Steeds wel wat met de boodschappen thuis laten bezorgen

Discussion in 'De lounge' started by Deedee91, Jan 2, 2019.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Deedee91

    Deedee91 VIP lid

    Jun 10, 2015
    13,733
    5,752
    113
    Ik weet niet of het bij jullie ook zo is maar er is bijna elke week wel wat.
    Zoals vandaag, de riblappen zijn open gegaan. Gevolg de hele zak met koelspullen zit onder het bloed, tussen de randen van de producten, door verpakkingen heen die niet extreem goed verpakt zijn. Gewoon vies. Kapotte verpakkingen gebeurd erg vaak. Ook zijn de simpele producten er soms niet waarvan je denkt dat kan toch niet op zijn? Gevolg ik kan weer naar de winkel toe.
    Of dat er producten missen, komt ook bijna wekelijks voor. Dan stuur ik weer een berichtje en gaat het even goed maar daarna toch weer dat er iets niet bij zit.
    Ik bestel altijd bij de AH maar zit er aan te denken maar naar de Jumbo ofzo te gaan? Ik vind het ideaal het thuisbezorgen, het werkt enorm goed voor ons gezinsleven.
     
  2. Kippetje88

    Kippetje88 Bekend lid

    Apr 11, 2015
    644
    1,115
    93
    Female
    Toevallig nog geen picnic in je omgeving?
    Hier zijn we helemaal fan! en een prima service mocht er iets misgaan...Dit is 1x geweest dat er iets verkeerd geleverd was, mochten dat houden + de volgende bestelling nogmaals het goede product en een reep choco als goedmakertje! ;)
    Wij zijn super blij met hun diensten!
     
    Chillin and floppie888 like this.
  3. Deedee91

    Deedee91 VIP lid

    Jun 10, 2015
    13,733
    5,752
    113
    Heb je ook geen problemen met kapotte verpakkingen? Laatst ook een pak yoghurt, zo goor alles zat onder. En dat gaat ook meuren na een tijdje.
    Helaas geen Picnic.

    Ah is altijd wel attent hoor, krijg altijd mijn geld terug of een cadeautje. Maar het is gewoon zo vervelend, mijn man moest vanochtend eerst alles gaan schoonmaken zo ver dat kon.
     
    Bailey07 likes this.
  4. Tupps

    Tupps Actief lid

    Jul 7, 2018
    301
    82
    28
    Female
    Wij bestellen bij Jumbo, nooit dat soort problemen
     
  5. Adje

    Adje VIP lid

    Aug 21, 2015
    16,322
    25,776
    113
    Ik bestel bij picnic en ah, maar herken het gelukkig niet. Lijkt me idd erg irritant.
     
  6. Kippetje88

    Kippetje88 Bekend lid

    Apr 11, 2015
    644
    1,115
    93
    Female
    N
    Nee gelukkig nog nooit gehad...Misschien ook geluk?
     
  7. Adrianna

    Adrianna Niet meer actief

    Ik bestel bij picnic en heb zelden ‘problemen’ en die ene keer dat er dan iets fout krijgt krijg je je aankoopbedrag terug en het gratis in je mandje voor de volgende keer
     
  8. ShineBright

    ShineBright Fanatiek lid

    Jan 29, 2014
    2,251
    670
    113
    Bij AH en Picnic nog geen problemen gehad herken het dus niet.
     
  9. Pinkblossom

    Pinkblossom Fanatiek lid

    Jun 29, 2016
    2,042
    907
    113
    Wij hebben met AH ook steeds dit soort dingen. Daarom nu overgestapt naar jumbo
     
  10. februarimama

    februarimama Fanatiek lid

    Oct 23, 2014
    1,532
    864
    113
    Ik heb 44 bestellingen gedaan bij AH dit jaar en het gaat eigenlijk altijd goed. Misschien regio afhankelijk.
     
  11. Linda86

    Linda86 VIP lid

    Ik bestel al jaren bij de AH en ik herken het totaal niet. Hier gaat het altijd helemaal goed.
    Ik denk dat je dus gewoon pech hebt met je bezorgers of sorteercentrum. Wel balen!
     
