Nu op sbs9 de film Schatjes uit 1984 ...maar kan dat eigenlijk wel?

Discussion in 'Films, televisie en nieuws' started by bosi333, Nov 24, 2018.

Thread Status:
Not open for further replies.
?

Kan deze film tegenwoordig nog?

  1. Ja hoor, geen probleem

    44 vote(s)
    84.6%
  2. Nee kan echt niet

    7 vote(s)
    13.5%
  3. anders.... omdat

    1 vote(s)
    1.9%
  1. bosi333

    bosi333 VIP lid

    Aug 1, 2006
    37,265
    6,790
    113
    Een leuke oude film "schatjes" uit 1984

    Maar vraag me toch een beetje af..."vroeger"kon eigenlijk veel meer.
    Ook bloot en seks bij een meisje van 16. Een kind dus nog.

    In deze film wordt het meisje van 16 best wel geërotiseerd.

    Het is gemaakt en in die tijd kon dat waarschijnlijk gewoon.

    Maar nu...er is veel meer betutteling in Nederland. Goed of slecht. Daar kun je iets van vinden.

    Maar vinden jullie dat zo'n film als deze nog kan? Met een kind eigenlijk dat zo op deze manier wordt neergezet?
     
  2. wishfulthinking

    wishfulthinking Fanatiek lid

    Aug 7, 2012
    4,828
    2,498
    113
    Female
    Ooh oude herinneringen
    Ik denk dat ik deze film wel 50x gezien heb als het niet meer is


    Hierna komt mama is boos
     
    DastyQueen and bosi333 like this.
  3. bosi333

    bosi333 VIP lid

    Aug 1, 2006
    37,265
    6,790
    113
    Wat een verschil met de films van nu, ha ha. De taal...

    En toch wel herkenning...ik was 6 toen de film uitkwam. Dus ik groeide op in die tijd.

    Ik had de film nog niet gezien.
     
  4. Champetter

    Champetter VIP lid

    Mar 5, 2013
    6,825
    3,809
    113
    In dat huis ga ik ooit wonen zeg ik altijd.

    En tjsa toevallig keek ik Bridget jones onlangs, daarin werd echt non stop gerookt, kan vast nu ook niet meer.
     
  5. Treez

    Treez Niet meer actief

    Ik word juist een beetje moe van het preutse gedoe van tegenwoordig. Juist doordat er bijna niks meer mag, vind ik dat er teveel nadruk komt te liggen op seksualiteit als iets negatiefs.

    Met mijn generatie is het ook goed gekomen. De periode dat vrouwen massaal topless lagen op het strand, dat het dragen van een beha onder een strak truitje niet perse een must was om die arme zogenaamde weerloze en hersenloze puberjongens tegen hun hormonen te beschermen en jongens die bij de eerste zonnestralen gewoon in hun blote barst rondliepen zonder enige gene. De jongens en meisjes van toen zijn gemiddeld genomen op dit moment toch hele normale volwassen mensen zonder continue in een orgie met hun mede 40-ers te liggen.

    Seksualiteit is een zeer belangrijk aspect van ons menszijn en laten we er vooral normaal en open over zijn.
     
  6. wishfulthinking

    wishfulthinking Fanatiek lid

    Aug 7, 2012
    4,828
    2,498
    113
    Female
    Hihihi het beeld word steeds slechter

    Vhs?
     
  7. Whysteria

    Whysteria Niet meer actief

    Ik ben van dezelfde leeftijd als Akkemay in de film. Was altijd best jaloers op haar. Ik had best ook mijn tieten willen laten bevoelen onder de douche door die knul. Maar ik ben uiteindelijk ook best leuk terecht gekomen..
     
    Caithy, Simba1992, auroraa and 8 others like this.
  8. wishfulthinking

    wishfulthinking Fanatiek lid

    Aug 7, 2012
    4,828
    2,498
    113
    Female

    Dennis Dennis jij altijd met die Dennis
    De vrouw van de officier
    De dochter van de officier
     
  9. Theezeefje

    Theezeefje Fanatiek lid

    Oct 13, 2014
    3,711
    4,030
    113
    Overijssel
    Die film was er in augustus ook op. Kind was 14 jaar.. wel erg jong, maar die hele film is maf :D
     
  10. bosi333

    bosi333 VIP lid

    Aug 1, 2006
    37,265
    6,790
    113
    Vaag...gaat nu over in mama is boos.
     
  11. sleutelbloem

    sleutelbloem Bekend lid

    Sep 10, 2018
    940
    1,039
    93
    Tja, ik was toen 9 en heb deze film ook op die leeftijd gezien. Mama is boos ook trouwens. En ook ik vind dat er tegenwoordig veel te veel betutteling is.

    En net wat @Treez zegt: wij 40ers zijn (bijna) allemaal goed terecht gekomen, ondanks dat het er destijds veel minder preuts aan toeging in de maatschappij.
     
    Riene and Treez like this.
  12. Martini

    Martini Fanatiek lid

    Feb 17, 2007
    1,109
    622
    113
    :roflmao::roflmao::roflmao:

    Ik ben ook van die generatie en vind het ook allemaal maar preuts geworden hoor! Sluit me aan bij je reactie.
     
