Wel, onthou dan in het vervolg vooral dat je mensen echt niet helpt door hun te zeggen dat ze de verkeerde woorden gebruiken. Een bloeding en een lichte test is niet 'niets'. Dat is het teken dat er iets in je lichaam aan de hand is. Kan best zijn dat het een valse test is. Kan best zijn dat het een hele prille bevruchting/innesteling is die fout gegaan is. De tijd zal het leren. Maar dat alles is niet 'niets'. De boodschap die jij aan de TS geeft, al dan niet bedoeld, is 'maak je niet zo druk, je stelt je aan'. Dat vind ik niet ok. Het is namelijk de TS haar eigen keuze waar ze zich wel of niet druk in maakt, waar ze wel of niet teleurgesteld of verdrietig over is. Wat ze vraagt is niet om daar een oordeel over te geven of haar terminologie te verbeteren. Ze vraagt wat wij denken dat er aan de hand is.
Ik zou even een predicator early halen. Die geeft al snel duidelijke streepjes. Misschien was je bloed van de innesteling. Spannend!
Laten we nou niet beginnen discussiëren... We zijn hier ten slotte allemaal omdat we graag een klankbord willen voor onze zorgen/gedachten. Dat was alvast mijn bedoeling toch.
@Lizzie88 ik lees dat je van België ben? Kun je niet een bloedtest laten doen en evt vrijdag nog een keer? Of is dat te voorbarig?
Klopt! Ik zou dat kunnen, maar vooraleer ik dat laat doen, zou ik precies toch liever eerst nog een iets duidelijkere test in handen hebben..
Spannend zeg! Ik zie ook een streepje, maar ik snap dat je liever een beetje zekerheid wilt hebben na de bloeding. Het kan inderdaad innesteling zijn. Ik hoop dat de 2e test wat onduidelijkheden mag wegnemen.
Ik zie wel en streepje volgens mij hoor! Kan je een predictor early halen? Dan weet je misschien wat meer! Spannend
Leg bv een ring bij je test. De camera focust daar op en krijg je naar mijn ervaring de test aardig duidelijk op de foto! Ik duim voor je!
Maakt niet uit. Mijn ervaring is dat ze vrijwel hetzelfde resultaat geven. De Express is een stuk voordeliger
Je kan ze online bestellen bij op=op voor 2 voor 5 euro, maar als je snel eentje wil zou ik even langs Kruidvat gaan
Je test is positief. Ik zou het advies van de dames opvolgen en met predictor testen. Of nogmaals met de Sensitest om te kijken of sprake is van oploop!
Ik heb deze zwangerschap ook meerdere bloedingen gehad. Ook voor nod zonder ik wist zwanger te zijn dat wel. En ook bloedingen dat ik dacht ongesteld te zijn en later een miskraam te hebben. Maar ben toch echt super zwanger en je test geeft voor een vage foto toch een duidelijke streep. Ik zou gewoon bellen voor een Bloed test
Ik heb vrijdagochtend een afspraak gemaakt bij de dokter voor een bloedafname. Als mijn testen tegen dan niet oplopen of als ze afnemen, annuleer ik de afspraak gewoon!
Ik duim met de rest mee! Kan me heel goed voorstellen dat je hier erg onzeker van wordt. Ik wacht op je volgende test! Maar oploop kun je natuurlijk alleen met hetzelfde merk testen... dus wil je dat toch met predictor doen dan zou ik die zo snel mogelijk bestellen. En tot dan toe even met het merk van nu verder testen.