Ja natuurlijk houd ik rekening bij het uitstappen en inparkeren. Maar ook ik maak wel eens een krasje met een tas boodschappen of de kinderwagen inpakken op mijn eigen auto en daar kan ik echt niet wakker van liggen.
Ja ik vind het op je eigen auto ook heel anders, maar met andermans spullen ga je gewoon voorzichtig om.
Dus omdat het een gebruiksvoorwerp is mag het maar beschadigd worden? Ik heb hard gewerkt en gespaard voor mijn auto en ik ben er zuinig op. Ongelukjes kunnen gebeuren, maar zie mensen ook in garages gewoon hun deuren klakkeloos tegen die van een ander gooien. Dat diegene zelf niks om zijn auto geeft, geeft hem geen recht die van een ander te beschadigen.
Gewoon zo'n Citroën Cactus kopen allemaal. Geen last meer van krasjes door opengeroste deuren . (Nee, ik heb geen Cactus).
Wij kunnen altijd gewoon uitstappen zonder deuren tegen andere auto's te rammen, ik vind het heel asociaal om je deur gewoon maar open te gooien tegen andermans auto aan.
Klein minideukje tot daar en toe ik had twee jaar geleden dat ik terug kwam bij Mn auto dat een of andere oelewapper mijn hele zijkant aan gort had gereden zonder briefje achter te laten. Kon een hele nieuwe deur in, hele zijkant overgespoten, was heel fijn not... En nu al tot twee maal toe met de auto van Mn vriend een kadodeuk achter ook bij het parkeren en ook zonder briefje. En idd ik ben ook altijd heel voorzichtig en hoop dat onze dochter ook bij te brengen. Als voorbeeld onze overbuur kinderen hebben dat iets minder wat ertoe leidde dat mijn hele auto onder gekrijt was alles behalve het dak opnieuw worden gespoten. Gelukkig toen wel zo lief meteen de buren die het aangaven en alles was toen netjes geregeld.
Ik zal dan maar gelijk bekennen: ik kom weleens met mijn autodeur tegen andere auto’s aan. Ik probeer echt voorzichtig te doen maar soms gebeurt het gewoon. Ik check of er schade is, gelukkig nog nooit gehad. En nog een bekentenis: ik loop weleens per ongeluk met een tas tegen een auto aan. Dit heeft niks te maken met ‘makkelijk’ zijn met andermans spullen. Ik ben ook maar een mens. Een ietwat onhandig mens. Ik snap jullie frustratie wel maar toch... Nu word ik vast afgemaakt Overigens snap ik niet hoe er bij al jullie auto’s zoveel schade is door andermans deuren. Ik heb dit nog nooit gehad en parkeer toch echt tussen auto’s in.
Het zijn hier ook geen grote krassen.. maar voornamelijk mini deukjes die je voornamelijk ziet als je aan de achterzijde van de auto staat en dan langs de auto naar de zijkant kijkt zeg maar.. zie je allemaal parkeerdeukjes, zo noemen wij ze. Je ziet ze ook niet als je recht voor de autodeur staat.
Wil wel even inhaken in aanvulling op hetgeen waar je dit op reageert. Ik heb die neiging ook nogal eens, zeker wanneer de auto dermate naast mij geparkeerd staat dat de spiegels elkaar op een fractie van een mm elkaar niet raken (voor mij aan de bestuurderskant). En daarbij dan vermeld dat ik geparkeerd sta op een invalideplek met een ruimere uitstap en er dus bewust rekening mee hou dat ik mijn portier bij voorkeur helemaal open kan doen. Heb al een aantal keer gewacht tot de eigenaar van de andere auto terug kwam en er wat van gezegd, enige reactie die je dan krijgt is dat je dan maar via de andere kant moet klimmen en niet zo moet zeuren want er zou geen andere plek zijn en anders zit de deur tegen de bosjes. Overigens staat de andere auto dan dus zo geparkeerd op een normaal vak dat zijn auto deur volledig open kan aan de bestuurderskant. Sorrie maar dan krijg ik net als diegene waar jij op reageert ook de neiging om mijn deur eens flink in die andere auto te duwen, het is dat ik het zonde vind van mijn auto omdat ik er afhankelijk van ben.
Ik heb dit ook weleens, en ik ben ook echt voorzichtig. Maar de parkeerplekken zijn soms dusdanig klein dat bijv. een Range Rover er bijna niet in kan, en toch denkt naast mijn Toyota Avensis (ook geen kleintje) te kunnen parkeren. Dat kan dan net, maar probeer maar eens een kind in de Maxi-Cosi te zetten. Ik heb me al in allerlei bochten gewrongen, een spartelende dreumes van 15 maanden in mijn armen. Dus als dan mijn deur openstaat tegen die van een ander, tja, dat is dan zo. Dat gebeurt. Ik duw hem er niet tegenaan en doe hem zeker niet hard open. Heb ook nooit schade gemaakt, en zelf ook geen schade gezien. Ik had een paar jaar geleden een hit and run op een parkeerplaats. Dat mens stoof er zo vandoor nadat ze mijn achterkant had ingedeukt. Naar de politie geweest voor 'vluchtmisdrijf'.
Herkenbaar! Ik parkeer om die reden vaak al verder weg. Maar dat gaat niet altijd. Thuis staat hij altijd op de oprit. Van de week had een auto zo kort opvde mijne geparkeerd, dat ik er nauwelijks nog in kwam. Waarom vraag ik me dan af!!!
Ik ook. Maar vroeger zag je het regelmatig op straat, iemand die een briefje onder een ruitenwisser deed. Nu niet meer .
Nou om een krasJE hoor je mij echt niet. Maar ik heb dus 1 deuk, 2x iemand die tijdens in- of uitparkeren er langs is geschaafd en 1x iemand die met tas/jas van voor naar achter een kras heeft achter gelaten. Nee het is geen drama, ik lig er ook niet wakker van. Maar ik baal er wel van, vind het mega asociaal.
Tja, wie weet konden ze niet anders omdat de auto ernaast ook over de lijn stond?? Zie het hier regelmatig bij mn werk en achter ons huis. 1 parkeerd hem half in het andere vak en vervolgens kan diegene die ernaast staat niet anders dan hetzelfde te doen enz. Van de week stonden er 10 auto's naast elkaar en allemaal een stuk over de streep/voor een deel in een ander vak. Omdat auto 1 verkeerd begonnen is... Van de week op mn werk ook. 1 die half in vak ernaast stond. Als ik hem dan netjes in mn vak zou zetten dan zou hij strak naast die auto gestaan hebben. Had ik kunnen doen. Maar wel met een grote kans op deuken en krassen omdat diegene zn auto niet in kan of hem fatsoenlijk uit het vak krijgt... Dus... Dan schuif ik mijn auto ook een stuk op zodat hij over de streep staat en ik ruimte heb.
Heel vervelend idd. Al moet ik ook zeggen dat de parkeervakken tegenwoordig ook alleen maar kleiner worden!