Verstand van klussen?

Discussion in 'De lounge' started by Elena22, Nov 2, 2018.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Debaky

    Debaky VIP lid

    Apr 22, 2013
    10,348
    5,392
    113
    Ik zou naar de action rijden, wat van die verhuis dozen kopen ( kost geen drol ) daar de kleding in doen zodat de kat er niet bij kan en die kast lekker laten liggen voor je man.

    Heel vervelend dat hij het dan zondag pas kan maken maar ik zou het echt voor hem laten liggen.

    Sterkte verder.
     
    Zusterke, Biny and DastyQueen like this.
  2. Whysteria

    Whysteria Niet meer actief

    Dus jij zit dik in de stress vanwege je werk en dan reageert hij zó? Ik wilde me eigenlijk niet met je relatie bemoeien, maar dit vind ik echt niet normaal hoor.

    Pas goed op jezelf.
     
  3. Sallie

    Sallie VIP lid

    Sep 27, 2008
    8,257
    292
    83
    Voor de klas
    Noord-Holland
    www.veiligthuis.nl

    En verder zou ik schroeven erin boren, rechtsbovenin aan de buitenkant. Dan trekt het wel weer strak denk ik, succes!
     
    Kuki, Manque and RobinBird like this.
  4. Caithy

    Caithy Fanatiek lid

    Feb 8, 2013
    3,713
    1,060
    113
    Wauw en dan nog ga je dit voor hem opknappen?
    Die man had van mij echt stront aan de knikker gehad! Werken? Je gaat eerst die kast maar repareren of opruimen!

    Maar dat heeft hij niet gedaan, dus ik zou jouw spullen eruit halen die weg zetten en zijn spullen laten liggen! Is hij helemaal gek geworden... boos omdat je wilde schoonmaken met het verkeerde materiaal??? Waar zit zijn verstand??

    Dan slaapt de jongste maar even ergens anders en de kat kan wel in de badkamer tijdelijk.
     
    Jessi79 likes this.
  5. cactusje

    cactusje VIP lid

    Feb 12, 2015
    6,752
    1,993
    113
    Die ging ik echt niet maken al kan ik prima met gereedschap overweg. Hij reageert af op de kast dus hij mag het ook weer 'goed' maken met de kast. Dus of de kat uit de kamer houden of alles in vuilniszakken stoppen tot meneer de kast gemaakt heeft. En een stevig gesprek is ook wel nodig denk ik.
     
  6. honkeytonk

    honkeytonk Fanatiek lid

    Mar 5, 2018
    1,165
    868
    113
    Thuis
    Bel Veilig thuis: 0800-2000

    en indd schroeven erin en hoekjes van de bouwmarkt.

    Heel veel sterkte meid. Kunnen je ouders niet helpen?


     
    Kuki and RobinBird like this.
  7. Leo85

    Leo85 Niet meer actief

    Een woedeaanval omdat je de tv wilde schoonmaken met keukenrol?? Niet normaal zeg.. Ik zou alsnog de scheiding in gang zetten, daar is toch niet mee te leven met zo'n persoon?

    Oh en hem lekker zelf de kast in elkaar laten zetten..Dan maar even de kleding in zakken of koffers ofzo..
     
    littlemunchkin, Jessi79 and ansje1982 like this.
  8. Jurassic

    Jurassic Actief lid

    Jan 13, 2014
    475
    68
    28
    Ik had ook zo'n man. Werd een sneeuwbal effect. uiteindelijk ben ik weggegaan. Ik begrijp ook dat je de kast wil maken voor hij thuiskomt, los van de kat, hoe gaat hij reageren etc. Veel sterkte meis, pb mag.
     
    Jessi79 likes this.
  9. Bailief

    Bailief Niet meer actief

    Misschien moet je hem met die hamer en spijkers bewerken :|
    Nee, dit is niet serieus bedoeld maar jeetje wat een idioot.

    Ik zou er ook voor zorgen dat hij het zelf opknapt. Daar bereik je meer mee. Ik heb zo'n ex die dit eerder ook deed, ik herstelde de schade dan ook weer zsm. Maar op een gegeven moment deed ik dat niet meer. Wanneer hij het dan eindelijk ging maken baalde hij flink en had hij wat meer spijt. De laatste jaren is het slopen ook gestopt.

    Maar dit is niet normaal. Veilig thuis bellen kan echt fijn zijn. Er wordt niet gelijk een melding gedaan, ze kunnen je wel tips geven.

    Sterkte.
     
    Mimosa and Jessi79 like this.
  10. Valerie

    Valerie Fanatiek lid

    Jun 22, 2007
    4,206
    1,041
    113
    Female
    Jeetje, ik schrik hier echt van. :( Sorry, het is geen antwoord op jouw vraag. Maar gelukkig zijn er al bruikbare antwoorden gegeven op jouw klusvraag. Dit gedrag is echt niet normaal. Een woedeaanval, een kast kapot, en blijkbaar is het vaker gebeurd.

