Lief dat je het vraagt! Nog geen baby helaas. Gisteren heeft de gyn wel gevoeld of ik ontsluting had omdat ik gisteren tijdens de ctg pijnlijke harde buiken had (maar ik gok dat dat kwam omdat ik op mijn rug lag.. ) Ze kon er wel in maar nog niet voorbij de binnenste vliezen ofzoiets.. Ze willen mij wel inleiden maar liever niet met een ballonkatheter omdat mijn placenta dicht bij de uitgang ligt. Dus nu moet ik morgen weer op controle..
oeh spannend! @Olifantje Hoe dicht ligt je placenta bij de uitgang? @14januari begrijpelijk dat je graag wilt dat het spontaan op gang komt. Duim voor je. @Bien1990 geniet heerlijk van jullie gezinnetje.
Toen ik 36 weken en 4 dagen zwanger was hebben ze voor het laatst naar de placentaligging gekeken en toen lag hij 0,5cm bij de baarmoedermond vandaan en dat vonden ze prima om een vaginale bevalling te proberen. Geen idee hoever hij nu ligt maar ze zeiden toen bij die meting dat ik gewoon onder begeleiding van een gynaecoloog blijf en in het ziekenhuis moet bevallen omdat de kans groter is op bloedverlies tijdens de bevalling.. Wie weet ligt hij nu wel een stukje verder.. Geeeen idee.. @kleineM Ik vind het allemaal prima.. Al vind ik die horrorverhalen over weeënstormen wel eng, maar aan de ene kant lees ik ook weer dat de ontsluiting dan sneller gaat? Tja, de baby moet er toch een keer uit
Ik had bij mn zoontje ook een weeën storm. Maar vond het geen horor eigenlijk. Fijn was t niet, Maar dat is bevallen meestal niet haha
Hoevaak heb je dan weeën ongeveer met zo'n storm? Ik wil deze keer max tot 41 doorlopen maar ben echt een beetje bang voor inleiden en de weeënstorm.
@Olifantje oh ja dat is vrij dichtbij. Maar top dat het zkh het aandurft. En jij natuurlijk ook. Laat de beeb nu maar snel komen.
Uhm bijna aan een stuk door. Bij mij begon het rond 10 uur smorgens en had om half 4 smiddags mn zoontje in mm armen. Ging heel snel dus
Verlies rare kleur bruin/groene slijmerige afscheiding. Niet bruin als opgedroogd bloed. Herkent iemand dit?
Ja ik had veel groene afscheiding en bleek een schimmel infectie te hebben. Wel even na laten kijken en behandelen. Ander heb je veel kans op spruw als die kleine er langs komt straks!
Ik zat in mn eigen bubbel. Ik zag opeens dat ze het wiegje klaar gingen maken etc en toen zei ik huh mag ik dan al bijna persen. Toen was t niet bijna, maar gewoon nu. De tijd leek om te vliegen
Hier de moeheid ingetreden...Morgen weer naar de VK voor checkup en of ze toevallig al gedraaid is...Zo niet gaan we de versie plannen voor a.s. Donderdag...Ben reuze benieuwd!
Hier vanochtend weer controle in het ziekenhuis gehad.. ctg was gelukkig goed! Ze hebben nu weer een echo gemaakt om te kijken waar de placenta ligt en hij lag minstens op 4cm afstand van de baarmoedermond! Waarschijnlijk door het indalen van de baby zover opgeschoven Toen hebben ze weer gekeken of ik genoeg ontsluiting heb om in te leiden en ik had gewoon al 2 à 3 cm ontsluiting! (Afgelopen vrijdag had ik amper 1 cm ontsluiting) Nu mag ik morgenvroeg om 6u naar de verloskamers bellen om te vragen of ze een kamer vrij hebben en dan gaan ze mijn vliezen breken. Inleiden kon vandaag niet omdat het te druk was. Hmm, maar even na laten kijken!