Dag allemaal, Zoals jullie misschien wel zien ben ik hier nieuw en zou me dan ook eerst even voorstellen. Ik ben Wendy en 23 jaar! Wij zijn een aantal maanden rustig aan begonnen. Ik heb een regelmatge cyclus van 28 dagen. Voor het laatst ongesteld geweest op 30 januari en zou 27 februari weer ongesteld moeten worden. Dit is uitgebleven. Op 1 maart een test gedaan maar deze was negatief! Ik heb verder wel wat last van kwaaltjes maar het zou ook kunnen dat ik me dit ga inbeelden.... Gr.
Welkom en veel klets en lees plezier toegewenst. Veel succes met zwanger worden, hopelijk is het snel raak. Liefs wolly
welkom hier! ik hoop voor je dat de volgende test positief is en anders nog veel succes met zwanger worden en is het volgende keer raak
Haai Wendy, Welkom op het forum. Als je echt een regelmatige cyclus hebt zou ik stiekem nog een testje doen hoor. Hihi. Heel veel succes!
Wat leuk om de reacties te horen! Ik heb ervoor gekozen om tot dinsdag te wachten en wanneer ik dan nog niet ongesteld ben een test te doen! Vindt het allemaal reuze spannend maar wil zolang ik geen bevestiging heb toch niet op de zaken vooruti lopen! Alhoewel ik steeds sneller de test wil gaan doen maar ik bang ben voor teleurstelling! Gr. Wendy
Nou nou.... ik heb de test vrijdag al gedaan want ik kon niet meer wachten..haha! Maar helaas negatief! Weet echt niet wat ik nu moet doen! Iemand ook zoiets meegemaakt? Gr.
Nou helaas deze ronde is het niet geworden! Maar we geven de moet niet op! Vanmorgen werd ik wakker en helaas ongi... Bedankt voor all reacties! Gr.
Hallo allemaal! ik ben nieuw hier en ik ben 5 weken zwanger! heel erg blij mee natuurlijk maar heb alleen last van steken aan de linkerkant van mijn onderbuik, lijkt net of het mijn eierstok is! weet iemand wat dit is en of het normaal is? mag volgende week woensdag voor het eerst naar de huisarts! Groetjes