Ik heb inderdaad 2 miskramen achter elkaar gehad, dus zal me niks verbazen als het in de war is. 26/9 miskraam en 36 dagen later menstruatie. Dus als hij nu positief is komt dat overeen met de vorige cyclus. Ik ga morgen nogmaals testen, ik vind die van vandaag inderdaad donkerder, dus hoop morgen een lichte te hebben, dankjewel! Nee helaas, ik werk in de zorg dus werk onregelmatige diensten. Ook deze maand 10 dagen op een vakantiepark geweest dus de metingen heb ik deze maand achter me gelaten want werd er niet wijzer van.
Vorige cyclus (eerste cyclus na de pil en eerste cyclus zonder zwanger te raken) was 36 dagen en inderdaad een lf van 14 dagen, exact
Wat gaan jullie doen met testen? Ik zit hier een beetje in twijfel... Zal ik afwachten tot de bloedtest de 30e? Zal ik juist heel vroeg zelf testen om de pregnyl eruit te testen en op een oploop te hopen, of zal ik gewoon rond 12-13 dpo een testje wagen.... Hahaha vreselijk dat ik daar nu al weer over denk!
Ik had geen testen meer in huis dus dacht dan kan ik 1-12 naar de winkel als ik niet ongesteld wordt. Maar toen was ik vanmorgen bij de action..... Dus weer 1 verpakking meegenomen (meer durfde ik niet was zo druk) Maar wacht hopelijk zeker nog tot eind volgende week
Ik ga hier testen 1 dag voor nod. Dat is voor mij op 10dpo. Je moet doen waar jij je goed bij voelt en natuurlijk mag je daar over nadenken. Het is weer net zo spannend als dat het elke ronde is
Ik test tot nu toe positief op 10dpo, maar ik weet niet zeker wanneer mijn ovulatie was, ergens tussen afgelopen zaterdag en maandag, dus ik weet nog niet zo goed wanneer te testen.
Mijn NOD is volgende woensdag (14DPO) en durf precies niet vroeger testen dan woensdag? Ik zou al een early test kunnen doen op zaterdag (10 DPO), maar ben zo bang dat het negatief gaan zijn... Het ene moment voel ik vanalles, het andere moment niet. Gisteren (6DPO) voelde ik in de namiddag precies heel zachtjes 'gekrab' in mijn baarmoeder (net zoals het voelt wanneer er een uitstrijkje genomen wordt), maar da's weer weg nu. Ik lees ook dat vele dames hier al early tests doen, die negatief zijn en vanaf dan elke dag testen tot het positief is/ ze ongi worden... Ik denk dat ik mezelf dan helemaal gek ga maken. Als ik negatief test op mijn NOD, dan is het definitief en blijf ik niet hopen... Pff... ik heb echt een dipje... dat wachten en wel voelen, niet voelen, maakt me zo onzeker (Even ter info: kan het ook niet echt bespreken met vriendlief, want we hebben wel beslist dat we samen een brusje wilden voor mij jongens, maar hij wilde niet echt betrokken zijn in de spanningen van het 'maken', omdat hij daar zelf heel gestresseerd van zou geraken)
Ik zag laatst terug in Mn oude berichten hier dat ik 3 jaar geleden toen ik zwanger werd van Corné op 4dpo vroeg of t al te vroeg was om symptomen te voelen want ik had gevoelige borsten... tuurlijk te vroeg maar een aantal dagen lager 2 dagen voor nod teste ik licht positief en was ik dus zwanger van onze zoon. Nu ook weer gevoelige borsten, en 4 of 5 dagen foon, maar ben ook bang dat Mn lijf me in de maling neemt.
Blehhhhh ik wil ook testen!!!! En eigenlijk accepteer ik alleen maar twee streepjes! Laatste zwangerschap waren we gewoon hop de eerste maand direct zwanger En nu dus bang dat t heel langsgaat duren ofzo... Mn man man wat een stress hobby zeg, zwanger raken/blijven! Ode aan diegene die deze pagina heeft uitgevonden! Lekker je tijd weglullen...
Ik ben nog aan het wachten op een positieve ovulatietest, duurt lang!! Inmiddels cd17, vorige maand kwam hij pas op cd20 ofzo
Ik weet nog niet wanneer dat ligt er denk ook aan hoe ik me blijf voelen, dan wellicht donderdag (volgende week) anders wellicht zaterdag pas op nod. Dan sowieso want heb 5 dec den afspraak voor Mn eerste tattoo en als ik zwanger ben kan dat niet.
De vorige keer testte ik 1 dag voor NOD in de avond positief, maar wist toen al dat ik zwanger was.. Voelde me zo anders, heel vreemd gevoel. Ik wil nu afwachten, als ik me weer zo voel test ik eerder. En anders pas op NOD. Ben zo bang voor meer stress/teleurstelling als ik eerder test... Hou je toch nog weer hoop als ongesteldheid niet komt.
Deze keer ga ik niet van te voren testen. Vorige ronde wel gedaan, omdat ik ervan overtuigd was dat het raak was. Elke witte test was een teleurstelling. Nu heb ik al 2 weken last aan de linkerkant van mijn navel. Ondanks de ongesteldheid en negatieve testen voelt mijn buik op een of andere manier zwanger. Heel apart.
Ik ben die ezel die zich 72051952 keer aan dezelfde steen stoot. Inmiddels dus al best wat rondes verder, altijd nep-symptomen door de pregnyl en utrogestan.... Altijd zo rond 7-8 dpo het heftigst. En dan tussen 10 en 12 weet ik ergens al wel dat het niet gelukt is. Toch test ik dan, en tot nu toe altijd wit! Maar nu heb ik weeeer hoop (haha idd, 6 dpo) en wacht ik ergens gewoon maar af tot mijn lijf stopt me in de maling te nemen. Nu wel natuurlijk een ultra poging met meer follikels, dus een beetje hopen vind ik dat nog mag!
Spannend meiden ik word regelmatig door mijn lijf voor de gek gehouden. Progesteron grrr... Meestal al bloedingen rond 7/8 dpo. Deze ronde met utro proberen mijn LF te verlengen. Vanavond de knaller! Gisteren geklust en morgen nog maar eens gezellig maken.. En dan hoop ik aan te kunnen schuiven op het wachtbankje.
Hier ook nog aan het wachten op mijn knaller-ovulatietest. Ik vermoed dat hij morgen komt. Morgen staat er sowieso klussen op de agenda. Ik voel me wonderlijk rustig deze ronde. Wat een bezoekje aan de gynaecoloog niet kan doen de gedachte dat er nog allerlei zaken moeten worden nagekeken zorgt voor een gevoel van 'het moet deze ronde niet'. Ik test wel graag voor NOD, hoe langer een witte test, hoe meer ik mij voorbereid op de ongesteldheid en dan komt die minder hard aan... Misschien zit dat wat raar in mijn hoofd ^^
Nee hoor ik snap je. Ik neem elke keer voor het niet te doen, maar doe het ook. Ga nu alleen testen als ik geen vroegtijdig bruin verlies heb en mijn temp nog mooi hoog is op 10dpo. Lekker met die van de action, bij een twijfeltest koop ik wel de predictor... Maar laten we niet op de zaken vooruit lopen haha!