Waar heb jij je over verbaasd vandaag?

Discussion in 'De lounge' started by Ffion, Aug 18, 2018.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Oceanna

    Oceanna Fanatiek lid

    Oct 12, 2015
    3,438
    1,423
    113
    Female
    Om die reden en vele anderen hier geen Sinterklaasjournaal
     
  2. lovewinnie

    lovewinnie VIP lid

    Jan 13, 2007
    16,251
    790
    113
    tilburg
    Gisteren er verbaast dat we bij jaarcontrole kinderarts te horen krijgen dat zijn blijkbaar migraine heeft . Hoofdpijn aanvallen met overgeven en misselijkheid Dacht komt door de pieken etc van zijn type 1 diabetes, stress vanwegen zijn autisme, puffers voor zijn astma maar nee Na wat testen krijgt hij ook nog diagnose migraine . Oa zeer hoge bloeddruk en dat het met aanvallen etc komt en na wat paracetamol verdwijnt. Zelf nooit aan gedacht dat het wel is afzondelijk van de rest kon zijn dus kwam ff rauw op ons dak.
    Diagnose lijstje wordt wel erg lang zo . En wachten nog op bloeduitslagen ivm type 1 en antistoffen voor andere auto immuunziekte en ook allergie test vanwegen astma Hopen dat dat geen bijzonderheden geeft.

    Verbaast me toch hoe sterk zoontje er onder blijft. Die vind het allemaal wel best. Kanjer
     
    Manque and Oceanna like this.
  3. Oceanna

    Oceanna Fanatiek lid

    Oct 12, 2015
    3,438
    1,423
    113
    Female
    Eigenlijk is het niet leuk maar wat super dat je zoontje zo sterk is.
     
    Manque likes this.
  4. Oceanna

    Oceanna Fanatiek lid

    Oct 12, 2015
    3,438
    1,423
    113
    Female
    Ik verbaas mezelf erover dat ik voor het eerst in 30 jaar misselijk ben geworden van een boterham pindakaas.
     
  5. Blijdorp

    Blijdorp Niet meer actief

    Dat de deur van mijn opdrachtgever dicht is en ik nu buiten sta te blauwbekken tot iemand met een sleutel komt opdagen.
     
  6. Ffion

    Ffion Fanatiek lid

    Oct 23, 2017
    1,750
    2,475
    113
    Female
    Is niet het Sinterklaasjournaal, maar 1 of ander alternatief Sintprogramma op Telekids.
     
    Oceanna likes this.
  7. cactusje

    cactusje VIP lid

    Feb 12, 2015
    6,752
    1,993
    113
    Dat de vorige bewoners muntgeld hebben gebruikt om de oven recht te zetten.. Ik had eigenlijk ontdekt waar ik het lampje kan vervangen, komen er allemaal muntjes tevoorschijn. Die mag ik straks dus ook nog weer op de juiste plek terug zien te leggen..
     
    Kukido and Schuurpapier like this.
  8. Oceanna

    Oceanna Fanatiek lid

    Oct 12, 2015
    3,438
    1,423
    113
    Female
    Of papier gebruiken of iets anders om te stellen en de muntjes in de spaarpot.
     
  9. cactusje

    cactusje VIP lid

    Feb 12, 2015
    6,752
    1,993
    113
    Ik doe de muntjes maar gewoon weer terug.. het zal wel de juiste hoogte hebben.

    Het verbaasd me trouwens ook dat ik 2 panelen en 6 schroeven los moet halen en dan ook nog de oven een stuk naar voren moet trekken, om bij het lampje te kunnen komen. Straks maar even een nieuw lampje halen want die heb ik niet eens..
     
