Laatste 10 weken afteltopic! Deel 3

Discussion in 'Zwangerschap' started by Danty88, Nov 3, 2018.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Bubblez

    Bubblez Niet meer actief


    Ja dat dacht ik ook al ja..
    Ik heb de baby gisteren heeeeel goed gevoeld. Gelukkig maar.
    Wel flinke voorweeen erbij gekregen. Geen idee of dat door haar drukke gedrag komt maar pfoe, moet ze soms echt even weg puffen.
     
    Spoetnik, Lila8, Reb91 and 1 other person like this.
  2. PerfectLittleTwin

    PerfectLittleTwin Bekend lid

    Jul 11, 2018
    578
    577
    93
    Female
    Gisteren toch even op controle geweest, baby’s doen het goed. Waren ineens aan de ctg een party aan het bouwen. Altijd zo!:confused:

    Lichamelijk & geestelijk... zit ik er op moment zoooooo doorheen! Dat ik me afvraag hoe ik dit in godsnaam nog drie weken ga volhouden.

    Uiteraard net als iedereen hier, de nacht wakker haha om half 6 maar op de bank gaan liggen en zoonlief op de tablet! :oops::|
     
    Lila8 likes this.
  3. Bubblez

    Bubblez Niet meer actief


    Pff kan ik me indenken ja..
    Jeetje..

    Hopelijk komen ze gauw terug!
     
    qwerty123 likes this.
  4. qwerty123

    qwerty123 Fanatiek lid

    Nov 16, 2015
    1,569
    902
    113
    NULL
    NULL
    Hoop het. Hoop ook dat bij jou eindelijk doorzet! Niemand hier bevallen?
     
    Lila8 likes this.
  5. Bee80

    Bee80 Fanatiek lid

    Aug 7, 2017
    1,314
    993
    113
    Female
    Iedereen die zich verveelt mag wel bij mij komen poetsen! :D Heb er echt geen puf voor maar wil eigenlijk heel de keuken van binnen en buiten nog doen.

    Wat goed dat je het gesprek bent aan gegaan @Eva2011 en goed dat je hulp inschakelt. Hopelijk komt het nu snel een beetje op de rit allemaal. Sterkte!

    Hier gelukkig een vriend die zonder morren vanalles doet naast zijn fulltime drukke baan en uit zichzelf taken van mij overneemt en gewoon heel lief is. Zo fijn. Kan me echt voorstellen hoe zwaar het is als je dat niet hebt :(
     
    Spoetnik, Eva2011, Lila8 and 2 others like this.
  6. rissie10

    rissie10 Fanatiek lid

    Mar 19, 2015
    3,526
    2,020
    113
    Fijn hoor dat je nu wel een lieve man hebt!
    En dat er verschil in mannen is blijkt wel.
    Wij hadden zaterdag zo’n klus dagje. De kleine was met opa en oma naar clown Jopie en bleeft slapen . Heerlijk even puin van zolder weg gegooid . Kleding kasten opgeruimd. En daarna lekker samen filmpje gekeken en relax. Dus idd fijn als ze mee helpen en ook even metde poetsdoeken gaan zwaaien whaha! En zegt ga jij nou maar zitten.

    En oow idd zo spannend in eens poeh! Kan ergens niet wachten.....
     
    Spoetnik, Surprisebaby and Lila8 like this.
  7. Reb91

    Reb91 Actief lid

    Sep 18, 2018
    104
    320
    63
    Female
    Intensive care verpleegkundige
    Omgeving Haarlem
    @Bubblez Ja ff terug gelezen, was voor jou bedoeld. Fijn dat je dr iig weer goed heb gevoeld.

    @Eva2011 Knap van jou, heel veel succes!

    Ik ga zo een voetreflexmassage boeken, iemand daar succes verhalen over? :D
     
    Spoetnik, Eva2011 and Lila8 like this.
  8. laurazoey

    laurazoey Fanatiek lid

    Mar 20, 2015
    4,485
    2,225
    113
    Female
    twente
    Heb een keer gelezen in deel 2 dat iemand daarmee succes had. Maar @Bubblez krijgt ze volgens mij al even en daar gebeurd nog weinig?
    Denk dat het helpt als de baby er al klaar voor is ;)
     
  9. Eva2011

    Eva2011 Niet meer actief


    Wat leuk die onderwater foto's! Hopelijk staat je hoogzwangere buik er dan ook mooi op, leuk aandenken :) veel plezier!
     
    rissie10 likes this.
  10. Vie87

    Vie87 Fanatiek lid

    Sep 17, 2012
    2,802
    1,646
    113
    Denk dat het lastig aan te tonen is of het door de voetreflexmasssage komt, of dat de bevalling sowieso was begonnen!
    Maar als het je verder ook gewoon relaxed lijkt, lekker proberen toch. Niet geschoten is altijd mis
     
    Spoetnik, Reb91 and Lila8 like this.
  11. Zonnestralen

    Zonnestralen VIP lid

    Apr 22, 2017
    12,627
    8,365
    113
    Female
    Technisch gezien. De bevalling begint doordat moeder en kind een oxytocine (knuffelhormoon) signaal naar elkaar sturen. Het stress hormoon cortison werkt oxytocine tegen. Als je je stress omlaag zou krijgen kan het dus dat de signalen beter aan komen.
     
