Dan kan het zijn dat ik bloedklonters krijg en ik uiteindelijk in het ziekenhuis beland. Dat is overstimulatie pas ontstaat na de punctie
https://www.freya.nl/kinderwens/starters-in-het-medisch-circuit/zijn-vruchtbaarheidsbehandelingen-veilig/overstimulatie-ohss/
@Vlindertje0102 Dat klinkt toch wel heftig hoor moet ik zeggen jeejtje. Maar ben wel met je eens als ze het echt niet aandurfde hadden ze het niet gedaan. Ik duim/hoop op een plakkertje voor jullie zonder de nare complicaties.
Veel drinken en rust is volgens mij het enige wat je kunt doen. Ik kreeg ook een dag of 5 na tp nog hele erge steken, Ben toen ook meer gaan drinken en werd steeds minder (voelde dat dat de eierstokken waren ook bij hoesten e.d.) Succes meid en welkom op het wacht bankje.
Wat spannend @Vlindertje0102 Ik zou er inderdaad vanuit gaan dat het ziekenhuis niet hele grote risico's neemt. Vandaag gehoord dat we maandag een tp zullen hebben waarschijnlijk. 5 bevruchtingen, nu afwachten wat het kwaliteit is en of ze verder zijn gedeeld. Hoop zo op een mooie kwaliteit voor de terugplaatsing maar ook een paar cryo's!
Klopt ik voel me echt heel onzeker, bang dat het misgaat. Maar er zit niks anders op dan afwachten. Hoe gaan jullie ermee om als het mislukt is? Ik heb ook niet teveel hoop aangezien er een grote kans is dat het niet innesteld.. Groetjes
Het is zeker verdrietig maar dat betekent dat het embryo niet sterk genoeg is geweest of mss al niet goed is geweest het lichaam stoot het natuurlijk niet voor niks af buiten medische dingen natuurlijk
Praten, huilen, ik heb na de afgelopen mk 3 aug hulp gezocht en loop nu bij een regressie en hypnotherapeut. Mijn vriend is best nuchter en blijft een man he. Bij hem is het verdriet, verwerken en weer door gaan.
Wauw, veel geschreven in de tussentijd.. @Vlindertje0102 vervelend dat je die twijfels hebt gehad laatste dagen met overstimulatie, maar fijn dat je terugplaatsing hebt gekregen. Heel veel rust en vocht innemen inderdaad. Mocht het toch uitmonden in overstimulatie, dan is de kans groot dat het door zwangerschap veroorzaakt wordt. Op tijd contact opnemen met het ziekenhuis. Dan kunnen ze je bloed in de gaten houden. @Dalysa spannende dag maandag voor je! 5 bevruchtingen is al erg mooi aantal, ik duim dat ze mooi blijven doordelen @Haagse1987 ik probeer het echt per moment te bekijken. Het gevoel/verdriet toelaten, erover praten en huilen maar daarna eigenlijk ook weer snel door. Ligt er denk ik ook aan of er nog cryos zijn of dat je weer opnieuw aan de gang kan/moet, als dat nog mogelijk is natuurlijk... Ik ben nog in afwachting van mijn eigen cyclus. Gisteren cyclusdag 13 was nog niets echt gegroeid. Maandag terug, hopelijk komt terugplaatsing dan iets meer in zicht
@Vlindertje0102 mooie score! En goed rust houden en hard hopen nu! @Dalysa ook een mooie score ! Spannende dagen wachten nog even! @Haagse1987 ja als het mislukt is is het gewoon even kut. Voor mij voelde het niet veel veel anders dan alle andere mislukte pogingen. Miskramen vond ik wel zwaar en die met 10 weken helemaal toen er gevonden .werd dat het "mijn schuld" was (door een bloedstolling afwijking). Dat was echt heel erg confronterend.
