MEIDEN !!! Ik heb net (sorry) bij het afvegen rood slijmachtig bloed verloren?? Als dit blijft verder zetten.. betekent dit een miskraam/menstruatie? Of wat is dit precies Ik voel niks van pijn of iets anders?? Nee heb niet getest vandaag, dacht ik ga nog wachten tot vrijdag/zaterdag zodat de test iets donkerder wordt.
Als je bloed of iets verliest kan het nog steeds alle kanten op er zijn vrouwen die na veel bloedingen nog steeds een gezond baby'tje hebben en vrouwen waarbij dat een teken was dat het mis ging Zelf was ik een keer overtijd en had ik een licht streepje die niet opliep en toen ging het een week later mis , Dus het kan alle kanten op maar hopelijk lopen je testen gewoon op .
Als het doorzet is het gewoon een menstruatie m.i. Maar ik hoop dat het een innestelingsbloeding oid is en dat je binnenkort een knalpositieve test hebt.
Hier bij mijn tweede goede zwangerschap de eerste weken ook bloedverlies gehad. Meneer ligt nu te slapen in zijn ledikant . Bloed is niet altijd negatief gelukkig. Vingers.crost!
De dag dat ik bloedverlies had .. paar uur later heeft het doorgezet. Het was zeer hevig en met stolsels (sorry). Nog niet zo meegemaakt. Ik ga niet meer testen ben de hoop deze ronde kwijt. Toen ik dat bloed zag moest ik echt huilen... Ik ga nu altijd wachten tot ik 2 weken overtijd ben voor ik test. Emotioneel vind ik het zeer zwaar. Toch bedankt voor jullie berichtjes ❤️.