Ja wat leuk!! heerlijk dat alles goed gekeurd is! blijft toch altijd weer een beetje spannend he! En een beetje blauw tussen al dat roze ! Lijkt me wel lastig hoor om het geheim te houden, tenminste als heel je fam net zo is als de meine.. je zou minstens denken dat de helft bij de cia zit en de andere helft een Russische spionnenopleiding heeft gevolgd
Haha ja soms wel he? Mijn familie is niet zo erg, die vinden het geslacht ook niet zo belangrijk. Maar sommige vrienden en een broer van mijn man willen het bijna nog liever weten dan wij, en die kunnen hier echt niet tegen Maar tegen iedereen die ernaar vraagt zeggen we dat we het geslacht niet weten en niet willen weten. Dan houde mensen snel op met vragen.
Hier gaat ook alles goed ben vooral buiten het werken en zorgen voor mijn zoontje al heel veel plekken in huis aan het reorganiseren , Ik had zoveel plekken bakken kasten met van alles door elkaar heen een soort van zolang je het niet ziet of weet is het niet erg maar nu ik zwanger ben moet alles tip top, Ojaa en de zoektocht naar alle baby sokjes om er een volledig paar van te maken die dingen zijn overal haha.
Hahaha dames ik heb weer gelijk kunnen lachen. @joepy .. Die sokjes. Ik ben er zo klaar mee, waar ik geen tweede van vind verdwijnen in de prullenbak, weg met die handel. Ik moet ook hard gaan organiseren en opruimen, nouja dat doe ik eigenlijk elke dag, maar pfff. @Noxe! Yeahhhhh, nog een jongetje erbij. Gefeliciteerd! Kun jij dat soort dingen voor je houden? Ik verspreek me echt zo snel, denk er ook niet bij na ofzo. Gek eigenlijk, ik ben een ster in dingen geheim houden, wat iemand mij verteld blijft bij mij, maar geheim houden dat we een jongetje verwachten... Onmogelijk. @debjuh86 , vindt jij die netonderbroekjes echt wat? Ik heb echt mega onderbroeken van de bon prix, wat zitten die lekker zeg, daar passen die mega maandverbanden prima in. Verder even serieus, ik zou snel achter die test aangaan. Ik heb ook nog even stiekem wat gesnoept hoor voor de grote dag, maar het Is voor zo'n kleintje best gevaarlijk en ik zie dat zwangerschapsdiabetes echt heftiger terugkomt. Ik heb geen diabetes verder, het Is echt een zwangerdingetje bij mij. Oh en verder, ik zit ook te denken aan een kraamfeestje, mijn schoonfamilie komt van ver en het liefst allemaal op één dag. Mijn kindje hoeft ook absoluut niet rond te gaan door een groep. Ik vind het hoe dan ook een bijzonder iets dat mensen allemaal zo graag de baby vast willen houden. Ik ga toch ook niet bij iedereen op schoot zitten. Opa oma en mensen die veel gaan betekenen voor het kind... Daar heb ik echt alle begrip voor. Maar van mij hoeft de rest echt niet zo. Wij zetten een springkussen in de tuin, statafels, hapjes, ik ga alleen niet meer als een gek rondrennen. Normaal ben ik zo'n gekkie die een high tea organiseert en ook nog een bbq, want stel je voor dat mensen te weinig te eten krijgen of niet al mijn kookkunsten hebben kunnen proeven maar met een uhhh gewonde poes, een stuiterende peuter en een klein ventje die mijn aandacht verdient ga ik maar eens lekker lui voor het simpele voer. Van mij hoeven mensen ook niet het hele huis te zien hoor. En de schuur en garage gaan ook mooi op slot. De kleine in de draagdoek en klaar. Ohja, ik heb een hobby gevonden om mijn tijd thuis te doden nu ik in de ziektewet zit. Ik ga van alles haken. Nu bezig met een dekentje voor de ledikant. Ik heb echt een lading wol liggen van heb ik jou daar en tijd teveel.
Ik heb nog wat maanden om elk hoekje van het huis langs te gaan er zijn wel wat sokjes die een 2 de kans verdienen haha en nu zitten de enkele in een heel klein bakje terwijl mijn enkele sokken al een eigen wasmand hebben erg naar En mijn gewicht is nu zo 1 a 2 kilo meer als het begin en de groei van de baby gaat hetzelfde als bij mijn zoontje dus ik ben helemaal tevreden en ik loop al zo vaak de baby kamer in alles is zo schattig !!! En die schopjes bewegingen in me buik ik ben er egt verlieft op hopelijk word het straks wat zwaarder ander moet ik nog huilen dat ik niet de ene zwangerschap na de andere in kan want de wens en mogelijkheden voor een groot gezin heb ik niet maar zwanger zijn is deze zwangerschap tot nu toe heerlijk(met wat darm en hoofdpijn klachten maar die kan ik ook heel goed hebben als ik niet zwanger ben) @hoop28 Je had ook met de overige sokjes kunnen patch worken in je tijd zo mooi stukje kunst voor de baby kamer haha.Vorige zwangerschap zak ik in de ziektewet maar toen was het al wat warmer toen genoot ik veel van buiten zijn zou me nu wel wat opgesloten voelen maar ik ben dan ook echt ene buiten mens hoe gaat dat bij jou?
