Ongegeneerd klagen

Discussion in 'De lounge' started by DastyQueen, Sep 29, 2018.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Deedee91

    Deedee91 VIP lid

    Jun 10, 2015
    13,655
    5,697
    113
    Heel gezellig dat de buren hun familie te logeren hebben maar moeten die kinderen dan de godganse dag rennen in huis? Van de ene kant hoor je nooit wat maar de andere kant men wat kunnen die lawaai maken
     
  2. Oceanna

    Oceanna Fanatiek lid

    Oct 12, 2015
    3,438
    1,423
    113
    Female
    Mijn lieve 9 jarige adhd neefje die op het moment bij ons logeert en al een paar dagen zeurt over het eten. Grrr behang lijm zou fijn zijn. Morgen terug naar zijn moeder.
    Ik houd veel van hem hoor maar ben er nu echt even klaar mee. Veel is negatief bij hem en zelf aan het dealen met een ppd is dan nu echt even teveel. (Hij is er al vanaf woensdag middag.) Dus heeft nog lang geduurd.
     
  3. flipflop

    flipflop Fanatiek lid

    Dec 4, 2010
    3,250
    1,009
    113
    Zuid-Holland
    En dan is nu m'n geduld even helemaal op met m'n jongste .. Pffff ze is net een week ziek geweest, drie dagen zonder koorts maar een humeur om op te schieten!!! Constant bevechten met haar zus. Constant discussie aangaan en als het niet gaat zoals mevrouw wil blijft ze eeuwig waarom vragen.......
    En dan is nu echt de maat vol, ben ik flink boos op haar en zeg dat ze nu gelijk naar bed moet ipv nog even tv kijken ... Zegt mevrouw doodleuk :waarom mag dat niet ?
    Oooo m'n tenen krommen nog krommer dan krom!!!
    En ja, dan ben ik mezelf tegelijkertijd aan het aanvragen ben ik niet te boos, niet te streng. Zo lastig als alleenstaande moeder op zulke momenten!
    Maar de maat is nu echt zo ontzettend vol!!
     
  4. Oceanna

    Oceanna Fanatiek lid

    Oct 12, 2015
    3,438
    1,423
    113
    Female
    Klaar is klaar. Als je nee zegt is het nee. Helaas wel alles blijven uitleggen. Waarom geen tv? Omdat je niet naar mij geluisterd hebt en je steeds in discussie gaat. Klaar nu!
     
    flipflop likes this.
  5. littlemunchkin

    littlemunchkin Fanatiek lid

    May 12, 2015
    1,811
    1,004
    113
    4 weken geleden bevallen en nu al ongesteld. Mag ik ff vloeken? :(
     
    Oceanna likes this.
  6. toch3

    toch3 VIP lid

    Dec 28, 2013
    18,326
    17,232
    113
    Voor de 3e avond oorpijn :confused: niet heftig genoeg om een arts op te zoeken maar wel erg vervelend
     
  7. Waxinelichtjes

    Waxinelichtjes Fanatiek lid

    Jun 22, 2018
    3,695
    4,231
    113
    Female
    Hou op met dat stomme vuurwerk! Mijn kat is helemaal over de zeik. Kun je nagaan hoe ze er morgen aan toe zal zijn:mad:
     
    Bailey07 and dds like this.
  8. birds86

    birds86 VIP lid

    May 13, 2013
    5,305
    2,002
    113
    Female
    Dat vond ik juist heel fijn. Cyclus weer netjes op orde toch?
     
  9. dds

    dds Fanatiek lid

    Jan 1, 2009
    3,936
    752
    113
    Leerkracht
    Drenthe
    Dat mijn man en ik het nooit eens zijn over het "vieren" van oud en nieuw. Elk jaar weer gedoe!
     
  10. Bellybell

    Bellybell Fanatiek lid

    Dec 30, 2012
    4,805
    4,585
    113
    Ehhhhh wat dacht je van morgenvroeg de huisarts bellen en te vragen om iets om te kunnen slapen? Zo slik ik bijv Promethazine. Een super onschuldig anti allergie middel. Maar sinds ik dit middel slik, slaap ik door!

    Ouders die niet slapen, hebben ook geen puf om te zorgen. Dus hop die dokter bellen en iets voor te slapen vragen... (mss niet de eerste keus, maar ik denk dat het soms gewoon ff moet)
     
  11. Bellybell

    Bellybell Fanatiek lid

    Dec 30, 2012
    4,805
    4,585
    113
    Ehhh nog even over je dochter. Is het een idee met picto's dingen te verduidelijken? Of een beloningskaart maken en dat ze zelf dan bv een leuk uitje mag kiezen? Of iets kleins wat ze graag wil?

