Ja mij ook! Ik ga overigens bij 14 weken bij een verloskundigepraktijk die dit erbij doen. Echo wordt dus gemaakt door een ervaren verloskundige en echoscopiste. Zij gaf aan dat het inderdaad aan de apparatuur ligt die wordt gebruikt en dat het resultaat niet minder zeker is dan bij een latere echo, mits het kindje er goed voor ligt uiteraard. Daar vertrouw ik op en anders gaan we later nog wel een keer terug! Ben héél benieuwd! Ik mag nog 2 weken wachten
Klopt inderdaad. De vrouw waar ik heen ga heeft goede apparatuur en maakt al echo's vanaf 1995. Ze doet ook medische echo's. En de baby moet ook mee werken ja. Als de baby niet goed ligt mogen we over een week gratis terug komen gelukkig . Met de 12 weken werkte de baby ook niet mee dus hoop nu wel :')
Wel fijn een reminder van black friday, ik wil namelijk nog een nieuwe stofzuiger. Dus even in de gaten houden.
In ben van 93, en tijdens de echo was ik een jongetje. En ze wist het 100% zeker, die vrouw zat nooit fout. Hahaha, verrassing bij de geboorte
Ik ben van '92 in bij mij hadden ze het wel goed haha. Maar niet zo gek dat ze er toen nog wel eens naast zaten als je de kwaliteit van toen zag. Echo's van tegenwoordig haal ik heel veel uit maar mijn moeder liet me een echo foto zien van toen....Ik kan er niets van maken.
Nee denk het niet, maar je moet het sowieso in de gaten houden. Ik heb pas nog de stokke New born set afgeprijsd kunnen kopen. Ze stunten regelmatig wel bij die babywinkels.
Haha grappig dat je het zegt. Even heel iets anders maar goed...De verloskundige die heeft geholpen mij ter wereld te brengen was ook bij de bevalling van mijn jongste. Vond dat wel grappig. Jammer genoeg is ze net 2 weken geleden met pesioen gegaan en zal ze er dus nu niet bij zijn.
Oh dat lijkt me echt héél bijzonder!!! Jammer dat het nu niet meer lukt. Ik kreeg antw van de kraamzorg; ze wil het heel graag, maar mei is een gewilde maand, ik was de 2e al, dus een grote kans dat t niet gaat lukken. Jammer hoor!
Met 15 weken (als de baby meewerkt tenminste) kun je al wel goed zien wat het wordt hoor! Was gister ook net 15 weken en ze kunnen het nooit voor 100% zeggen maar in mijn geval al wel echt hoor, was duidelijk een balzak en een rechtop staande piemeltje te zien daar konden we gewoon niet omheen .
Ja vertel dat maar tegen mijn man.. Ik heb gevraagd of we toch niet gewoon morgen kunnen, ze had nog een plekje vrij maar nee..
Mannen... zo wilde mijn man echt pas met anti conceptie stoppen tot een bepaalde datum. Hij had dat zo in zn hoofd zitten dat het geen dag eerder mocht zelfs niet omdat mijn ei waarschijnlijk 3 dagen daarvoor was.
@Koektrommel hou je het nog een beetje vol vandaag? Begin je stiekem al een beetje te twijfelen aan jezelf?