Geknoei met de pil

Discussion in 'Anticonceptie' started by Flee, Nov 23, 2018.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. KleineLai

    KleineLai VIP lid

    Dec 30, 2017
    14,242
    28,254
    113
    Nou dan doe je er nog 1 ;) en daarna nog 1, en dan nog 1 .. net zolang tot dat krijgt wat je wil (wat dat dan ook moge zijn) of totdat je geld op is.

    Je wil niet aannemen dat je testen negatief zijn dus wat wil je precies wel? Je weet dat je niet realistisch bezig bent, je weet dat je angst een loopje met je neemt. Pak die angst aan, niet de symptomen.
     
    YellowEyes, bozoe and Mila27 like this.
  2. Mila27

    Mila27 Fanatiek lid

    Jul 20, 2017
    3,153
    2,346
    113
    Female
    Ik zou nog een cb kopen....
     
    dreumesje likes this.
  3. Flee

    Flee Lid

    Jul 1, 2018
    55
    5
    8
    Female
    Dat is sarcastisch neem ik aan?
     
  4. newbornstar

    newbornstar Bekend lid

    Jan 18, 2013
    718
    31
    28
    rotterdam
    Bij twijfel misschien over 2 dagen opnieuw testen?:rolleyes: zou ook maar niet drinken met je verjaardag.. stel je voor je bent wel zwanger
     
  5. RoGiJuLi

    RoGiJuLi VIP lid

    Apr 15, 2011
    54,929
    15,587
    113
    Nabij Utrecht
    Weet je... zoek het uit.
    Dan ga je je toch lekker zwanger wanen .... kanonne zeg!!
    Zo ziet een negatieve cb er gewoon uit.


    Maaruuh gefeliciteerd dan maar met je zwangerschap blijkbaar. Hopelijk is het wel gewenst.
     
  6. bozoe

    bozoe VIP lid

    Jul 9, 2014
    5,478
    5,839
    113
    Holy fuck:roflmao:
     
  7. Mauzy82

    Mauzy82 Niet meer actief

    Heb net even het draadje gelezen maar ehhh geen commentaar... er is al genoeg gezegd denk ik.
     
    paula1984 likes this.
  8. paula1984

    paula1984 Niet meer actief

    Ik ben benieuwd wat voor studie je volgt...als een bijsluiter van een digitale cb al problemen geeft met interpretatie :rolleyes:
     
    Mauzy82 likes this.
  9. Mauzy82

    Mauzy82 Niet meer actief

    Hoe zeggen ze dat? Ignorance is a bliss.
     
  10. Mila27

    Mila27 Fanatiek lid

    Jul 20, 2017
    3,153
    2,346
    113
    Female
    Nee hoor, je gelooft verder toch niemand hier dus kun je beter zo’n cb kopen die zegt: niet zwanger.. dus zo eentje met wekenindicator... kost je wel een klein fortuin maar mss geloof je die test wel ;)
     
    Mauzy82 likes this.
  11. paula1984

    paula1984 Niet meer actief

    :roflmao::roflmao:
     
  12. Flee

    Flee Lid

    Jul 1, 2018
    55
    5
    8
    Female
    Aangezien je toch zo benieuwd bent @paula1984, ik heb vorig jaar met grote onderscheiding mijn bachelor gehaald van kinesitherapeut/fysiotherapeut en ben nu begonnen aan een tweejarige master. En ja hoe ironisch ook, specialiseer ik mij in de fysiotherapie/revalidatie van kinderen. Dat staat los van dit hele gedoe.

    Ik geloof nu wel dat ik niet zwanger ben, dus die sarcastische opmerkingen mogen ook stoppen.

    Dit was trouwens een test met wekenindicator, aangezien er geen aantal weken opgekomen is, kan je hem zeker beschouwen als negatief.

    Ik denk dat het best is dat dit topic afgesloten wordt. Bedankt
     
  13. paula1984

    paula1984 Niet meer actief

    Een test met wekenindicator zegt niet zwanger of zwanger en daaronder het aantal weken.
    Dit was een gewone die alleen plus of min aangeeft.
    Zonder wekenindicator dus..maar idd negatief was hij sowieso.
    Nou ja los als je zo slim bent als je claimt kun je toch als diverse dames op tig manieren je vertellen NIET zwanger te zijn geloven? Of een gebruiksaanwijzing lezen?
    Dat ik en met mij meedere nu sarcastisch worden is soort van je eigen schuld :rolleyes:
     
  14. Flee

    Flee Lid

    Jul 1, 2018
    55
    5
    8
    Female
  15. Willemijntje19

    Willemijntje19 Fanatiek lid

    Apr 26, 2016
    2,394
    1,205
    113
    Female
    Beste Flee,
    Even een vriendelijk berichtje hier van een mama van 3 kinderen. Ik heb last van controle dwang, ook wel ocd genoemd. Zou het kunnen dat jij ook wat last hebt van controle dwang? Ik herken namelijk wel wat dingen. Ik geloof trouwens direct dat jij studeert en intelligent bent hoor. Maar controle dwang kan er voor zorgen dat je steeds je je zelf keer op keer moet overtuigen. In jou geval; heb ik de pil nou wel echt doorgeslikt? Is de test wel echt negatief? Zou ik toch niet zwanger kunnen zijn? Ik ben geen arts of psycholoog en ik wil je ook zeker geen stempel op drukken van ocd of controle dwang. Maar ik wil je alleen even laten weten dat mocht je er last van hebben je er hulp voor kan zoeken. Dat heeft mij wel geholpen en het is absoluut niks raars, er zijn heel veel mensen die last hebben van controle dwang in alle “soorten en maten”. Ik ben destijds via mijn huisarts doorverwezen naar een aardige psychologe welke mij veel tips en handvatten heeft gegeven.

    Nog even on topic; ook ik denk echt niet dat je zwanger bent, probeer maar te vertrouwen op al je negatieve testen, de berichten van de ervaren dames hier die al vele testen hebben versleten.

    Hopelijk kun je het wat loslaten, want ik weet uit eigen ervaring, het zorgen maken vreet energie en de bevestiging zoeken ook. Niet nodig meid, zonde van je tijd. Je bent niet zwanger, laat het los :)
     
  16. Flamingo1990

    Flamingo1990 Niet meer actief

    Ik stel voor dat niemand meer reageert op TS, want we maken haar probleem alleen maar groter door op haar in te gaan. TS zoek hulp. Testen zorgt op korte termijn voor rust maar op lange termijn word je alsmaar onrustiger. De frequentie waarmee je gaat testen wordt als maar erger omdat je steeds meer geruststelling zoekt.
    Hier heb ik TS een paar pagina’s terug ook op gewezen.. TS ik hoop echt dat je hier iets mee gaat doen want ik ben het helemaal met Willemijn eens.
     
    Willemijntje19 likes this.

Share This Page