Ik ben op zoek naar een babyfoon (met camera) met bewegings- en geluidsmelder. Dus dat als er bewegingen worden gesignaleerd er een alarm/melding komt. Liefste een babyfoon zonder WiFi. Heeft iemand een betrouwbare babyfoon die dit kan? Ben nu op Google aan het zoeken maar vind zo snel niet wat ik wil.
https://www.coolblue.nl/product/484969/luvion-essential.html Geloof dat we deze hebben kan het morgen even nakijken en erg over te spreken toen we hem nodig hadden. Bij elk geluidje gaat hij af en je kan constant kijken. Beeld draait niet mee maar als je hem op een goede plek neerzet is dit ook niet nodig. Bij ons stond hij op een kastje en hadden het hele bedje in zicht. Succes met zoeken!
Wij hebben de Luvion Easy. Ik wilde ook perse geen wifi erop en niet te veel poespas maar wel camera. Trouwens geen bewegingsmelder geloof ik. Maar met geluid springt ie wel aan. Waarom wil je een bewegingsmelder? Deze is trouwens wel van een lagere prijsklasse wat ik ook een fijne bijkomstigheid vond
Wij hebben een Alecto DVM-700. Je kan hem zo instellen dat hij aanspringt bij geluid en dat hij een cry-alert geeft. een alarm als je kindje huilt of veel geluid maakt. je kan daarbij zelf het geluidsniveau instellen.