Hartslag te snel

Discussie in 'Onderzoeken en echo's' gestart door Nuage, 14 dec 2018.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Nuage

    Nuage VIP lid

    12 mrt 2008
    9.020
    659
    113
    Gisteren hadden we de geslachtsecho inclusief uitgebreid alle organen nakijken. Daarbij viel op dat de hartslag van het kindje erg hoog was: 182. Ook de echoscopist gaf aan dat dit behoorlijk hoog was en vroeg of ik net koffie op had. Ik had nog helemaal niks gedronken antwoordde ik. Waarop hij zei dat ik dan misschien sowieso maar geen koffie meer moest drinken met dit kindje.

    Helaas heb ik aan het einde van de echo niet gevraagd om nogmaals de hartslag te meten. En nu blijft het door mijn hoofd spoken. Heb op Google gekeken maar daar word je niet blij van. Daarom maar even de vk gebeld en daar kan ik hopelijk morgen even komen luisteren of het hartje dan ook te snel is. Misschien was de baby gewoon net even een beetje druk.

    Maar ik maak me toch zorgen. Iemand dit meegemaakt?
     
  2. Mom86

    Mom86 Niet meer actief

    Nee bij de eerste het tegen overgestelde gehad. (Hartje sloeg telkens een tel over en was aan de lage kant).
    Uitgebreide echo's volgende en uiteindelijk bleek het om het rijping van het hartje te gaan en dus een moment opname. Ik snap je bezorgdheid. Hopelijk kan de verloskundige je morgen geruststellen. Kan je vandaag niet meer terecht? Voor hun een kleine moeite toch?
     
  3. RoGiJuLi

    RoGiJuLi VIP lid

    15 apr 2011
    54.912
    15.582
    113
    Nabij Utrecht
    Hier hadden de kids altijd zo'n hoge hartslag omdat ze lekker actief waren.
    En niks aan het handje hoor :)

    Vind de uitspraak van de echoscopiste ook wat vreemd mbt de koffie ;)
     
  4. Kes

    Kes Actief lid

    1 jun 2017
    275
    138
    43
    Vrouw
    Ik heb dit ook een keer gehad tijdens een controle bij de vk. Ik moest toen 20 minuten wachten en daarna werd er weer geluisterd en toen was de hartslag weer normaal. De vk zei dat een hoge hartslag vaak voorkomt bij baby’s, dan zijn ze even erg actief. Net als bij ons als we ons inspannen.
     
    Nuage vindt dit leuk.
  5. Mom86

    Mom86 Niet meer actief

    @Nuage , hoe is het afgelopen bij de verloskundige??
     
  6. Nuage

    Nuage VIP lid

    12 mrt 2008
    9.020
    659
    113
    De hartslag was nu 162 en dat was prima zei ze. Dus toch een slechte momentopname hopelijk. Volgend week weer even checken.
     
    Mom86 vindt dit leuk.
  7. Kes

    Kes Actief lid

    1 jun 2017
    275
    138
    43
    Vrouw
    Fijn dat het nu goed was!
     
  8. LaLaS

    LaLaS Fanatiek lid

    13 sep 2013
    1.100
    197
    63
    Vrouw
    M’n dochter had ook altijd een (te) hoge hartslag. Hoorde gewoon bij haar werd er gezegd.. heeft ze ook echt van begin tot eind gehad. Vond het nooit prettig :(
     
  9. Nuage

    Nuage VIP lid

    12 mrt 2008
    9.020
    659
    113
    Kan ik me voorstellen! is het ook een druk kind geworden uiteindelijk? ;)
     
  10. Draaikont

    Draaikont Fanatiek lid

    13 jul 2015
    2.576
    907
    113
    Mijn dochter had na de 30 weken vaak een hartslag van 200 of hoger. Uiteindelijk is ze gezond geboren. Wel dagen aan de ctg moeten hangen....
     
  11. Pasta

    Pasta Fanatiek lid

    12 feb 2010
    1.015
    16
    38
    Noord Holland
    Bij mijn zoon was dit ook zo.
    Ik heb meerdere keren het verzoek gekregen terug de wachtkamer in te gaan om daar te gaan zitten of om even rustig te gaan wandelen.
    Mijn vk noemde het een ‘running baby’.
    Hartslag bleef behoorlijk hoog maar zakte uiteindelijk elke keer weer nét binnen de marges (of er net een klein stukje boven).

    Zoon is nu anderhalf en het is geen megadruk kind geworden hoor
     
    Nuage vindt dit leuk.
  12. SophieSoHappy

    SophieSoHappy Bekend lid

    18 apr 2016
    696
    631
    93
    Vrouw
    Ik heb vorige week een ctg gehad omdat ik de baby een paar dagen nauwelijks voelde. Toen schommelde de hartslag tussen de 130 en 175. Ik schrok ook van die 175 maar ze zeiden dat dat bij sommige baby's soms best lang zo hoog kan zijn omdat ze dus actief zijn. Running fetus werd het hier genoemd :p hier geen zorgen omdat het volgens de verpleegkundige betekende dat ze in een goede conditie is :p
     
  13. LaLaS

    LaLaS Fanatiek lid

    13 sep 2013
    1.100
    197
    63
    Vrouw
    Haha nou ze is net 5 maanden en het is een hele rustige baby! Zeker vergeleken met haar broer!
     
    Nuage vindt dit leuk.
  14. Nuage

    Nuage VIP lid

    12 mrt 2008
    9.020
    659
    113
    Oh gelukkig hihi
     

Deel Deze Pagina