Hi allemaal, Ik hoop dat iemand weet wat dit is en tips heeft. Vriend en ik hebben sinds een paar dagen flink last van ons tong en mond/lippen. Het voelt alsof het of heel rauw is en soms voelen sommige stukjes ook verdoofd. Vooral de onderkant en de zijkant van de tong voelt erg rauw. De randjes zijn ook rood en sommige stukjes wat rafelig. We hebben in deze periode niet gezoend of een beker oid gedeeld i.v.m. koortslip van vriend. Zoontje zegt nergens last van te hebben. Vriend en ik hebben hier nu ongeveer 3 dagen last van. Zie bijgaand een (hele weirde) foto. Thanks!
Aaaa wat vervelend zeg! Beterschap voor jullie Eten jullie pijnboompitten? Mijn vriendin had dit jaren geleden ook en dat kwam door haar pijnboompitten verslaving. Iets anders zou ik ook niet weten , succes.
Hand - voet - mondziekte? Heb je toevallig nog andere klachten? https://www.rivm.nl/Documenten_en_publicaties/Algemeen_Actueel/Veelgestelde_vragen/Infectieziekten/Vragen_en_antwoorden_hand_voet_en_mondziekte
Mijn man had ook een vreselijk zere tong maar de plekken die jij omcirkeld hebt waren bij hem opgezet en een soort witte uitslag wat uiteindelijk spruw bleek te zijn. Ik zou even naar de ha gaan en wie weet kan hij jullie helpen
Toevallig net overgestapt op een andere tandpasta? Of gebruik je Oral B? Ik kreeg wat jij hebt door deze tandpasta.
Tandpasta heeft soms ook dit effect. Gebruiken jullie een ander merk? Ik had het heel sterk bij een bepaalde tandpasta. Deed gewoon zeer bijna.
Hi allemaal, bedankt voor de reacties. Sommige dingen heb ik zelf inderdaad niet aan gedacht. We hebben recent geen nieuwe tandpasta dus dat kan ik uitsluiten. Een schimmel oid zou kunnen, maar ik denk dat mijn zoontje het dan ook zou moeten hebben. (Vinger in mn mondhoeken, vervolgens zelf in zn mond doen enz). Hij lijkt nergens last van te hebben. Wat zou evt helpen bij een schimmel? Misschien een bepaalde thee? I Mijn klachten zijn nog niet huisartsbezoek waardig, dus eerst zelf proberen op te lossen.
Had ik ook bij Oral B. Zo'n ontzettende pijnlijke tong. En ik kon de witte vellen zo van de binnenkant van mijn wang trekken. Heel raar. De klachten schijnen vaak bij gebruik van Oral B voor te komen en blijken te worden veroorzaakt door het schuimmiddel welke in de tandpasta zit.
Ja ik las het ook. Erg eigenlijk. Gelukkig had ik snel het verband tussen het gebruik en de pijn door. Ts, succes met het vinden van de oorzaak.
Probeer eens propolis. De druppels die je in water moet oplossen. Even in je mond houden en dan doorslikken. Dat werkt schimmelwerend.
mijn zoontje heeft 3 week geleden mondslijmvliesontsteking gehad. en had daarbij ook een pijnlijke tong. t is ook heel besmettelijk. beterschap