder
Super mooi! Van harte gefeliciteerd ❤️ Mag je ook onderaan de lijst erbij? Hoeveel dpo en de naam van de test? Ik ben ook benieuwd naar je symptomen als je die hebt
Voor de organisatie van een high tea? Of was @Wonder 1980 misschien op zoek naar stemmen om mij een predictor test te laten doen @Wonder 1980 geef ons eens duidelijkheid?
De Early! Staat het er nog niet goed bij? Zie bericht van 16:08 Ik ga morgen nog zo'n early van Kruidvat doen, weet even niet hoe deze heet! @Mom86 @Rosa5 @Saskia0507 Lief dat jullie allemaal zo meeleven! Ik heb eigenlijk alleen laatst dat dipje gehad waar ik over schreef in temperatuur en daarna bleef mijn temp hoog. Ook voelde ik 2 dagen een soort branderig gevoel in mijn baarmoeder en wat steekjes. Nu niets meer! Verder voelen borsten wat zwaar. Maar verder niets eigenlijk! Gek he?
Het staat er super prachtig bij! Dit streepje gaat mooi oplopen Ik vroeg me het af omdat sommige met de express ook al vroeg een streep testen. De early is 12,5 MIU en de express 25 MIU maar dat verschil is niet altijd te zien op de test
@lana88 Lijkt mij wel fijn geen kwaaltjes maar wellicht ook wel weer gek. Het geeft mij in ieder geval moed dat ik morgen met 0 kwaaltjes gewoon positief kan testen
@Namar Die express heb ik ook nog eentje en ga ik woensdag proberen! Haha! Lekker testen... Ik vind het wel heel eng allemaal nog. Het kan zomaar fout gaan. Maar probeer ook van het rare gevoel te genieten. @Saskia0507 Ja dat kan zeker! Super spannend! Ik had vorige maand allerlei kwaaltjes maar dat was denk ik PMS... en dat is nu niet. Laat je het ons weten?
Ja ik ga morgenmiddag testen met de predictor early. Vandaag al een voorproeftestje van sensitest gedaan Feitelijk ben ik volgens mij pas s'avonds laat of s'ochtends vroeg pas 8 dpo. Toch hetzelfde als jij? Heb je trouwens de actiontest nog gedaan om de pregnyl weg te testen?
Vanmiddag dacht ik echt dat het om de high tea ging Ik heb mezelf verder vandaag ingehouden Het was moeilijk, dat geef ik eerlijk toe Expres heb ik heel veel thee gedronken om mezelf te beschermen en ik heb een heerlijk middagdutje gedaan. Ik ben heel erg moe. Afgelopen nacht heb ik zelfs met een kleine tussenstop 12 uur geslapen Was heerlijk. Ik hoop straks weer Goed te horen van @lana88 dat er weinig kwaaltjes zijn. Het kan gewoon allemaal @Saskia0507 succes morgen met testen! Test je s'ochtends al?
@lana88 probeer maar heerlijk te genieten samen met VL Uiteraard zien we graag je testjes voorbij komen!
@Namar Dank je wel. Hij is ontzettend verwend haha!! Ok allemaal ik ga jullie nu stalken met mijn Netflix lijst. Dit is wel duidelijk test haha @lana88 gefeliciteerd Gezellig om af te spreken!! Ik moet wel de kijken hoe of wat met mijn kleine ventje.
Zo, een beetje vroeg maar ik moest opeens plassen. Maar Omo Omo wit... weer een early test dus een tuurstrepje was dan wel realistisch geweest. Dacht ik al en alhoewel geen bloed moed geeft, maak ik mij op voor de volgende ronde. Super stom had het liever anders gezien maar dat willen we allemaal hier Ik word alleen gek omdat ik overal en nergens tegenwoordig baby’s, zwangere mensen zie met kinderwagens... maar dat zou er wel bij horen. Jullie allemaal op roze meiden! Ik blijf meelezen en zodra ik mijn nod weet in november zet ik hem erop!