    Jouw werkgever is failliet. In plaats van extra lief voor je te zijn in zo'n klote situatie, flikt hij je dit. Ik vind het zelfs beangstigend. Ik snap dat het een stressvolle situatie is (maar ook - en juist - voor jou!!), maar zo'n agressieve reactie is hartstikke fout en buitenproportioneel. Nou, die kast mocht hij van mij zelf repareren. Dan ziet hij ook zelf wat hij heeft aangericht. Kan de deur van de kamer niet gewoon dicht zodat de kat er niet bij kan komen? Waarom wil jij de kast zo graag repareren? Ben je bang voor hem?
     
    littlemunchkin likes this.
  11. Ninge

    Ninge Bekend lid

    Jan 27, 2016
    900
    123
    43
    Female
    Dit zou ik ook doen. Is hij nou helemaal beduveld? Sorry, zou dit echt niet voor hem fixen...
     
  12. DastyQueen

    DastyQueen Niet meer actief

    Ik zou de kast maken, de kleding van mij en de kinderen terug leggen en die van hem op de grond laten liggen in de hoop dat de kat alles onder piest.
     
    Brinta, Meral, Treez and 20 others like this.
  13. anoniem100

    anoniem100 Niet meer actief

    Wat een vervelende situatie.
    Ik sta ook een beetje verbaasd van alle tips die gegeven worden omtrent scheiden.
    Vind ik deze situatie normaal? Absoluut niet. En zeker zou ik hier een stevig gesprek over voeren.
    Als het niet lekker loopt en er is sprake van driftbuien zeker een goed argument om hulp te gaan zoeken, ik denk dat jullie dat wel kunnen gebruiken.
    Maar omdat er een kast kapot is gegaan, gaan scheiden gaat mij wat te ver.

    Als ik de situatie zo lees denk ik dat er een heleboel opgekropte frustraties zitten en die kunnen er door iets onbenulligs zoals dit uitkomen.

    Sterkte ts! Hopelijk kunnen jullie het er samen over hebben en zoek samen hulp voor deze situatie!
     
    dds likes this.
  14. Elena22

    Elena22 VIP lid

    Feb 10, 2010
    8,115
    1,800
    113
    Kraamverzorgende
    Het mooie is dat het allemaal mijn kleding is die eruit ligt. Zijn gedeelte staat nog overeind en dat wil ik graag zo houden want als de hele kast valt zijn we helemaal de Sjaak.
     
  15. DastyQueen

    DastyQueen Niet meer actief

    Ja dat is echt vervelend! en zijn kleding eruit halen en jouw kleding in zijn gedeelte opbergen? Maak je in ieder geval zijn probleem ervan!
     
    Madelie, rums, Kuki and 6 others like this.
  16. Elena22

    Elena22 VIP lid

    Feb 10, 2010
    8,115
    1,800
    113
    Kraamverzorgende
    Het is gewoon een frustrerende tijd hier. Ik loop zelf ook mijn tenen en ben licht ontvlambaar dus heb vanmorgen zelf ook wel lopen vloeken maar dit is niet mijn schuld en ik wil vooral de kast gemaakt hebben voordat de rest van de kast ook instort. Het ging al een poosje weer goed dus waar dit vandaan komt is mij een raadsel.
     
  17. Biny

    Biny VIP lid

    Feb 10, 2011
    17,556
    5,653
    113
    Female
    Voor wie is het veel te laat...?

    Je kan toch gewoon de deur achter je dicht trekken, dan kan de kat er ook niet bij


    Je lijkt wel gek zeg dat je zijn gesloopte kast lekker gaat opruimen:rolleyes:
     
    DastyQueen likes this.
  18. laurazoey

    laurazoey Fanatiek lid

    Mar 20, 2015
    4,485
    2,225
    113
    Female
    twente
    Maar ts wilde al scheiden. Daarom wordt dat nu geopperd na deze actie van haar man. Zo vreemd is dat niet. Wanneer is het dan wel genoeg? Als ts zelf in de weg staat?
     
    Leo85 likes this.
  19. anoniem100

    anoniem100 Niet meer actief

    Vanuit mijn geloofsovertuiging geloof ik dat scheiden alleen toegestaan is bij vreemdgaan en bij huiselijk geweld van tafel en bed (dan moet je terug gaan als het weer veilig is en er alles aan doen om je relatie goed te houden)
    Maar goed dat staat hier verder los van (beïnvloedt wel mijn mening;)) Ik vind het niet nodig dat dit geopperd wordt door forummers, als ts een scheiding overweegt moet ze dit zelf weten, maar niet aangemoedigd worden op een forum.

    Ik heb soms hier een beetje het gevoel dat hier opgejut wordt. Het gaat om een kast, er zijn kinderen in het spel het is heel belangrijk dat een gezin bij elkaar blijft.
    En ik ontken niet dat boosheid gevoelens van onveiligheid teweeg kan brengen, daarom lijkt het mij zeker goed om hulp te zoeken zodat de rest van de kasten en bovenal het gevoel van veiligheid heel blijft.
    Vanuit die gedachtegang kwam mijn antwoordt.
     
    Debjola and Grietjenb like this.
  20. laurazoey

    laurazoey Fanatiek lid

    Mar 20, 2015
    4,485
    2,225
    113
    Female
    twente
    Niet iedereen deelt die geloofsovertuiging. Soms is scheiden de beste optie. Een kast is het nu maar wat is het de volgende keer. Waarschijnlijk dat huiselijk geweld waarbij het dus wel mag. Maar wil je dat niet liever voor zijn?
     
    Leo85, Ysabella and Meiske2015 like this.

Share This Page