Vind je het zelf dan niet een beetje gek om moeders van een kind wat niet uit logeren gaat een uitgedroogde moederkloek te noemen? Kun je eens uitleggen waar deze gedachtengang vandaan komt? Ik herken me er namelijk totaal niet in. Dat mijn dochter niet uit logeren gaat zegt namelijk niets over mijn relatie. Ik kan het uitstekend combineren.
Dochter is vanaf 4 maanden oud regelmatig bij sm uit logeren geweest. Maar nu ze ouder wordt, merk ik dat ze het helemaal niet meer leuk vindt. Dus eraan laten wennen van begin af aan, zegt ook weinig. Als het echt moet, doen we het wel, maar ik ga dr niet tegen dr zin in wegbrengen als het dus niet echt nodig is. Dan liever iemand die thuis oppast.
Dat je blijkbaar niet je mening mag geven want dat word hier niet op prijs gesteld als sommige het hier niet met je eens zijn.... get over it
Dat voelt zo, tja.. alsof ik het dan op me afroep.. maar dat is natuurlijk onzin. Ik gun het iedereen maar mezelf net even iets meer op dit moment Lief van je!
Er is een verschil tussen je mening geven en mensen beledigen, dezelfde mening had een stuk respectvoller geformuleerd kunnen worden. Ik vind het van bijzonder weinig empathie getuigen als je je in zo'n bewoordingen uitlaat over je mede-mama's, ook al 'zeg je het niet luidop' Overigens denk en hoop ik ook dat de dame in kwestie ondertussen misschien een genuanceerder beeld heeft gekregen door de verschillende persoonlijke verhalen die verteld zijn, en dat is alleen maar positief, toch? Of is zin voor nuance iets vies hier op het forum? Elke mening moet zwart wit en keihard?
Maar moeten anderen vrágen om meningen voor iemand anders een alternatieve visie op een stelling mag geven?
Een mening geven kan A) ook genuanceerd (tenzij je doel is echt een groep mensen neer te halen dan moet je het vooral niet genuanceerd doen maar mag je ook zeker een reactie terug verwachten) en B) als je een krachtige mening verkondigd dan mag je daarop tegengas verwachten, hoezo zou dat niet mogen? Als ik nu ga zeggen dat ik alle werkende vrouwen die hun kind naar de creche brengen, harteloze carrieretijgers vind die geen oog voor hun kinderen en gezin hebben, (wat ik overigens ABSOLUUT NIET vind maar ik probeer een punt te maken) dan verwacht ik toch ook tegengas. Bovendien snap ik überhaupt niet dat je de waarde van mensen af laat hangen van hoe vaak hun kind gaat logeren. Daar heb ik nog nooit bij stil gestaan, ik vind mensen die hun kind vaak/regelmatig laten logeren niet beter of slechter en ook niet leuker of minder leuk dan mijzelf. Zijn wel andere eigenschappen in een mens die ik belangrijker vind waar ik me dan eventueel druk om zou kunnen maken. Ik ben dus ook zo’n uitgedroogde moederkloek die haar man verwaarloosd ... nou en?! It’s my life mensen zouden zich eens drukker om hun eigen leven moeten maken dan zich te irriteren aan hoe anderen hun leven inrichten. En ben het volledig eens met wat hier eerder gezegd is dat moeders (en vrouwen in het algemeen) elkaar best vaak neerhalen om zichzelf daar dan beter bij te te voelen. Je kunt ook je mening op een respectvolle manier geven.
Je bedoeld onderschrift ... Tja had ook zijn redenen hè! Ben nu 37 en zit al in de overgang dus ben blij dat ik hem de afgelopen jaren niet verwaarloosd heb anders hadden we geen kids gehad ...