    Oceanna likes this.
  10. birds86

    birds86 VIP lid

    May 13, 2013
    5,305
    2,002
    113
    Female
    Dat ik ELKE keer weer de ranja vergeet o_O

    Altijd moet ik daar voor terug naar de winkel :confused:
     
  11. famofthree

    famofthree Fanatiek lid

    Sep 13, 2017
    1,024
    1,031
    113
    Female
    T is vaak wel even aanwakkeren dat ze stopt met waar ze mee bezig is maar als ze er eenmaal onderstaat...:thumup:

    Zoon daarentegen vraagt altijd een half uur praten als Brugman :rolleyes:
     
    marb likes this.
  12. famofthree

    famofthree Fanatiek lid

    Sep 13, 2017
    1,024
    1,031
    113
    Female

    Zet je er nu 5 op voorraad in de kast :thumup:
     
    birds86 and Oceanna like this.
  13. Meca

    Meca Fanatiek lid

    Jul 23, 2014
    1,642
    276
    83
    Luizen plukker
    Standaard met de grote boodschappen 1 meenemen. Dat doe ik met de pindakaas anders heb ik rellen ‘s ochtends hier.
    Als er een voorraad staat gewoon blijven meenemen anders ga je het alsnog vergeten. Tenminste ik :oops:
     
    birds86 likes this.
  14. lovewinnie

    lovewinnie VIP lid

    Jan 13, 2007
    16,251
    790
    113
    tilburg
    Ik ben dus deze week al 4x naar de winkel geweest voor schoonmaakazijn en oorstokjes . Tja staat er nog niet pff
     
    birds86 likes this.
  15. louan

    louan Niet meer actief

    Nou gister in de Jumbo, was niet echt verbaasd want was eerder hilarisch. Hoe mensen express in de langste rij gaan staan in de hoop dat ze de boodschappen gratis krijgen, terwijl de rij ernaast gewoon kort is:roflmao::roflmao:. Was toch wel verbaasd:roflmao:.
     
    Snoeki and Oceanna like this.
  16. BabyFG

    BabyFG VIP lid

    Feb 20, 2012
    9,071
    1,917
    113
    omgeving Rotterdam
    Dat ik net een rondleiding heb gehad bij een kdv voor onze “peanut” en dat ie me zowaar deed denken aan ons oude waanzinnige fijne leuke goede kleinschalige kdv waar grote zus gezeten heeft in onze oude woonplaats :eek:
    Heb ik nou echt serieus een opvang gevonden die aan hun kan tippen :eek:
    Heb meteen ingeschreven toen ik thuis was :D
     
  17. Sterre01

    Sterre01 Fanatiek lid

    May 29, 2013
    1,563
    46
    48
    Dat een man vers afgebakken broodjes aan het pakken was, er een liet vallen en deze terug stopte in de bak
     
  18. Oceanna

    Oceanna Fanatiek lid

    Oct 12, 2015
    3,438
    1,423
    113
    Female
    Dat ik ineens heel erg zin heb in kaas, chocolade pasta en vlao_O:|.

    De laatste keer dat ik in die combinatie zin in had was ik zwanger. (Zou nu niet moeten kunnen)
     
  19. cactusje

    cactusje VIP lid

    Feb 12, 2015
    6,752
    1,993
    113
    Hoe verbazingwekkend een ovenlamp kan zijn. Ik heb dus vanmorgen en ovenlamp gekocht, kom ik thuis, zet doe lamp erin, schroef de klep weer dicht, even testen voor ik de rest weer vast zet, geeft het amper licht! Oké het is dus 25w uit zo'n mini lampje. Oude lampje erbij gepakt, grote bol, 40w. Op naar een andere winkel, alleen 15 en 25w, volgende winkel hetzelfde, volgende winkel ook weer hetzelfde, volgende winkel ook weer hetzelfde... Oh ja! Wij hebben ook een keukenboer, nee die hebben wij niet, misschien daar en daar even proberen. Daar én daar hadden ze ook niet, ja 25w maar dan zie ik nog niks en moet ik alsnog de deur open trekken om te zien of mijn aardappeltjes al mooi bruin zijn. Online kijken, oh ja das wel een leuke prijs, oei die verzendkosten zijn ook niet mis. Hmm... da's wel een heel duur lampje. Eind van de rit komt vrijdag op z'n vroegst mijn nieuwe ovenlamp. Waarom wou ik zo graag een nieuwe?
     
    Treez likes this.
  20. marb

    marb VIP lid

    Oct 21, 2007
    11,070
    4,729
    113
    Hm, in combinatie met de misselijkheid toch maar eens testen?
     

Share This Page