Ik werk 32 uur per week als senior begeleider in de gehandicaptenzorg (schaal 45 , ervaringsjaar 11). Ik verdien iets meer dan 1900 netto.
Tsjah.... dat is zo verschillend.... Vorige baan, 28 uur pw, klantenservicemedewerker en netto €1550,- Nu procesbegeleider 30 uur en 1820,- netto Het hangt zo af van de sector, niveau, leeftijd, jaren ervaring and so on.
Is dit iets voor je? https://www.werkenvoornederland.nl/vacatures/detail/verpleegkundige-zorg-en-behandel-inrichtingswerker-pi-vught-DJI-2017-0435
Ik werk 32 uur en verdien ongeveer 1800 euro netto (journalistieke sector). Er is wel zicht op meer maar niet direct. Ik heb andere voordelen die ik nu belangrijk vind: het is dichtbij, ik kan mijn eigen uren indelen en het is geen 9 to 5 job.
Ik werk op een uitslaapkamer van een ziekenhuis. Werk 24 uur en verdien 1780€ netto. Ik heb een intensive care diploma en verdiende toen ik nog op de ic werkte 200-300 € meer (met ort) voor hetzelfde aantal uur. Maar de regelmaat en de rust in mijn gezin bevalt ons prima. Ook bewust de keuze gemaakt om qua salaris een stapje terug te doen!
Ik werk 24 uur, als doktersassistente op de polikliniek. Ben van huis uit verpleegkundige. Ben 1 schaal gezakt bij de overstap van afdeling naar poli. Ik verdien 1450 netto per maand. Met een regelmatige baan, vaste dagen, vrij licht werk. Ideaal
Ja tuurlijk. Ligt ook aan wat je intussen tijd doet en functioneert. Maar jij bent niet wo opgeleid denk ik? Want het was een reactie op iemand die dat wel was. Dat scheelt wel weer. Mijn man begon als starter (hbo) en is nu manager (en ondertussen wo).
Dit maakt ook zeker uit, in hoe verre kun en wil je cariere maken. Als je 40+ uur werkt en van functie kunt gaan wisselen, extra opleidingen doet, ga je ook meer verdienen. Als je man geen manager was geworden zat hij ook nog in een lagere salaris schaal. En zo is het natuurlijk helemaal als je parttime werkt. Vaak is het dan lastiger om je in functie omhoog te werken. Als dat al lukt.
Ik werk 3 dagen (24 uur) als klinisch linguïst (wo) en verdien bruto per maand €2900 Mijn man werkt 4 dagen (36 uur) in de (HBO) en verdient bruto €3000 per maand. Daarnaast hebben we een B&B 2 kamers en die brengt per jaar ongeveer €15.000 omzet. Dat is een winst van ongeveer €10-11 duizend.
Ik werk 24 uur, als ambulant begeleider met mensen die psych sociale problemen hebben. Ik heb HBO gedaan en verdien 1850 netto per maand. Maar dit is ook echt de max in mijn functie.
Ik werk bijna 12 jaar voor 32 uur bij een woningcorporatie. Financieel/juridische kant. Bruto 3400. Netto houd ik daar 2050 aan over. Duur pensioentje Salarisverhoging zit er niet echt in doordat de salarissen gedeeltelijk bevroren zijn. De sector zou teveel verdienen Vriend werkt 32 uur als leidinggevende bij een vereniging. Krijgt bruto 2200. Netto 1850, maar hij bouwt geen pensioen op dus daar hebben we zelf iets voor afgesproken. Dat is elke maand 150 dus houden we er 1700 aan over. Voordeel is wel dat dat geld van ons blijft. Bij overlijden vriend is het totaal van mij en bij overlijden van allebei is het totaal voor zoon.
Met 34 uur per week verdien ik netto € 2800. Daar komt vakantiegeld en 13e maand nog bij. Ik ben zorginkoper bij een zorgverzekeraar. Ik ben WO opgeleid, maar wel ‘onderaan’ begonnen met werken, omdat ik na mijn afstuderen niet direct aan de slag kon met mijn studie Engels. In de huidige arbeidsmarkt zou ik zo in het onderwijs aan de slag kunnen, maar dan zou ik er wel op achteruit gaan qua salaris. En ik vind mijn huidige werk erg leuk en er zijn veel doorgroei-mogelijkheden.
Ik zou vooral kijken naar wat je écht leuk vindt en vervolgens pas gaan nadenken over het salaris. Alhoewel ik natuurlijk wel snap dat je wel enigszins een goed vooruitzicht qua salaris wil hebben. Ik werk 28 uur en verdien €2800 netto. Bruto ongeveer €3550. En dit is excl vakantiegeld en dertiende maand. Maar eerlijk? Het is absoluut niet mijn droombaan en ik zou het zonder moeite inruilen voor een baan met een minder salaris, maar waar echt m’n passie ligt. Ik ben overigens HBO geschoold en werk in de financiële sector.
Ik snap jullie reacties, maar minder inkomsten is helaas geen optie. Dus ik kan wel mn hart volgen en dat gene doen wat ik heel graag zou willen, maar dan zou ik het niet kunnen uitvoeren omdat het financieel niet haalbaar is. Ik zou het richting de kant van secretaresse willen doen. Mijn huidige baan is verpleegkundige in de ouderenzorg. Ik ben er langzaam achter gekomen dat het niet mijn droombaan is. Daarbij ben ik nooit meer samen vrij met mijn man en dat begint enorm op te breken.
Ik werk in het speciaal onderwijs, 12 jaar werkervaring. Ik werk 2 dagen in de week (+ nog extra studiedagen, ouderavonden etc.) en verdien ruim 1500 netto. Leerkracht speciaal onderwijs is een LB functie, dat betaalt meer dan het regulier onderwijs, LA functie. Toen ik fulltime begon in het reguliere onderwijs verdiende ik 1550 netto, best gegroeid in salaris, maar dus ook een andere functie nu. Zit alleen over 3 jaar wel aan mn top.
En verpleegkundig specialist? Inhoudelijk uitdagend, je wordt expert in je vakgebied, intensief contact met een relatief beperkt aantal patiënten, en werkt kantoortijden? Wat mis je in je vak?
Ik zit idd ook met verbazing te lezen! Een aantal jaar geleden werkte ik fulltime als doktersassistent (40 uur, was een verpleegkundige functie) en verdiende 1500 bruto per maand...