Nogal ja! Van mij mogen zij volgende week naar huis. Vind het ergens wel stom dat er geen rekening is gehouden met de grootte van het huis en de hoeveelheid tijd die ze er voor kregen, je kan niet verwachten dat het haalbaar is om zo'n woning te doen in hetzelfde tijdsbestek als dat poppenhuis van een paar weken geleden. In die zin begrijp ik Renee wel, maar de manier waarop ze tekeer ging was echt idioot. Zeker aangezien ze prima punten hadden. Ik hoop op een finale van rood en blauw, met rood als winnaar. Vond dat huis van gisteren echt geweldig! Eerlijk, de afwerking liet op bepaalde punten te wensen over, maar die woonkamer en keuken zagen er wel prachtig uit. De vide vond ik ook leuk geworden.
Ik heb het vandaag terug gekeken. Maar renee is indd wel echt een opgever. Oh ik heb geen zin meer, ik stop ermee. En dan wel een hoog cijfer verwachten
Ik vind de vrouwen van groen en geel allebei verschrikkelijk. Denk ook dat zij de eerste afvallers zullen zijn. Om oranje moet ik eigenlijk wel lachen met al dat gekibbel. Denk dat de finale tussen rood en blauw is. Rood is het beste in klussen en blauw is creatief. Wordt denk ik nog best spannend.
Niet erg druk he dit topic? Maar ik vind t ook erg leuk om te kijken! Zat me vorige week ook op te vreten om Renée. En vandaag is dat beeld niet bijgesteld Vond haar vent wel ok trouwens Ik denk de finale tussen blauw en rood en ben echt fan van rood haha. Vind hun zo leuk en ze maken echt fantastische dingen! Heb de 1e afleveringen gemist helaas. Maar nu kijk ik trouw weer wie weet doe ik nog inspiratie op voor ons eigen huis. Oranje vind ik ook heeeerlijk, wel veel gekibbel maar gewoon lekker met humor Groen mjaahh weet niet Vinden jullie t trouwens ook zo bijzonder dat ze ‘s avonds meubels en bijv een keuken uitzoeken (voor zover ze dat idd uitzoeken....) en volgende ochtend vroeg staat t al klaar! Hebben ze goeie deals gemaakt met dat programma dat krijgen wij niet voor elkaar hoor
Dat van die keuken vroeg ik mij ook al af. Hoe kan dat? Denk dat die van te voren al wel uit gezocht zijn. Ik ben blij dat geel weg is. Zij heeft zo een nare manier van praten, dat haar vriend dat pikt? Steeds dat snauwen
Dag Renée, ik zal die blik van haar alsof ze water ziet branden niet missen. Wat is toch veel slecht afgewerkt, je kunt veel weer bijwerken daarna om het nog goed te krijgen. Haha, ja inderdaad, alles de volgende dag in huis, maakt niet uit wat het is. Geen ‘sorry, niet op voorraad’, 8 weken op een bank wachten, vertragingen etc. En zeshoekige tegeltjes kan ik ook niet meer zien.
Die reactie hadden wij ook gisteren. Al vond ik het intrigerend dat ze bij commentaar naar andere het altijd heel goed leek te begrijpen en zich zeker als het op afwerking aankwam vaak in kon vinden. Maar als het over hun eigen ging juist het totaal niet leek te begrijpen. En heel eerlijk ik vond die lijnen op de muur gisteren echt eerder lijken op bewust verrotten dan op wat moois af willen leveren.
Zo, ik heb even ingehaald. Fijn dat dat stuk sacherijn eruit is, zeg! De volgende die weg mogen zijn team groen, wat mij betreft. En ik ben het eens met de rest: blauw en rood samen in de finale!
Daaaaaag geel. Jammer van die redelijk normale man. Maar wat een tuthola die gele trien. En dan zo super nonchalant zeggen “dit is voor ons de beste uitkomt” als ze eruit moeten. Jaja trien, aan het begin van de aflevering zat je nog te rekenen hoeveel punten je moest halen. Vond het trouwens wel chique van groen dat ze geen 3 ofzo aan geel hebben gegeven. Gelukkig hebben ze het helemaal aan zichzelf te danken. Hoewel van mij die groene vrouw ook nog steeds wel weg mag hoor
Dit is het eerste seizoen dat ik kijk (ik ken die vrouw van team groen, in het echt is ze heel aardig en leuk ) en ik vind het super leuk! Ben meteen ook andere seizoenen gaan kijken Blij dat geel eruit is die meid snauwde echt alleen maar en haar gezicht stond telkens op onweer. Maar dat is wellicht ook zo gemonteerd (net als bij team groen) want er waren ook stellen die het heel jammer vonden dat ze wegging (oranje en rood volgens mij).
Ja ze monteren het natuurlijk zo dat er altijd een zondebok is. Vorig seizoen was er ook een meid die ontzettend vervelend werd neergezet de hele tijd. Team groen, die vrouw doet niet echt naar maar ze heeft een vervelende manier van praten.
Ieder jaar dat de jury vreemde cijfers geeft. Ben het zelde met ze volledig eens. Tijd voor andere jury leden.
Idd vreemde cijfers die de jury geeft,terecht dat Roy boos werd. Wat ik niet helemaal begreep waren de punten voor de pronkstukken. Volgens mij werden die alleen bij het eerste huis gegeven wat werd gejureerd. Bij de andere huizen zag ik dat niet terug bij de puntentelling.
Ik heb gisteren de finale niet kunnen kijken en dat lukt vanavond ook niet maar ben wel heel benieuwd wie er gewonnen heeft haha. Is er iemand die me dat kan vertellen??
Dankjewel! Ik vond blauw ook sympathieker en ook qua totaalbeeld in de kamers vaak sterker. Maar ik gun het rood wel erg dat ze door deze winst hun kinderwens kunnen gaan realiseren.