Ik vrees ook het ergste. Het is een heel vreemd verhaal. De stenen die eraf waren gehaald, de manier waarop hij in de put gevallen moet zijn om zo diep te kunnen komen. De hoeveelheid puin die dan wel blijft hangen. Moet haast wel dat het jongetje direct onder het puin vastzit en dat maakt de kans dat hij nog leeft veel kleiner. En als hij nog leeft, die angst een week in het donker en de kou. Niet teveel over nadenken. Hoop dat hij snel gevonden wordt.
Dat plasje water zie ik niet. Maar mijn god (swt), wat een eind naar beneden. Vreselijk om dat filmpje te zien. Wetende dat hij daar door met een noodgang naar beneden is gegaan. Je schrap zetten zal ook niet gaan want dan schuur je alles open. Mijn zoon is even oud. Krijg het benauwd als ik er aan denk dat dit gebeurt
Wat ik niet helemaal snap De aardeprop zit op 73m diep Ze boren een 2e verticale tunnel tot 60meter En gaan dan 4 meter horizontaal graven Dan komen ze toch 13 meter boven de stop uit? Wat hebben ze daar aan? Ze moeten er toch onder komen..?
Ze zijn al die tijd bezig geweest 20 meter van de bovenkant van de berg weg te graven.. vandaar die 60 meter. Las alweer allerlei vertragingen door harde gesteentes
Ik snap ook niet dat er nog hoop op is dat hij nog leeft... als je die opening ziet, al die scherpe steentjes enz waar het kind langs is gegleden (maar 25 cm breed ook he!) dan mag je toch hopen en bidden dat het kindje snel is overleden en daar niet nog een aantal dagen verminkt en vol wonden, en zonder eten/drinken/licht heeft gelegen...
Ja wilde ik net zeggen. Ze hebben de berg al een stuk afgegraven dus ze beginnen op een hoogte van -20 ofzo. (In vergelijking met de tunnel.)
Laatste update is dat ze nu op 45 meter zitten en pas vanacht ergens op 60 meter. Eerder las ik dat het dan nog 20 tot 24 uur duurt voor ze met de hand bij julen zijn.. er zijn zo'n 300 mensen om te helpen. Wat ze nu in een week gedaan hebben zouden ze normaal gesproken maanden over doen. Ondanks deze verschrikkelijke gebeurtenis, zijn die mensen echt helden! verschrikkelijk
Ik kom ook even meepraten. Iedere dag op zoek naar nieuws en t frustreerd enorm dat er steeds weer iets is waardoor het nog langer gaat duren. T grijpt me echt enorm aan. Mn jongste is ook 2, zie echt steeds hem voor me in die put. Verschrikkelijk zeg! Welke livestreams/nieuwssites volgen jullie?
https://www.lavanguardia.com/sucesos/20190119/454194470492/en-directo-rescate-julen-pozo-totalan-malaga-streaming-video-seo-ext.html
Ik krijg het niet voor elkaar om die te volgen. Iedere keer springt ie bij mij automatisch naar de twitter reacties.
Ja klopt, de twitter account van diariosur (sur en directo) volg ik. Livestream volg ik niet, daar zie je toch niet op wat er precies gebeurt of wat er aan de hand is, maar via diariosur krijg je alle updates als er nieuws is.
Dank! Hoe moeten die ouders zich wel niet voelen.. als wij al met zn allen die updates steeds aan het verversen zijn. Vol hoop dat er niet weer omstandigheden zijn dat het langer duurt. (Overigens niet de hoop dat het mannetje nog leeft. Denk eerder dat hij levend begraven is) Dan word je toch helemaal gek als ouder zijnde? Zo machteloos!
Nu staat er dat hij dinsdagochtend pas bereikt zal worden. Overleven zal hij het erg genoeg niet. Nu maar hopen dat de ouders hun kindje terug krijgen en een waardig afscheid kunnen geven. Mijn hart huilt