  12. brocante

    brocante Bekend lid

    Aug 27, 2013
    645
    811
    93
    Wij bestellen bij de Jumbo. Gaat altijd goed. Ooit zijn ze waterijsjes vergeten en ooit hebben we en slechte watermeloen gehad. Nooit spullen kapot.
     
  13. Sado

    Sado VIP lid

    May 16, 2016
    19,411
    17,503
    113
    Vervelend!


    Ik bestel al anderhalf jaar mijn boodschappen (een aantal weken ivm bijv vakantie uitgezonderd) bij Jumbo of Albert Heijn en heb maar drie keer kapotte of vergeten spullen gehad. :)
    Gaat in principe altijd goed dus!
     
  14. Meisje@12345

    Meisje@12345 Fanatiek lid

    Aug 19, 2014
    2,423
    271
    83
    Tijdje laten bezorgen bij de Jumbo, maar regelmatig miste er producten , vergeten of konden niet geleverd worden, kon ik alsnog naar de winkel.
     
  15. luca75

    luca75 Fanatiek lid

    Aug 14, 2013
    4,868
    3,505
    113
    Dat ligt aan het distributiecentrum bij jou in de buurt. Als daar van die halve werken die niet fatsoenlijk inpakken krijg je dit soort fratsen.

    Heb dat ook een tijdje gehad, dan gooide ze het brood onder in de krat en dan de pakken drinken er op. Dan weet je wel hoe het brood er uit ziet he?

    Laatste tijd gaat het goed (even afkloppen)
     
  16. Elena22

    Elena22 VIP lid

    Feb 10, 2010
    8,119
    1,801
    113
    Kraamverzorgende
    Even bellen naar de Appie klantenservice. Tijdje terug waren ze al mijn vlees vergeten te leveren. Na een telefoontje kreeg ik het de volgende dag kosteloos na bezorgd en op de volgende bestelling 20 euro korting.
     
  17. Semmy1888

    Semmy1888 Actief lid

    Jun 5, 2017
    248
    146
    43
    Bij ons is juist de jumbo echt heel erg slecht! En een nog slechtere service. Inderdaad het brood onderop en alles daarop gegooit.
    De AH vind ik veel fijner! En betere service als er eens iets stuk is oid.
     
  18. wendyw80

    wendyw80 Fanatiek lid

    Jan 8, 2009
    2,189
    24
    38
    zeeland
    Hier ook drama met de Jumbo wb de bezorging thuis of op het pick up point.
    Slecht ingepakt,producten niet leverbaar of bijna aan de datum.
    Heb ik bv 3 broden besteld zit er maar 1 bij de bestelling.
    Word allemaal wel netjes opgelost maar heb geen zin om bijna iedere
    week te moeten klagen bij de servicebalie
     
  19. Riverdale87

    Riverdale87 Fanatiek lid

    Oct 15, 2017
    4,151
    4,681
    113
    Female
    Hier gaat het ook vaak goed. Een keer was er een blikje tonijn stuk en was alles nat, dat was het enige. Bestel nagenoeg wekelijks bij appie

    Dit jaar al? :roflmao: ;)
     
  20. Fennec

    Fennec Fanatiek lid

    Dec 30, 2016
    2,480
    2,974
    113
    ICT-er bij overheid
    Ik heb dit regelmatig bij de AH. Laatst een fles allesreiniger geknapt in een krat met 2 pakken kattengrind. ALLES zat onder het grind en de allesreiniger in de keuken, want de pakken grind zijn karton en waren helemaal doorweekt. Regelmatig meegemaakt dat alles onder de yoghurt zat omdat die kapot was gegaan.

    Ook kwaliteittechnisch regelmatig gehad dat dingen niet okay waren. Spruitjes onder de bladluizen, ananas zo groen dat ik hem 2 weken heb moeten laten liggen rijpen. Bestel ik een prei, krijg ik een mini preitje.

    Momenteel zitten we met de kleine en daarvoor met mijn bekkenproblemen, dus we hebben en hadden niet zoveel keus helaas. Picnic vind ik weinig keuze en lastige bezorgtijden.
     

Share This Page