Ik heb voor mijn dochter die maat 92 draagt een trui meegenomen in de maat 4-5 jaar. Ze vallen echt heel klein dus denk dat je met de maat 2-3 jaar goed zit met maat 86.
Ik wilde 'm ook, maar hij zit inderdaad niet bij de hele kleintjes Bij de collectie die daarna komt.. Da's vanaf 1,5Y / 92 geloof ik? Dat moet wel lukken bij jou hoor!
Hier gaan de kinderen op de thuisblijf-kerstdag trouwens hierin We wilden ze eerst ook voor onszelf kopen want ze zijn er ook voor volwassenen, maar toen ze binnenkwamen bleken ze gemaakt te zijn van die glibberige stof die vaak voor sportkleding wordt gebruikt en daar krijg ik echt de kriebels van
je moet echt even kijken en passen. Mijn dochter draagt normaal 92 (en dat valt soms nog ruim) en die trui zit goed in maat 104/110