uitgerekend: 16 - 31 mei!

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by Phoebe, Sep 6, 2018.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Arwen86

    Arwen86 Actief lid

    Nov 29, 2016
    304
    206
    43
    Female
    Ik heb het wel 's nachts heel erg warm (overdag juist weer ijskoud) en ben snel buiten adem, maar niet benauwd. Luister naar je lichaam en anders even iets rustiger aan doen? Ik voel niet echt bandenpijn, maar meer een soort kriebelend, trekkend gevoel in m'n liezen. Oja, en ik maak vaker ruzie met manlief en daarna moet ik huilen omdat ik ruzie maak.

    Ik eet meer dan normaal, wanneer ik een leeg gevoel krijg wordt ik misselijk en ik heb nu veel sneller een lege maag … en ik ben een kilo afgevallen?! o_O
     
  2. hoop28

    hoop28 Fanatiek lid

    Apr 29, 2015
    1,247
    550
    113
    Female
    Ahhh, balen is dat hé, begrijpt je man wel dat je gewoon last hebt van de hormonen?

    Lekker zeg, een kilo afgevallen. Of is het een ramp?
     
  3. DramaisforNerds

    DramaisforNerds Actief lid

    Sep 18, 2018
    271
    82
    28
    Female
    Ik ga wijselijk niet op de weegschaal staan.. :D
    Mocht voor de zwangerschap al wat vakantie kilo's kwijt.. Dus wil het nu liever niet weten haha!

    Yoga lijkt mij ook leuk.. Woon hier nog niet zo lang dus zal eens informeren of er cursussen gegeven worden voor zwangeren hier in de buurt.

    Benauwd en buiten adem ben ik heel snel laatste week. Ben ook verkouden dus krijg amper adem. Heb puffer gekregen en dat werkt opzich wel.
     
  4. Arwen86

    Arwen86 Actief lid

    Nov 29, 2016
    304
    206
    43
    Female
    Ja dat weet hij wel, dus we moeten er daarna ook best om lachen samen.

    Dat is geen ramp hoor ;) Ik was alleen nogal verbaasd na alles wat ik de afgelopen weken naar binnen heb gewerkt.

    Gisteren en vandaag wordt ik wel steeds erger misselijk, dus eten wordt nu steeds lastiger. Ik heb ook helemaal nergens trek in, en eten helpt ook niet echt meer... nog even volhouden..
     
  5. DramaisforNerds

    DramaisforNerds Actief lid

    Sep 18, 2018
    271
    82
    28
    Female
    Is er eigenlijk ook een lijstje waar iedereen vandaan komt? Misschien leuk voor degene die het willen vertellen..
     
  6. Norki Maki

    Norki Maki Bekend lid

    Jan 8, 2014
    740
    278
    63
    NULL
    NULL
    Gefeliciteerd nog! Ik had er geen seconde aan gedacht dat je ook gewoon sushi kan eten zónder rauwe vis! Haha suf!

    Ik heb bij mijn vorige zwangerschap elke week gezwommen en yoga gedaan. Weet niet of het me dit keer ook zo goed lukt zo fanatiek te zijn en blijven tot het eind. Wil wel weer yoga doen, maar het is op zaterdagochtend en dat vind ik geen fijne dag.

    Verder qua symptomen, een dikkere buik door de verschoven darmen :). En heeeel heeel moe, niet meer misselijk gelukkig, 2 cupmaten erbij ook.. grillige eetlust, trek in andere dingen, en hele snelle haar/nagelgroei.
     
    Miesjella likes this.
  7. Miesjella

    Miesjella Bekend lid

    Jan 18, 2017
    641
    279
    63
    NULL
    NULL
    Hier ook heel erg last van hormonen, heb mezelf echt niet onder controle. Bijvoorbeeld vanochtend stond ik overal in de file en moest ik mega ver omrijden. Bel ik vriendlief mega boos op en ga helemaal tekeer, gelukkig blijft hij meestal rustig ;).

    Vraagje, hebben jullie ook last van bloedverlies na de seks of wanneer je wat kracht moet zetten op de wc?
     
  8. Sweety30

    Sweety30 Actief lid

    Jun 17, 2013
    482
    66
    28
    Female
    Sorry. Breek even in als dat mag.. ben je bekend op Facebook? Lees dat je graag wilt gaan dragen ook en er zijn verschillende draaggroepen. Daarmee kun je misschien ook leuke contact leggen met mensen uit de omgeving.

    Beeek weer uit
     
  9. Malika1989

    Malika1989 Bekend lid

    Feb 19, 2014
    815
    59
    28
    Female
    Thuisblijfmoeder
    Zuid-Holland
    Welke groep(en) ken je?
     
