Deze zomer waren wij bij meerdal maar ik vond het zwembad zo klein. Nog tips welk park een aanrader is?
In de herfst zijn wij in les ardennes geweest, echt een heel leuk park met mooi en groot zwembad. De kinderen hier vinden de huttenheugte geweldig ivm plopsaland. En de Kempervennen is ook 1 van mn favorieten.
Camping Rio Vantone, voor ons de tweede keer dat we er heen gaan. Heel relaxed. En ook kinderanimatie ... twee jaar geleden bestond het animatieteam uit één meisje Ze knutselt en wandelt en danst en doetspelletjes met de kindjes. En zijn er te wel kindjes voor haar alleen vraagt ze hulp aan ouders. Ik vond dat ook echt leuk!
Wij gaan naar Italië. Voor de tweede keer naar dezelfde camping. Vorig jaar voor de eerste keer met de auto op vakantie geweest. Camping beviel goed en van de omgeving nog lang niet alles gezien. Dus dit jaar nog eens terug, wel een luxere caravan gekozen. Heeeel veel zin in!
Wij willen in de meivakantie naar Italië, Toscane. De zomervakantie boeken we nog niet omdat ik hoop dan zwanger te zijn of bijna uitgerekend. Als ik in onze zomervakantie niet hoogzwanger ben, dan willen we graag naar San Marino (camping) en bij heel mooi weer misschien wel gewoon een weekje Nederland.
Vandaag tickets geboekt naar Bali voor augustus. Heel vaak al gevlogen, maar nog nooit zo lang en met overstap. We vliegen met Singapore airlines en dat schijnt een fijne maatschappij te zijn, dus het zal wel goedkomen. Nu nog speuren naar hotels en alles wat we daar willen gaan doen.
Wij gaan 12 dagen naar Rhodos, Kolymbia. Zelfde hotel als 2 jaar geleden alleen nu met de kinderen. Basic hotel, All inclusieve, met zwembad en verder geen andere poespas.
Wij gaan 2 weken naar een camping in groningen , zijn we 2 jaar geleden ook geweest en dat was goed bevallen.
Wij zijn er een paar jaar geleden een dagje geweest, was echt een supermooi eiland! Maar in 1 dagje hadden wij het eiland wel gezien (per brommertje) dus kan me niet zo goed voorstellen dat je je daar 2 weken kunt vermaken
Les ardennes is in Viesalm toch? Wij zijn aan het kijken voor volgend jaar. Het lijkt ons erg leuk, maar de recensies zijn niet zo goed.
Leuk! Wij zitten met kamperen nooit lange tijd op één plek. 4 tot max. 7 dagen en weer door. Ik ben benieuwd wat de ervaringen zijn met de overtocht. Kun je op de bonnefooi aan komen rijden of moet je reserveren? Hetzelfde voor de campings, reserveren of is er altijd wel een plekje (hoogseizoen).
Ja in vielsalm. Recensies niet goed? Goh ik ben erg benieuwd waar hem dat in zit dan, wij vonden het super daar.
Overtocht hoefden wij niet voor te reserveren, er gingen meerdere boten per dag camping reserveren zou ik wel doen, het is wel vrij populair en voor een mooi plekje zou ik wel reserveren