IVF/ICSI november & december 2018 JosjeM: 26 jaar - 1e kindje - IVF/ICSI Jess89: 29 jaar - 1e kindje - IVF/ICSI Vlindertje0102: 33 jaar - 2de kindje - ICSI liefde2: 30 jaar- 2e kindje - ICSI Chitje: 38 jaar - 1e kindje - IVF/ICSI SD90: 28 jaar - 1e kindje - IVF/ICSI Natalie83: 35 jaar - 1e kindje - IUI Mauzy82: 36 jaar - 1e kindje - IUI Theekopje1987: 31 jaar - 2e kindje - ICSI Dalysa: 31 jaar - 2de kindje - IVF Jessie123: 28 jaar - 2e kindje - ICSI HonkeyTonk: 35 jaar - 2e kindje - ICSI Asil: 36 jaar - 1ste kindje - IVF Afspraken 15 november start decapeptyl, Liefde2 16 november punctie Dalysa 20 november vervolggesprek, JosjeM 20 november intakegesprek, Chitje 21 november evaluatiegesprek, honkeytonk 22 november eerste echo, Samirsvrouwtje 28 november vervolggesprek, Elisss123 2 december testdatum Vlindertje0102 10 december echo of evaluatie Asil 15 januari intakegesprek, Mauzy82 ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡ Zwanger! Samirsvrouwtje: 28 jaar - 2e kindje - IVF Geslacht: jongen / meisje / verrassing[/QUOTE]
IVF/ICSI november & december 2018 JosjeM: 26 jaar - 1e kindje - IVF/ICSI Jess89: 29 jaar - 1e kindje - IVF/ICSI Vlindertje0102: 33 jaar - 2de kindje - ICSI liefde2: 30 jaar- 2e kindje - ICSI Chitje: 38 jaar - 1e kindje - IVF/ICSI SD90: 28 jaar - 1e kindje - IVF/ICSI Natalie83: 35 jaar - 1e kindje - IUI Mauzy82: 36 jaar - 1e kindje - IUI Theekopje1987: 31 jaar - 2e kindje - ICSI Dalysa: 31 jaar - 2de kindje - IVF Jessie123: 28 jaar - 2e kindje - ICSI HonkeyTonk: 35 jaar - 2e kindje - ICSI Asil: 36 jaar - 1ste kindje - IVF Afspraken 15 november start decapeptyl, Liefde2 19 november terugplaatsing Dalysa 20 november vervolggesprek, JosjeM 20 november intakegesprek, Chitje 21 november evaluatiegesprek, honkeytonk 22 november eerste echo, Samirsvrouwtje 28 november vervolggesprek, Elisss123 2 december testdatum Vlindertje0102 10 december echo of evaluatie Asil 15 januari intakegesprek, Mauzy82 ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡ Zwanger! Samirsvrouwtje: 28 jaar - 2e kindje - IVF Geslacht: jongen / meisje / verrassing
@Vlindertje0102 daar heb je gelijk in zo had ik dat nog niet bekeken. Tis de eerste tp van ivf 1 dus vind het allemaal heel spannend. @Asil ja, vind het best emotioneel allemaal gelukkig heb ik een beste vriendin met wie ik lief en leed deel. Mijn man is ook best nuchter erover, lukt het nu niet volgende ronde beter. @xBambi ben nu al zo emotioneel als wat en is pas de eerste keer.. tis pas ivf ronde 1 en heb nog 5 goede embryo's in de vriezer. Hoop dat je snel je tp hebt. Heb je zelf nog goede embryo's die in je eigen cyclus word gedaan of moet je weer voor een punctie? Ben nieuw hier dus weet niemands verhaal.. sommige zijn al een tijdje bezig lees ik.. @honkeytonk Ooww dat is wel minder, ik weet niet hoe ik daar zelf op zou reageren.. Vind "jou schuld" wel confronterend ja.. aangezien je er niet zelf om gevraagd heb. Hoop dat iedereen snel zwanger is en voor degene die zwanger zijn gefeliciteerd
Vandaag voel ik me regelrecht kut. Er is nog niks te zien hoor maar hou het gewoon niet meer om niet te testen. Heb huilend aan me vriend gevraagd of ik ajb mocht testen (Beetje manipulatief misschien) omdat ik hoopte dat hij toe zou geven maar hij houd voet bij stuk en trapt niet in mijn krokodillen tranen. Wat kent hij mij toch goed. Maar het gevoel blijft. Als ik donderdag morgen test moet ik, goed of slecht, gelijk naar mijn werk. Ben bang voor het laatste en als dat zo is kan ik toch niet normaal gaan werken? Menstruatie krampen komen en gaan. Moet vandaag, uiterlijk morgen ongesteld worden. Op dat na heb ik nergens last van en ik wil zo graag van alles voelen. Borsten zijn ook weer normaal dus vrees het ergste maar zal toch op mijn tong moeten bijten en moeten wachten. Komsikomsa.
Lieve Asil, dit zijn toch geen krokodillentranen. Dit klinkt voor mij als echte tranen met oprechte gevoelens en gegronde redenen. Ik begrijp stellen die samen testen goed hoor, dat vooraf. Maar ik heb mijn vriend heel duidelijk aangegeven dat het mijn lichaam is die veranderd, ik alle spuiten met hormonen in mijn lijf moet zetten voor meerdere weken en dat ik de punctie moet hebben die echt niet prettig is om vervolgens voor de zoveelste keer met mn benen wijdt moet voor weer een nieuwe arts voor de terugplaatsing. Ik bepaal dan ook wanneer er getest wordt en hoe vaak. Zeker omdat ik degene ben die dingen voel. Gelukkig begrijpt mijn vriend mij daarin voorkomen. Als je je zo diep ellendig voelt en als je zo graag wilt testen, zou ik toch het gesprek aangaan en aangeven hoe je je voelt. Het is testen op de testdag is voor mij geen leuk feestmoment zoals op je verjaardag. Het kan je hart breken en dan zou ik ook liever alvast rekening willen kunnen houden met het ergste. Veel sterkte vandaag meis!
@Dalysa dat is juist het probleem voor hem ik heb zo vaak getest zonder hem en hij wilt er gewoon gelijk voor me zijn als tegelijk gelukkig zijn. Ik heb hem best wel teleurgesteld en zijn vertrouwen geschaad, dan spraken we af samen te testen en dan deed ik het toch stiekem alleen. En daar valt ook wat over te zeggen en wat van te vinden. Dus moet nog even op mijn tanden bijten. We hebben dat afgesproken en dan moet ik mij daar wel aan houden. En krokodillen tranen, er zit wel gemeend gevoel bij hoor begrijp me niet verkeerd maar soms.. zet ik ze toch in om misschien mijn zin te krijgen..