Klagende buren

Discussie in 'De lounge' gestart door LMSB, 2 dec 2018.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. CoffeeJunkie

    CoffeeJunkie Fanatiek lid

    25 jan 2012
    1.563
    431
    83
    Noord-Holland
    Dit.
    Op zondag houden wij er wel rekening mee, aangezien onze buren dan niet werken en een ander ritme hebben dan wij met jonge kinderen. Maar wellicht is het anders als je ook nog onderburen hebt. Al vind ik 10.00 uur op zaterdagochtend nog steeds zeer schappelijk.
     
  2. cactusje

    cactusje VIP lid

    12 feb 2015
    6.752
    1.993
    113
    Door mr Frank Visser heb ik geleerd dat sommige mensen echt een punt hebben als het om overlast gaat en andere zeuren om het zeuren.
    Ik zou dus bij de klager binnen willen zitten terwijl een ander in jou appartement gaat stofzuigen en er kinderen rond mijn mijn rennen. Zo kun je horen wat hij hoort en weet je of hij een punt heeft of overdrijft. En ook vooral het gesprek aan gaan omdat zulke dingen gauw over gaan in treiterijen over en weer.

    Als ik in een appartement zou wonen, zouden mijn onderburen ook regelmatig klagen denk ik. En dan vooral om het rennen en springen van de jongste. Als ik douchen ben hoor ik die voetjes ook door dreunen, terwijl ik het amper hoor als ik gewoon beneden ben.
     
  3. LMSB

    LMSB Fanatiek lid

    24 feb 2017
    3.994
    3.321
    113
    Maar dat is het nou net. Ik hoor hem anders NOOIT. Dus het is echt niet dat hij constant last van ons heeft. (Als hij last zou hebben van ons krakend laminaat bijvoorbeeld dan neem ik aan dat je daar ZO gek van wordt en wel eerder en vaker aan de bel trekt) Ik heb al met hem gesproken en toen had hij het alleen over wanneer mijn dochter te druk is.
     
  4. LMSB

    LMSB Fanatiek lid

    24 feb 2017
    3.994
    3.321
    113
    Wij hebben wel een bovenverdieping maar ik hoor vrij weinig hoor als mijn dochter boven bezig is. :roflmao: Ik denk dat meneer onder mij gewoon pissig was dat ik ging stofzuigen terwijl hij nog lag te slapen.

    En wat ik net las is hier ook zo: Ik heb aan alle kanten buren. Hoe kun je dan met alles en iedereen rekening houden?

    En wat als het stofzuigen dan zo'n overlast is? Ik ben met 5 minuten klaar hoor. Zo groot is onze onderverdieping niet. :roflmao: Dus wat dat betreft vind ik dat hij sowieso al zeikt. Nogmaals.. het is nou eenmaal gehorig hier. Maar kom op.... Ik kan niet met iedereen rekening houden.
     

Deel Deze Pagina