Hihi ja het is het een of het ander he. Ik weet niet zo goed of ik er klaar voor ben. Aan de ene kant denk ik ook, laat maar komen, maar aan de andere kant is dat ook zo definitief. Het is maar goed dat ik het niet zelf voor het kiezen heb want ik zou die keuze echt niet kunnen maken.
Even een update: hier nog geen krachtige weeën. Vk is om 1 uur geweest, ook ivm de afspraak die we vanmiddag hadden. Geen inwendig onderzoek ivm mogelijk infectiegevaar. Hebben om 5 uur nog even contact hoe het gaat. Hopelijk zet het door. Voel wel wat, maar kan je nog geen weeën noemen. Als het niet doorzet voor morgenochtend dan word ik overgedragen aan het ziekenhuis. Hoop niet dat het zo ver komt. We wachten het maar af. Met de baby is iig alles goed. Hopelijk kunnen we hem snel ontmoeten!
Ja ik ga voor volle maan hoor! Precies de uitgerekende datum de baby lijkt me wel wat eigenlijk. Heb wederom krampen en een zware buik dus wie weet. @pooh82 jij doet gewoon mee en @Gewoonsamen ook. Ik baal echt zo als ik morgen wakker word zonder weeen
Schijnt toch echt een fabeltje te zijn hoor! Maar van mij mag het Jammer dat het niet doorzet @Gewoonsamen maar je hebt nog eventjes. Bij mij begon het toen de volgende nacht met een echte golf vruchtwater en toen ging t gelijk los.
T schijnt dus dat vk’s t dan echt drukker hebben maar dat t niet bewezen is ofzo. Ze denken nu door de poolen die dan water aantrekken ofzo. Niet bewezen en ik heb er 0,0 verstand van maar ik geloof er graag in nu haha
Ja veel verloskundigen houden er serieus wel rekening mee dus het zal vast een bepaalde impact hebben.
Bij mijn zoontje vliezen gebroken met volle maan in 2017 vriendin vanmorgen bevallen met aankomende volle maan zei paar dagen geleden nog tegen haar misschien geeft het een zetje, en vanmorgen baby nieuws. Ik hoop dat hier ook baby nieuws komt er lopen er toch een paar al tegen het einde aan of al eroverheen. Spannend
@Besco zal wat wezen als we idd vannacht bevallen Wat @Amelie schreef heb ik ook wel een beetje: aan de ene kant kijk ik enorm uit naar de bevalling en aan de andere kant ook helemaal niet Als ik nu denk aan vannacht bevallen denk ik:" neeeeee! Niet vannacht!" Al zal het er toch in deze 9 dagen aan zitten te komen
Ik denk telkens: waarom ging ik ook alweer nog een x zoveel pijn lijden? Waarom wil ik dit etc? En nu net ik vandaag een onweerstaanbare drang naar döner had, en dus gegeten heb incl knoflooksaus. Die arme verloskundige als ik echt moet bevallen hahahha oeps!
Hahahaha moest hier zo hard om lachen! Ik denk nu ook iedere avond:" oei, misschien was het niet zo verstandig om er zoveel knoflook in te doen!" Vanavond burritos op dus ook lekker gekruid Ik had daarnet ook ineens zo'n paniek momentje. Dat ik ineens het idee heb dat ik het niet meer kan, bevallen. Dat ik bv mn ademhaling niet meer op orde kan krijgen en ga hyperventileren tijdens de bevalling... Stom hè....en dan heb ik het al 2x zonder al te veel ellende doorstaan.
Hoi dames, ik wilde jullie ondanks de bewogen week toch laten weten dat gisteren om 12:02 onze dochter, Liz, is geboren. In het kort mijn bevallingsverhaal; Ik had al 2 dagen voorweeën en dus al 2 dagen niet geslapen. Gisterochtend de verloskundige gebeld want was helemaal uitgeput. Dacht ze geven me maar een slaappil ofzo. Toen de verloskundige kwam kijken bleek ik al 4-5cm ontsluiting te hebben. Op naar het ziekenhuis en mijn vriend gebeld op zijn werk. Hij was om 10:50 in het ziekenhuis waarop de verloskundige mijn vliezen heeft gebroken. Vervolgens ben ik in het bevalbad gestapt. Hierin is ze ook geboren om 12:02. Het is dus uiteindelijk erg snel gegaan en ik kijk er met een heel fijn gevoel op terug.
Gefeliciteerd met de geboorte van jullie dochter! Hopelijk kunnen jullie toch genieten van jullie kraamweek. Fijn dat je goed terugkijkt op je bevalling. En hopelijk laat Liz je nu een klein beetje slapen zodat je kan bijkomen.
Dat heb ik ook steeds. Dat ik bang ben dat ik in paniek ga raken tijdens de bevalling ofzo en dat ik dan alle controle verlies en alsnog naar het ziekenhuis moet enz enz. Maar goed, daar probeer ik dan niet aan te denken en gewoon mijn rust en zin voor de bevalling te bewaren. Je weet het uiteindelijk toch niet hoe het loopt.
@Tejas gefeliciteerd met jullie dochter! Lekker vlot gegaan dus. Ik denk dat we allemaal weleens even bang zijn dat we het niet meer kunnen. Ik probeer dan maar te denken dat ons lichaam erop gemaakt is en het vast wel goed komt en dan maar gauw aan iets anders denken haha. Jezelf positief toespreken! Ik ga die bevalling een partijtje nailen jongens sjongejonge.
@Tejas gefeliciteerd met de geboorte van jullie dochter!!! Mooie naam hopelijk kan je een beetje uitrusten en voel je je snel goed.
@Tejas gefeliciteerd met jullie dochtertje. Hopelijk kunnen jullie er toch een beetje van genieten. @pooh82 hahaha ze zijn vast wat gewend. Vorige x stonk ik ook als een gek na de bevalling en ik zal vast niet de enige zijn toch?