Heerlijk dat gekeuvel in huis en uhhh die sokken, dat Is heel herkenbaar Hahaha. Lekker van genieten, ik vind het fijn voor je dat je het zwanger zijn als zo'n leuke tijd ervaart. Leuk idee trouwens! Uhhh ja we wonen heel mooi landelijk. Met prachtige bossen in de omgeving, uitzicht over de akkers. Ik kom zelf uit de randstad en daar voelde ik me altijd soort van opgesloten. Nu mis ik wel het echt naar buiten kunnen, maar als je groen ziet vanuit je huis dank voelt dat, voor mij, toch heel anders. Ik voel me alleen zo schuldig naar mijn dochtertje toe, niet kunnen wandelen of iets. Mijn uitstapjes bestaan nu uit naar het ziekenhuis, de peuterspeelzaal of de winkel gaan, of natuurlijk ergens op visite gaan. Nog max 17 weken, we tellen af haha .
Gaat alles goed met iedereen? Lang niet geweest op zp. Inmiddels 20 weken en maar 1kg aangekomen. En jullie?
Hi malika, maar 1 kg aangekomen, wat goed! Hoe voel je je verder? En gaat het goed met de kleine in je buik? Hier 21 weken en toch echt al 5 kg aangekomen. Maar niemand die er raar van op kijkt, het zal wel goed zijn.
Ja, alles gaat goed. Is mijn 3e zw. Heb nog 2 peuters rondlopen, ligt ook wel daaraan denk ik, haha. Eet verder goed. Voel de kleine meid ook lekker schoppen.
Zo te zien ben je in ieder geval lekker bezig!! Gelukkig heb je nog even de tijd om het dekentje te haken. Ik heb ook mega-onderbroeken van de hema, zitten heerlijk. Droeg ze tussen de zwangerschappen door ook , niet echt heel erg charmant maar zitten wel comfortabel. Vorige keer viel het aantal mensen dat op kraamvisite kwam ons heel erg mee, dus we verwachten nu ook een rustige kraamperiode. Wel gaan we echt mensen wegsturen zodra we wat moe worden. Vorige keer waren we hier te verlegen voor en toen zijn we redelijk vaak over onze grenzen gegaan. Al is sommige visite ook wel handig om onze dreumes bezig te houden tussendoor. En ja wij gaan in ieder geval ons best doen om het geslacht geheim te houden. Tot nu toe met succes haha. Maar we zeggen gewoon dat het geslacht niet te zien was, tot nu toe geloven mensen dit
Welkom terug Was het een goede echo? Ik begin ook pas nu een beetje aan te komen, maar sta nog op -4 kg ten opzichte van mijn gewicht voor de zwangerschap. Wel al 3kg aangekomen
Hahaha ik draag die onderbroeken ook gewoon nog hoor niet onder alles natuurlijk, staat niet altijd even charmant, maar wat zitten ze lekker. Goed van jullie! Is ook best lastig om mensen weg te sturen. Eigenlijk hoop je gewoon dat de visite zelf door heeft dat ze al lang genoeg langs zijn geweest. Maar helaas werkt dat niet altijd zo. Slim! Dan kunnen mensen er ook niet naar vissen. Geniet lekker van jullie geheimpje
Sorry dames ik spring soms even opnieuw in er was zoveel geschreven dar ik het even niet kon bij houden Ben met momenten soms zo druk in t nieuwe huis enzo.. Hier ben ik nog niets aangekomen.. was weer iets afgevallen.. Hoe was je echo? Hoe is t met de rest verder?
Hier gaat het super maar ik wil zo graag dat ik 30 weken zwanger ben dan kan ik gaan aftellen en hopelijk even genieten van het super bol zijn van wegen mijn zware werk ga ik ook net wat eerder met verlof heb er zin in dus deze 9 weken mogen snel voorbij en de winter ook ik hou niet van winter haha, En moet een wagen voor 2 kindjes gaan uitzoeken vind ik ook leuk .En mijn gewicht is nu 2 kilo erbij
@Mom86 super netjes, wat doen jullie dat allemaal toch goed! Ik zal mij morgen eens wegen, maar zit toch echt al op +5. @lerana, leuk een nieuw huis! Moeten jullie er nog veel aan doen? En hoe is het met de zwangerschap? @joepy gaaf, kinderwagen voor twee! Heb je al een buikje? Ik vind die 30 weken buik ook mooi, nouja met een week of 26 Is het ook al mooi gevormd hier. Maar het verschilt ook zo per persoon. Ik heb ook vrouwen gezien met 38-40 weken dat ik echt denk zit er een 6 ling in ofzo. Wanneer ga jij met verlof ?
Ik heb al een fijne buik vind ik zelf Ik werk tot eind maart Maar ook kwa mening verschilt het de ene keer hoor ik wat een grote buik al andere keer oo je ziet nog bijna niks