Verbannen?

Discussion in 'Over deze site' started by Pimpelmeesje, Dec 11, 2018.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. KleineLai

    KleineLai VIP lid

    Dec 30, 2017
    14,228
    28,201
    113
    Nou echt hoor, je moet de informatie er uit trekken met 10 paarden! Zo vermoeiend!
     
  2. Luuz

    Luuz VIP lid

    Aug 16, 2008
    23,842
    2,610
    113
    Hier
    Ik zal mijn post nog even aanvullen/toelichten.

    Afgelopen week kwamen we er in ons vriendinnenclubje achter dat we elkaar in maart/april 2019 alweer 10 jaar kennen. Via zp. We hebben hier lief en leed gedeeld. Zwangerschappen, teleurstellingen, een scheiding, zieke kindjes en nog veel meer. Ik heb een hoop geleerd tijdens mijn zwangerschap en ik ben door heel veel meiden gesteund toen onze oudste doodziek was na de geboorte. Maar ook toen ik bij de middelste ineens weeen kreeg met 28 weken zwangerschap.

    Maar de afgelopen maanden is dat plezier een beetje verdwenen. De sfeer is hier al een tijdje om te snijden, er had in vele topics eerder ingegrepen moeten worden. De laatste tijd escaleerden vele topics terwijl dat niet nodig was geweest. En dat is zo zonde. Want ik heb hier ontzettend veel geleerd en plezier gehad en ik vind het jammer dat ik zp steeds vaker aan het mijden ben.

    Als er meteen een duidelijke en transparante uitleg was gekomen over het nieuwe subforum had het denk ik niet zover hoeven komen. En vanuitgaande dat er inderdaad een team om Lotte heen zit, vraag ik me af of dit het juiste team is. Omdat ik me niet kan voorstellen dat dit is wat Lotte heeft gewild toen ze jaren geleden het forum opzette.
     
    dreumesje, amdaa, Deliana and 7 others like this.
  3. Syane

    Syane VIP lid

    Aug 21, 2013
    12,239
    11,819
    113
    En de argumenten waarom tot in detail en uitleg over waarom de hoogte van die straf.
     
    cactusje likes this.
  4. Beheer

    Beheer Administrator
    Staff Member

    Feb 11, 2005
    16,273
    2,975
    113
    Dames,

    Ik zal met één antwoord duidelijkheid proberen te geven.

    Als je je niet aan de regels houdt kunnen wij je account blokkeren. Wij hebben geen blokkeren knop in ons admin paneel, alleen een verbannen knop. In dit geval was duidelijk aan welke regel niet is voldaan. Betrokkene heeft het nota bene zelf op dit forum geplaatst. Daar is trouwens nog geen actie op ondernomen omdat iets zeggen en iets doen twee verschillende dingen zijn. Totdat we een melding van een lid kregen die het bevestigde. Op basis daarvan is haar account geblokkeerd.

    Ik zal contact opnemen met betrokkene, denk dat dat het verstandigst is.

    Lotte
     
  5. maliro

    maliro Niet meer actief

    Bedankt voor de toelichting. Maar het blijft raar dat ze zonder boe of bah geblokkeerd wordt zonder melding vooraf. Ik dacht dat betrokkene altijd eerst een melding kreeg? Of zit ik er helemaal naast?
     
  6. Syane

    Syane VIP lid

    Aug 21, 2013
    12,239
    11,819
    113
    Even een paar vragen:
    - Op welke handelingen staat hoeveel tijd een forumverbod?
    - Hoe kan het zijn dat ze nog als actief lid genoteerd staat?
    - Hoeveel actieve leden hebben zo’n verbod of ban?
    - Als je account op niet-actief staat, tel je dan nog wel mee als lid?
    - Waarom is aan dit lid geen waarschuwing gegeven in pb?
    -Waarom is er geen uitleg gegeven aan het lid in pb over de redenen waarom ze verbannen werd?
    - Wat gebeurd er met onze gegevens die we hier op het forum posten en met onze privégegevens?
     
    amdaa, Angel1980 and SAARC like this.
  7. Pinkie88

    Pinkie88 Fanatiek lid

    Dec 13, 2015
    3,747
    4,267
    113
    Jullie doen alsof je nog nooit op een forum gezeten hebt...

    Elk forum heeft een ban/blokkeer/whatever functie en ik ken geen enkel forum waar een gedetailleerde lijst bestaat van inbreuken en hoeveel straf tijd daar precies op staat. Het is aan het mod/beheer team om daar een beslissing over te nemen.

    Ik ga ervan uit dat het lid zelf op de hoogte gebracht is van de ban, indien niet dan is dit het enige waarin ik de protesteerders gelijk geef.

    En wat er met jullie 'prive' gegevens gebeurt als je hier verdwijnt: newsflash, je hebt ze zelf openbaar op het internet gegooid...
     
