Wij zijn altijd thuis met oud en nieuw. We nodigen vrienden uit en standaard komt mijn moeder. Meestal gaat rond 23:00 uur de bel en staat mijn broer ineens voor de deur. De tv gaat aan op 1 of andere show/concert etc. Allemaal lekkere dingen op tafel en mijn moeder en ik zijn altijd aangeschoten/dronken Het is hier altijd afwachten wie er komen en wie niet maar het is altijd heel gezellig. Dit jaar gaan we van te voren gourmetten.
Vorig jaar zijn wij overdag naar Monkey Town geweest (gewoon open, yay, super rustig, gratis oliebollen!), dat was heel leuk. Ook omdat mijn zoontje dus autisme heeft en die knallen 3x niks vindt, je hoort er daar dus niks van en dat is fijn! Dat gaan we dit jaar weer doen. Dan in de avond gourmetten, gezellig filmpje gekeken en kindjes naar bed. Toen zijn manlief en ik gaan gamen de hele avond en met het vuurwerk nog even voor het raam gaan kijken, that's it. Klinkt niet heel boeiend. Is het ook niet. Maar wij vonden het zo gezellig dat we het dit jaar weer zo gaan doen!
Voorheen gingen we dan logeren bij mijn moeder maar sinds we 2 kinderen hebben blijven we thuis. Man is 30 december jarig dus dan komt de familie en vrienden al over de vloer. Vind het heerlijk thuis. Paar keer vrienden langsgeweest met ook een klein kind en die waren vroeg in de avond dan weer weg. Maar om 12 in een kamer vol mensen zitten is niets voor mij.
Dit jaar zijn we lekker thuis met het gezin. Beetje zappen op TV, toastjes en chipjes, wijntje erbij, champagne en vuurwerk kijken wat anderen afsteken. En daarna lekker naar bed.
Mijn man is jarig dus smiddags wat visite. Om de avond wat te breken gaan we eerst bowlen en daarna uiteten. Zijn we tegen 9 uur thuis en duurt het voor de meiden niet zo lang meer tot het 12 uur is.. Rest van de avond filmpje of tv kijken. Zelf steken we geen vuurwerk af maar onze buren zijn daar wel fanatiek in en de meiden hebben de grootste lol met hun knalerwten en trektouwtjes. Is wel het laatste jaar dat we het zo doen. Vanaf volgend jaar willen we het ook in de Efteling vieren. Dit jaar helaas te laat met de kaartjes.
Ik vind het heerlijk om gezellig met ons gezin oud op nieuw te vieren. Overdag naar de schaatsbaan en 's avonds lekkere hapjes en een film of muziek. Om 12 uur even naar buiten en dan nog even borrelen. Het fijne vind ik dat we niet afhankelijk zijn van mensen die langer blijven dan ik wil.