@Roetje08 dit is me test van een uur geleden dus het kan best snel gaan nu. Ik test vanavond om 8 uur nog een keer en dan knalt hij denk ik al.
Nee nog niets gehoord, maar ben er redelijk gerust in omdat mijn testen mooi zijn opgelopen Roetje ik ga even een foto opvissen van mijn z&k testjes!
Mijn testen blijven wit tot 2 dagen voor de sprong, daarna licht streepje en dan positieve test. Dag erna alweer bijna niks meer te zien tot wit. Dus het hoeft niet altijd te zijn dat ze altijd licht streepje is. Ligt echt aan de persoon. Omdat ik maar een korte piek heb komt het bij mij wel eens voor dat ik geen positieve test krijg.
Nou had verwacht me piek nu te hebben maar toch niet. Hij lijkt zelf lichter. Of ik heb hem gemist op de een of andere manier of hij komt vanacht. Doe morgen ochtend me laatste digitale wel. Heb in iedergeval wel me vriend gezegt dat ik in me vruchtbare dagen zit, dat kan geen kwaad haha. Testjes in volgorde van vanochtend-middag-avond.
Hahah ja me geduld is op! Hahaha hopelijk morgen allebei een knaller. Maar ben bang dat hij vanacht zal knallen.
Mooie testjes dames! Alleen jammer als hij vannacht knalt. Toch maar even gezellig maken Mooie stijging @nneah @Pinkie88 dat zou wel bijzonder zijn, al ga ik nu liever voor een septemberbaby (duimduimduim!!)! Ik verwacht hier mijn ei tussen komend weekend en volgende week woensdag ergens.
Goed! We hebben al even mogen spieken en we zagen een klein stipje wat ons kindje is/wordt. Heel bijzonder, hij zei er bestaat een kans dat er nog niks te zien is maar bij ons wel dus. 3 januari heb ik de 8 weken echo. spannend
Hier eindelijk goed nieuws gekregen bij de gyn: het zag er allemaal helemaal schoon en goed uit! Ze was zelfs verbaasd hoe snel alles hersteld was, dus ik ben toch weer even trots op mijn lijf! Heb ook gevraagd of er misschien al een eitje is gaan rijpen, maar helaas... Zo ver is het nog niet. De gyn vond het nodig eraan toe te voegen dat ik dat gezien 'mijn leeftijd' (ben net 32 geworden) ook niet kan verwachten. Dat het normaal is dat ik op 'mijn leeftijd' niet meer elke maand een eitje krijg... Pfff, voelde me net een bejaarde... Druk mijn hoop maar de grond in! Maar ik houd voor nu gewoon vast dat mijn lijf wel degelijk sterk is, want toch snel hersteld. En ik ga morgen maar eens een zwangerschapstest doen om te kijken hoeveel HCG er nog is...
Wat super dat je schoon bent! Wat gek van de gyn. Maar zolang jij vertrouwen in je lichaam.houd komt het goed.
Ik reageer even kort. Hectische en drukke dag gehad vandaag. Hierbij mijn ovutesten, hopelijk deze week een knaller.
Ik ben 26 en mijn eitje begon ook niet direct te groeien, daarbij vind ik je helemaal niet zo oud, er zijn er zoveel die "pas" op jouw leeftijd eraan toe zijn.. Ik zou me er niet verder in druk maken. Bij een curretage daalt je hcg zeer snel, maar heeft je baarmoeder wel meer tijd nodig om terug baarmoederslijmvlies aan te maken, zolang dat niet in orde is, heeft een bevrucht eitje minder kans om goed k te nestelen
Hopelijk gaat hij nog knallen @Brinsa @Pinguinkje hoezo 32 oud?? Volgens mij begint de gemiddelde vrouw in Nederland dan pas met proberen. Ik zou me daar niet te druk om maken.