Ik hoorde dat zij uiteindelijk haar excuses aangeboden heeft bij mijn man. Hij gaf aan dat zij zich er nu schuldig over voelt dat zij de verassing heeft verpest . Ik vind het maar appart allemaal. Ik laat het voor nu maar een beetje los, en ga maar op zoek naar een ander lekker taartje. Ik zag al wat suggesties voorbij komen die echt heerlijk klinken dus dankjewel voor de tips
Wat super lomp van haar en super lief van jou! Weet je wat je ook kan doen, zelf een heerlijke taart bakken. Als je wil heb ik genoeg lekkere recepten. Bijvoorbeeld een appel-noten taart. Die is hier favoriet en als ik die maak komt opeens iedereen op de koffie. Mannen kunnen dat ook enorm waarderen als je moeite doet zelf iets te maken, want ook al zou die collega nu alsnog zeggen welke taart t was en was r vandaan zou er voor mij altijd een nare bijsmaak aan zitten. Stuur me gerust een bericht als je wat lekkere recepten wilt!
Hazelnootroomtaart en/of chipolatataart van Maison Kelder in Den Haag. En; je reactie is zeker niet raar! Haar reactie, of eigenlijk het ontbreken ervan, is vooral erg onaardig. Jammer dat ze de verrassing nu heeft verpest!
Ik heb niet alles gelezen, maar kan het zijn dat ze jouw man een beetje leuker vind als alleen collega's? Klinkt alsof ze jaloers is ofzo, dat gevoel krijg ik.
Maison kelder inderdaad! Levert zelfs aan het koninklijk huis, dus dat zegt genoeg. Wat een raar wijf is die collega, ik had mij zwaar vereerd gevoeld. Het klinkt inderdaad alsof ze jaloers op jou is? Als ik jou was, zou ik je man niet gaan verbieden om haar in het vervolg thuis te brengen, dan zal ze van jou ongetwijfeld de boeman proberen te maken in haar voordeel.
Waarom? Hij heeft toch helemaal niks verkeerds gedaan. Volgens mij heeft hij het voor zijn vrouw opgenomen en heeft die trien toen haar excuses aangeboden. Of hij het nog wil is een ander verhaal natuurlijk.
Nee niet raar wat jij hebt gevraagd. Zij lijkt mij een drama queen. Iemand waar ik heeeeeeel ver bij vandaan zou blijven. Eerst raar reageren via Facebook...daarna je man er op aan spreken...daarna erover blijven zeuren en dan ineens excuses maken...en zich daarna schuldig voelen....alles draait om haar. Ego tripper. Drama drama drama. Vreselijk irritante aandachttrekkers.
Stomme vraag, maar staat op de Facebook van jouw man niet dat jullie getrouwd zijn of geen foto's van jullie samen dat ze niet doorhad dat hij met jou getrouwd is? Blijf het apart vinden die reactie van haar.