    Bij kindjes die minder in de ontwikkeling zitten, is het vaak giswerk wat er precies is. Onze zoon met verstandelijke beperking en amper praat, is het ook lastig. Maar merk dat ik met plaatjes, pictos, dingen uittekenen, vaak een heel eind kom. Of haar eens bij je pakken op schoot en dan vragen wat er is. En dan op een moment dat zij rustig is, jij rustig, eventjes jullie 2 alleen. Ben gewoon hardop mee aan het denken. Ik weet hoe lastig het kan zijn... :(
     
    moielle likes this.
  12. littlemunchkin

    littlemunchkin Fanatiek lid

    May 12, 2015
    1,811
    1,004
    113
    Ja.. dat wel. Maar had zo gehoopt dat er ff duidelijk wat tijd tussen vloeien na de bevalling en mijn menstruatie zou zitten.
     
    qwerty123 likes this.
  13. Lovely123

    Lovely123 Fanatiek lid

    Nov 28, 2013
    1,249
    228
    63
    Leiden
    Dat ik al 16 maanden niet langer dan 3 á 4 uur op een nacht slaap, omdat mijn jongste dochter zo slecht slaapt en vaak uren achter elkaar wakker is.
    Als ze dan eindelijk een keer slaapt , dan is één van mijn andere 2 kids wel weer wakker.
    Of mijn snurkende, hoestende, als een olifant in het bed rollende man, die mij dan weer wakker houd.

    Ik wil zo graag eens ongestoord slapen :(
     
  14. Luna86

    Luna86 VIP lid

    Jan 11, 2009
    14,813
    9,319
    113
    Gelderland
    Waarom sluit de huisartsenpraktijk.. serieus.. dat is toch wel heel erg oudbollig hoor.
    Ik wil graag de uitslag van mijn bloedonderzoek dus kan er geen spoed van maken :p
    Nu moet ik tot 7 januari wachten :(
     
  15. Jolandaa

    Jolandaa Actief lid

    Aug 14, 2016
    334
    336
    63
    NULL
    NULL
    Vakantiedagen op maken :p
     
  16. Maan14

    Maan14 Niet meer actief

    Het zal vast aan mij liggen, schoonbroer zou komen oké dat is goed achteraf blijken zijn kinderen toch bij hem te zijn en niet bij zijn ex.... Oké kan ook nog al hebben deze kinderen geen opvoeding gehad en geef mijn zoontje van 4 ze nog meer opvoeding..... 'wc niet doorspoelen geen dankjewel niet vragen of ze wat mogen'


    Nu heb ik heel de dag druk in de keuken gestaan eten te maken. Eten die kinderen alles zonder te vragen op 4 gehaktballetjes tegelijkertijd zwager steek 3 gevulde eitjes tegelijk zijn mond in.

    En ze komen niet eens met zelf wat lekkers gemaakt aan of überhaupt een dankjewel kan er niet van af.


    Kunnen best door de hormonen komen die ik spuit maar ben zo nijdig.
     
  17. OneMillion

    OneMillion Actief lid

    May 3, 2013
    243
    63
    28
    Female
    Ooh wat heerlijk dit!

    Ik lig in mn badjas in mn eentje op de bank terwijl man en zoontje oud en nieuw aan het vieren zijn bij zijn ouders. Ik heb de hele dag al barstende koppijn en ik zie eruit alsof ik zojuist ben opgestaan uit the walking dead.

    Misschien ga ik straks nog even heen maar pfff.
     
  18. moielle

    moielle Fanatiek lid

    Oct 7, 2011
    1,377
    473
    83
    Female
    Flevoland
    Even ongeneerd klagen:

    What's up met die lollie papiertjes :mad:
    Waarom zitten die in vredesnaam zo achterlijk strak er om heen????
    Serieus!
    Was dat vroeger ook zo? Volgens mij niet.
    Ik kon als kind prima zelf mn lollies openmaken. Nu heb ik een schaar en een gasbrander nodig om een lollie te openen voor de kinderen o_O
     
    Zomerrr, conejita, famofthree and 8 others like this.
  19. Deedee91

    Deedee91 VIP lid

    Jun 10, 2015
    13,655
    5,697
    113
    Lekker blijven liggen. Volgend naar nieuwe kansen.
     
    OneMillion likes this.
  20. Waxinelichtjes

    Waxinelichtjes Fanatiek lid

    Jun 22, 2018
    3,695
    4,231
    113
    Female
    Schoonmoeder een app gestuurd om haar gelukkig nieuwjaar te wensen. Krijg gewoon niks terug, wel gelezen. Heeft anderen wel gestuurd.
    Klinkt heel kinderachtig, maar er is al zoveel gebeurd in het verleden. Het is gewoon de zoveelste teleurstelling.
    Nieuw voornemen: ik ga niet meer hard lopen voor mijn schoonfamilie. Ze zoeken het maar uit.
     
    conejita likes this.

Share This Page