    Treez likes this.
  13. Lisanne1811

    Lisanne1811 Fanatiek lid

    Dec 2, 2016
    3,701
    4,591
    113
    Ik ken de film niet maar ik vind het heel bekrompen dat er tegenwoordig zoveel niet kan of mag of hoort. Alsof we terug in de tijd gaan.
     
    DastyQueen likes this.
  14. Nescio

    Nescio Niet meer actief

    Ik ken de film ook niet maar op basis van deze reacties denk ik dat het moet kunnen. Maar even over die betutteling.

    Vroeger kon er misschien meer qua bloot, er werd ook meer gezwegen over wat absoluut NIET kon. Zou die openheid over seksueel wangedrag niet een beetje zo'n tegenreactie in de hand werken? Dat ouders alerter worden? Of is het iets anders? Want ik weet wel dat mijn generatie juist opener is over seksualiteit dan de generatie van mijn ouders.

    Seksualiteit is inderdaad een onderdeel van het leven en we moeten daar open over zijn. Dat is alleen maar gezond en voorkomt excessen.

    Laatst las ik een reportage over tienermeisjes die niet eens meer normaal uit kunnen gaan zonder bepoteld te worden door (dronken) jongens. Ik heb de indruk dat dit vroeger juist minder gebeurde....
     
    YellowEyes, puzzelstukje and bosi333 like this.
  15. bosi333

    bosi333 VIP lid

    Aug 1, 2006
    37,265
    6,790
    113
    Ja lastig. Ik weet niet hoe het nu is bij het uitgaan.

    Wat ik wel weet is dat ik vroeger ook wel handtastelijke jongens tegen kwam. Maar er waren ook altijd jongens die mij dan hielpen.

    Persoonlijk vind ik dat meisjes van 16 best wat meer voorzichtig mogen zijn met hun lichaam. Je mag en kan prima experimenteren...maar dan vooral met leeftijdgenoten. Maar wel met in het achterhoofd dat je niet zomaar je lichaam altijd maar ter beschikking moet stellen.

    Ik ben van een generatie waarbij een onenightstand niet kon....tenminste...in mijn tienertijd werd je al snel voor slet uitgemaakt als je met veel jongens omging.

    Ik ben zelf ook helemaal geen voorstander van een onenightstand. Liever een tiener vriendje waar je alles voor een jaar lang mee oefent dan 8 of 10 jongens voor 1 nacht.

    Volgens mij leer je daar alleen maar van dat het verder niks voorstelt. Terwijl seks iets super leuks kan zijn als je samen op elkaar in bent gespeeld.

    Mijn man en ik hebben bijvoorbeeld elkaar jong ontmoet. Eerst zeker 2 weken alleen gezoend. Zo leuk juist om het op te bouwen.
     
    Nescio likes this.
  16. amdaa

    amdaa VIP lid

    Mar 28, 2015
    9,670
    11,009
    113
    Helemaal mee eens :)

    Ik vind je laatste zin alleen zo tegenstrijdig met de rest van je tekst hehe.
    Ik had als tiener altijd een 3-mnd grens, pas na 3mnd verkering gingen we verder dan enkel zoenen/voelen. Mijn ervaring is dat de jongens dat altijd prima vonden.
     
  17. bosi333

    bosi333 VIP lid

    Aug 1, 2006
    37,265
    6,790
    113
    Ha ha...nou met 21 ( hij 19) is 2 weken nog best lang. :p Ik was toen geen tiener meer.

    Toen ik jonger was had ik zelfs met mijn eerste vriendje 1 jaar gewacht :roflmao:

    Zoenen vind ik trouwens anders dan seks hebben.
     
    amdaa likes this.
  18. Kanarie

    Kanarie Fanatiek lid

    Mar 14, 2014
    1,524
    1,570
    113
    Zuid-Holland
    ik ken de film overigens niet maar ik denk dat het in die tijd wel gewoon kon, de sixteen en de seventeen lagen gewoon vooraan bij de sigarenboer. Of dat ik met een jeugdkamp Honneponnetje heb gezien.

    Ik moet er niet aan denken dat mijn dochter op 8jarige leeftijd die zou zien.

    Of we nu preutser zijn geworden weet ik niet, maar ik denk wel dat we er meer over nadenken dan vroeger.
    Maar als ik af en toe van die videoclips kijk van nu dan krijg zelfs ik rode oortjes... Die konden toen dan weer niet.
     
  19. Lenaroos

    Lenaroos Niet meer actief

    Heb een stukje gekeken. Het hoeft van mij niet preuts hoor. Beetje tiet op tv vind ik prima.
    Maar dit meisje was toen 14. Dat vind ik dan niet kunnen.
     
  20. Zomerbloem

    Zomerbloem Fanatiek lid

    Mar 19, 2018
    2,122
    2,577
    113
    Female

    Dat huis heeft heel lang te koop gestaan. Weet niet of dat nog steeds zo is:roflmao:
     
  21. Champetter

    Champetter VIP lid

    Mar 5, 2013
    6,825
    3,809
    113
    Ja, 2.4 miljoen geloof ik. Even sparen :p
     

Share This Page