  8. Roetje08

    Roetje08 Niet meer actief

    Pak allemaal jullie boeltje, vertrek naar jullie nieuwe forum en ga daar een beetje zagen en klagen en kom nooit meer terug :)
     
    Roos12, Paardenbloem, djennes and 4 others like this.
  9. maliro

    maliro Niet meer actief

    fijn dat je voor mij kan bepalen hoe ik doe. Ik wist zelf natuurlijk helemaal niet waar ik mee bezig was en kritische vragen stellen is verboden. Het beheer heeft toch niks te verbergen?
     
  10. Syane

    Syane VIP lid

    Aug 21, 2013
    12,239
    11,819
    113
    Dit lid heeft geen uitleg gehad en geen waarschuwing.
    Mijn privégegevens heb ik helemaal niet open hier neergezet. Worden mijn gegevens door verkocht aan bedrijven, adverteerders of zoiets. Dat is bijv een vraag die in mij opkomt. Lijkt me een zeer reeele vraag.
     
    Angel1980 likes this.
  11. Mammielove

    Mammielove Niet meer actief

    Er valt daar niks te klagen joh :D
     
  12. Syane

    Syane VIP lid

    Aug 21, 2013
    12,239
    11,819
    113
    Pardon? :roflmao: Volgens mij staat het ons vrij om op meerdere fora actief te zijn. En om vragen te stellen. Als dat al een probleem is :confused:
     
    Oceanna, Djoess and Debaky like this.
  13. Debaky

    Debaky VIP lid

    Apr 22, 2013
    10,348
    5,392
    113
    Dat hele ZP '' Team '' heeft niet echt veel geleerd de laatste paar dagen. De manier van communiceren blijft gewoon echt kut met peren.

    Het is zo jammer dat dit Forum waar ik al sinds 2005 lid van ben zo naar de gallemiezen is geholpen, en dat allemaal vanwege money money money.

    Denk dat je nog heel wat communicatie cursusjes moet gaan volgen met je '' team '' @Lotte

    Verschrikkelijk.
     
    Djoess likes this.
  14. Madelie

    Madelie VIP lid

    Jun 14, 2014
    11,473
    8,734
    113
    Inderdaad, het is absoluut niet hetzelfde @Beheer een ban of een blokkade.

    En straffen op basis van willekeur is natuurlijk alles behalve netjes.
    Het is natuurlijk raar als ik een straf van 3 maanden krijg, terwijl Miep voor een zelfde gedraging een straf van 3 weken krijgt. Dit afhankelijk van hoe de pet van @Beheer op dat moment staat of afhankelijk van wie van beheer op dat moment achter het toetsenbord zit.
     
    Djoess, Angel1980 and Mammielove like this.
  15. Pinkie88

    Pinkie88 Fanatiek lid

    Dec 13, 2015
    3,747
    4,267
    113
    Het beheer is ook niet verplicht om ju'lie vragen te beantwoorden, zoals jullie wel schijnen te denken.

    Ik heb geen enkel probleem met hoe dit forum beheerd wordt, en ik denk velen met mij. Alleen moeten wij de laatste week merken dat de sfeer hier telkens verpest wordt door een groepje die nergens tevreden over is, een ander onderkomen heeft gemaakt en daar blijkbaar zeer tevreden is, maar het toch nodig blijft vinden om hier te komen rellen en idioot reclame maken voor dat nieuwe forum.

    Als het hier zo slecht is, ga dan weg, er is een alternatief. Wil je toch hier blijve', gedraag je, je irriteert niet alleen beheer, maar ook een groot deel van de andere leden.
     
  16. Debaky

    Debaky VIP lid

    Apr 22, 2013
    10,348
    5,392
    113
    [​IMG]
     
    dreumesje, djennes, cactusje and 5 others like this.
  17. Madelie

    Madelie VIP lid

    Jun 14, 2014
    11,473
    8,734
    113
    Dus een Klikspaan, soort van spion dus, bevestigt iets. Maar hebben jullie de gedraging ook uiteindelijk zelf vastgesteld? Want daar gaat het om bij het uitdelen van een blokkade en/of ban. Een Klikspaan/spion kan wel zoveel zeggen.

    Vies gedrag trouwens van Klikspaan. Ik heb altijd geleerd tijdens mijn opvoeding dat ik niet mag klikken.
     
  18. Debaky

    Debaky VIP lid

    Apr 22, 2013
    10,348
    5,392
    113
    Daar is het beheer zeker wel voor, dan moeten ze ook niet een sub gedeelte openen waarin leden hun vragen kunnen stellen toch?

    Heel fijn dat jij geen problemen hebt met dit forum, denk dat de leden die hier al wat langer lid zijn dan de weg naar Rome daar anders over denken.

    Als jij je zo irriteert aan dit soort topics, ga dan lekker socializen in het '' wat eet jij vanavond '' topic ofzo, ga lekker worteltjes tellen bij elkaar.
     
  19. Pinkie88

    Pinkie88 Fanatiek lid

    Dec 13, 2015
    3,747
    4,267
    113
    Of ik vertel jullie ook gewoon wat ik ervan vindt, en velen met mij ;)
     
  20. Debaky

    Debaky VIP lid

    Apr 22, 2013
    10,348
    5,392
    113
    Dan moet je ook niet zeiken dat '' wij '' hier vertellen wat wij er van vinden.
     

Share This Page