Maar wat vervelend dat je test niet wil oplopen! Als het niet goed zou zitten dan zou je toch wel iets van buikpijn/kramp moeten hebben of is dat niet altijd zo? Hoop voor je dat het gewoon goed is Ik ben heb me vandaag even gewogen en ben inmiddels 1.9kg aangekomen is dat niet al veel?
@Sanne25302 als het om een missed abortion gaat kan het rustig nog een week of 2 duren. @Jeansflower ik vind het super balen dat je testen lichter worden meid! Ik hou nog wel hoop voor je, maar ik begin het ook wel spannend te vinden. Ik duim voor een gekke hcg start!
Word hier toch een beetje zenuwachtig voor wat er morgen gaat gebeuren. Hoop toch zo dat er wat bekeken kan worden en uitgesloten kan worden. En dat we gewoon dikke pech hebben en het dus zo alsnog eens raak zal zijn. Morgen ochtend gelukkig al vroeg de afspraak bij de huisarts. Zou trouwens wel weer net wat voor mij zijn. Dingen laten testen en onderzoeken en dan opeens dat het toch niet nodig bleek. Maar goed ik zou er voor tekenen. @Jeansflower lopen ze niet op of worden ze lichter? Dacht dat je bedoelde lichter dan de controlestreep.. Ik hoop zo voor je dat je hcg gewoon wat langzaam oploopt en het straks toch allemaal goed blijkt...
Spannend morgen, hopelijk een verwijzing zodat je wat dingen kunt laten bekijken. Ze lopen niet op maar blijven gelijk. Ik laat t ff rusten, word helemaal gek in m’n hoofd ervan
Dat is beter dan aflopen.. Maar oplopen zou nog beter zijn. Snap dat je jezelf daar aardig gek mee kunt maken.. hopelijk snel meer duidelijkheid. Hou ons op de hoogte.
Ik kan uit ervaring spreken zijn ook voor controle geweest alles goed gewoon blijven proberen en volgende maand al zwanger maar de afloop was wat minder positief Hopelijk 2019 meer geluk
Oh haha! Ik heb echt geen idee. Hoe moeilijk het ook zal zijn idd even laten rusten en over paar dagen gewoon nog is testen hoop zo op het beste voor jullie!
@Jeansflower gelijk is inderdaad nog wel hoopvoller als afloop.. veel testen hier op ZP gezien die echt lichter worden! En ook voorbeelden van meiden die langzaam hcg aanmaken, bijv echt pas na 3 dg verdubbeling. Heb echt nog hoop voor je. Snap dat t je gek maakt, heel rot. Ga je nog wel testen vrijdag? Als het dan niet donkerder is weet je denk ik wel hoe het ervoor staat.. vandaag of morgen misschien nog wat vroeg. @Sanne25302 lijkt me absoluut niet gek hoor haha das bijna niks! En je bent al richting de helft! Gemiddeld is 12-16. Ik ben een slecht voorbeeld met mn 40 kg vorige x haha. Nu ook al wel tegen de 10 aangekomen. Nou ja, 't zij zo.. @Visje62 succes! Hopelijk stelt het je gerust!
Het zal straks misschien ook wel wat sneller gaan met gewicht hoe meer naar het einde hoe meer er bij zal komen denk ik? 40kg is wel heel veel maar denk ook dat je het niet altijd zelf in de hand hebt. Ik hoop wel zo min mogelijk aan te komen het moet er ook altijd weer een keer vanaf maarja we zien het wel @Visje62 succes vandaag! Laat je ons het even weten?
Goedemorgen meiden, Net terug van de huisarts. We hebben het sperma onderzoek wat uitgebreider besproken. 40% is beweeglijk. En op het gebied van sperma zouden we 35% kans hebben om zwanger te worden binnen een jaar. Bij 30 kom je in de overleg fase normaal gesproken. Op dat gebied zouden er geen problemen moeten zijn dus. Omdat wij in jaren geleden in het begin van onze relatie te maken hebben gehad met een chlamydia infectie (schaam, maar als we hier toch zo open zijn gooi ik toch maar alles er uit...) begreep hij wel dat we graag weten dat het bij mij ook goed zit. We hebben een afspraak met de gynaecoloog 25 januari. En daarbij nog de wens: maar jullie zouden niet de eersten zijn die deze afspraak weer moeten afzeggen. Nou daar gaan we voor Maar blij dat hij mee dacht en ons niet eerst een jaar laat proberen.
Fijn dat de dokter jullie wel gelijk doorverwijst! Maar idd hopen dat dat helemaal niet nodig hoeft te zijn.. denk dat het zo ie zo fijn was om het er gewoon over te hebben met de dokter toch