  10. Sweety30

    Sweety30 Actief lid

    Jun 17, 2013
    482
    66
    28
    Female
    Draagpraat, draagliefde, draagpraat 2.0, dragende brabanders ( woon in Brabant )
     
  11. Norki Maki

    Norki Maki Bekend lid

    Jan 8, 2014
    740
    278
    63
    NULL
    NULL
    Hoe is ‘t met iedereen? Hier voel ik mij steeds beter, eigenlijk heel goed. Kan niet wachten tot het maandag is.. eindelijk de termijnecho. De tijd gaat echt langzaam!
     
  12. Monique93

    Monique93 Fanatiek lid

    Aug 14, 2015
    3,160
    570
    113
    Ja echt te langzaam he! Hoe ver ben jij nu? Wij hebben woensdag termijnecho.

    Misselijkheid is zo goed als weg, op een paar vlagen per dag na. Nog steeds wel gigantisch moe helaas.
     
  13. DramaisforNerds

    DramaisforNerds Actief lid

    Sep 18, 2018
    271
    82
    28
    Female
    Ik voel mij ook goed.. Daardoor ga je weer twijfelen haha.
    Gisteren termijn echo gehad.. Ben nog dagje vooruit gezet.
    Alles was verder goed met kleine kruimel.. Nu pas over 4 weken weer controle en dan alleen hartje luisteren.
    Ga even rondneuzen voor afspraak voor pretecho met geslschtsbepaling over paar weken.
     

    Attached Files:

    Miesjella and joepy like this.
  14. Norki Maki

    Norki Maki Bekend lid

    Jan 8, 2014
    740
    278
    63
    NULL
    NULL
    Ik ben morgen 11 weken. Ik ben ook niet misselijk meer en de vermoeidheid is lang niet meer zo extreem als eerst.. Ergens wilde ik ook gewoon zo verschrikkelijk moe blijven ;). Tekenen zijn gewoon geruststellend ofzo..
    Oh wauw. Prachtig, wat goed en fijn.
    Prettig te lezen dat het herkenbaar is en extra goed te lezen dat alles ‘gewoon’ goed was!!
     
  15. DramaisforNerds

    DramaisforNerds Actief lid

    Sep 18, 2018
    271
    82
    28
    Female
    Al meer mensen last van steken rondom je schaambot?
    Gisteren nagevraagd maar vk kon er niet echt antwoord op geven..
     
  16. Monique93

    Monique93 Fanatiek lid

    Aug 14, 2015
    3,160
    570
    113
    Ja heb ik ook wel af en toe, vooral als ik nodig moet plassen. Zal wel met groeien vd baarmoeder te maken hebben.
     
  17. DramaisforNerds

    DramaisforNerds Actief lid

    Sep 18, 2018
    271
    82
    28
    Female
    Vanaf hoeveel weken kun je iets gaan voelen van de baby?

    Kan het mij niet meer herinneren van vorige zwangerschap..
     
  18. Norki Maki

    Norki Maki Bekend lid

    Jan 8, 2014
    740
    278
    63
    NULL
    NULL
    Ik had ‘t gisteren ook toen ik door m’n knieën zakte, een steek aan de rechterkant. Best fel. Schijnt banden’pijn’ te zijn:

    https://www.mamaenzo.nl/alles-over-bandenpijn-3/

    Hoe snel je de baby voelt ligt over het algemeen aan de ligging van je placenta. Bij mijn zoontje zat de placenta achter en voelde ik hem al vrij vroeg voor een eerste zeg maar. Geloof rond 17 weken ofzo.
    De baby beweegt al vanaf 8 weken. Ze zeggen dat je ‘t bij een volgende zwangerschap wel eerder voelt omdat je het herkent. Ik heb soms ook wel eens het gevoel dat ik al iets voel, maar ik wijd het toch aan alles wat groeit en doet en darmen enz. :)
     
  19. Norki Maki

    Norki Maki Bekend lid

    Jan 8, 2014
    740
    278
    63
    NULL
    NULL
    Wel gek eigenlijk, dat de verloskundige hier geen antwoord op kan geven. Want ‘t lijkt mij toch typisch voor (alles wat inherent is aan) een groeiende baarmoeder?
     
  20. DramaisforNerds

    DramaisforNerds Actief lid

    Sep 18, 2018
    271
    82
    28
    Female
    Dat was ook het enige wat zij ervan kon maken.. Zal wel met de groei van de baarmoeder te maken hebben. Meer wist zij ook niet..

    Ik herken het zelf toen ik van mijn zoontje zwanger was en hij aan het indalen was. Maarja met 11 weken is dat een beetje gek nu..
    Maar het is echt alsof er nu steeds iets langs mijn schaambot schraapt. Ook als ik zit heb ik dat gevoel..
     

Share This Page