    1986cindy, water27, Spoetnik and 3 others like this.
  12. Eva2011

    Eva2011 Niet meer actief


    Wat rot zeg, elke keer denken dat het begint en dan niet doorzetten. Hopelijk snel!
     
    qwerty123 likes this.
  13. Eva2011

    Eva2011 Niet meer actief


    Het is ook echt een uitputtingsslag die laatste weken. Maar aangezien het er twee zijn komen ze hopelijk voor jou iets eerder!
     
    PerfectLittleTwin and Lila8 like this.
  14. Lila8

    Lila8 Bekend lid

    Mar 8, 2018
    602
    689
    93
    Female
    Ik doe vandaag niks! :roflmao:
     
  15. Eva2011

    Eva2011 Niet meer actief

    Opgelucht en zit nu een potje te janken hoor, zo lief al jullie reacties :)

    Ik heb oxazepam voor na de bevalling, alleen indien nodig. Heb het dus achter de hand. En in de kraamweek komt ze sowieso op bezoek, en ook daarna gaan we regelmatig in gesprek en over op andere medicatie als het nodig is, of op een andere manier er aan werken.

    Vriend appte net dat hij het tel nr van de pop wilde, hij wil daar een melding maken dat er hulp ingeschakeld wordt na de bevalling. Dubbelop, maar daar kom ik wel meteen bij een psychiater terecht die er in gespecialiseerd is. Zal zo even alles opzoeken want heb eerlijk gezegd een stapel papieren en nog geen nummer paraat voor als het evt. eerder zou beginnen dan de geplande datum :eek:

    Jeetje, deze week is de baby er!
     
    mxm, Spoetnik, Surprisebaby and 6 others like this.
  16. Eva2011

    Eva2011 Niet meer actief

    Ik geef je groot gelijk.

    Ik ga ramen lappen en vloeren dweilen. En wasjes draaien, uuhhhh... Keuken moet nog grondig gesopt worden. Mijn kastjes schreeuwen naar me ondertussen dat ze schoon gemaakt willen worden van binnen, en de koelkast moet nog een sopje...
    Bluh
     
    water27 and Lila8 like this.
  17. Lila8

    Lila8 Bekend lid

    Mar 8, 2018
    602
    689
    93
    Female
    Fijn dat dit geregeld is/wordt. :) Hoop dat het je een beetje rust geeft.

    Ja, hier ook. Vrijdag of eerder. :D Maar toch moet ze NU komen. :rolleyes:
     
    mxm, Spoetnik, qwerty123 and 3 others like this.
  18. Lila8

    Lila8 Bekend lid

    Mar 8, 2018
    602
    689
    93
    Female
    Tsja de vloeren moeten hier eigenlijk ook nog wel even gedaan worden, en wasjes gedraaid worden. :confused: Misschien kan ik de kids omkopen met wat extra zakgeld. :roflmao: Ik.heb.geen.zin.
     
    mxm, Spoetnik, qwerty123 and 2 others like this.
  19. Bee80

    Bee80 Fanatiek lid

    Aug 7, 2017
    1,314
    993
    113
    Female
    Meiden, het lukt me echt niet om jullie geklets bij te houden hoor ...ik ben al een dagje ouder he en ik heb hierboven ook nog gelezen dat stress nu vermeden dient te worden :D
     
    water27, mxm, Spoetnik and 7 others like this.
  20. Triesje91

    Triesje91 Bekend lid

    Apr 9, 2014
    925
    1,228
    93
    Female
    Twente
    Alle wasjes en de vloer zijn gisteren gedaan. Ons eigen bed staat op klossen (damn heb het gevoel dat ik een berg moet beklimmen!) dus hoef alleen nog maar kleine klusjes te doen. Wil alle kussenhoezen nog wassen en de gordijnen wassen zodat de woonkamer lekker fris ruikt. Alle kastjes en plinten schoonmaken. De kelder opruimen. Maar dat zijn allemaal plusjes, dus extra klusjes om de tijd te doden en dat ik er anders toch geen tijd voor heb :roflmao: en arm zoontje wil alleen maar met de auto's met mij spelen haha
     
    Lila8 likes this.

Share This Page