Huis te koop topic

Discussion in 'De lounge' started by jumphola, Jun 2, 2018.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Lelie137

    Lelie137 Fanatiek lid

    Jun 9, 2012
    1,576
    209
    63
    Limburg
    Ik denk wel dat er wat noois van gemaakt kan worden, er moet alleen best wat aan gedaan worden. Boven is veel ruimte, dat hebben we niet nodig.
    Ramen vervangen, cv ketel en geiser uitzoeken hoe dat in 1 gewone cv kan, de stalen wenteltrap vervangen door een gewone rechte houten.
    Vloer zijn tegels en 1 convectorput (zou dan bij voorkeur geisoleerd noeten worden met vloerverwarming en nieuwe vloer), keuken is gedateerd. Totale kostenplaatje is dan rond de 30-35.000

    Net met man overlegd, we gaan vanmiddag even langs rijden. Dan beslissen we of we willen kijken.
     
    Bailey07 likes this.
  2. Bioluun

    Bioluun Fanatiek lid

    Sep 20, 2015
    3,983
    1,639
    113
    O @Lelie137 dat is lastig inderdaad. Wij zijn tien jaar terug wel bij dat soort huizen gaan kijken. Bij ons was dat erg verhelderend. Het leerde ons dat wij echt niet zoveel werk erin wilden stoppen en dat we met wat ‘minder’ genoegen moesten nemen. Nu 10 jaar heerlijk in huidig huis gewoond.

    Ben dat huis nu aan het poetsen voor de kijkers morgen. Ze komen om half drie. Daar baal ik wel een beetje van want dan staat de zon precies op de achterpui. Dat maakt het natuurlijk echt heerlijk, maar je ziet ALLES! Elk stofje, kruimeltje, opgedroogde veeg, kras op de vloer, vlek op het raam... hopelijk is het morgen bewolkt :p
     
  3. Lief of Stoer

    Lief of Stoer VIP lid

    Apr 25, 2011
    6,028
    2,894
    113
    't Gezellige Brabant
    Je moet goed weten hoe de markt bij jullie is. Is je huis af of kan er nog iets aan gedaan worden om het aantrekkelijker en zo beter verkoopbaar te maken bijvoorbeeld.

    Wij kochten vorig jaar eerst voordat we verkochten. De zoektocht duurde nl. al een jaar en om echt iets naar de zin te vinden was heel moeilijk. Ons huis was binnen een week verkocht. Dat wisten we vooraf al, ze gingen als warme broodjes. Ons huis was helemaal af. Maar....... er staan nu nog 2 (dezelfde) huizen te koop in onze oude straat voor dezelfde vraagprijs als wij hadden (en waar we ook voor verkochten) maar deze gaan niet. Het zijn opknappers. Je kunt dus stellen dat of de prijs te hoog is, of dat men geen opknapper wil. De eerste is inmiddels na slechts een paar weekjes al gezakt met de vraagprijs omdat ze al iets anders gekocht hebben. Ze waren er van overtuigd dat hun huis net zo snel als die van ons zou gaan, want de markt was immers nóg beter als toen wij verkochten (dachten zij). Kijk dus goed hoe de markt bij jullie is en schakel zeker een ervaren makelaar in.
     
    Bailey07 likes this.
  4. Lelie137

    Lelie137 Fanatiek lid

    Jun 9, 2012
    1,576
    209
    63
    Limburg
    Inderdaad kijk goed naar de markt!
    Huizen die modern instapklaar zijn worden binnen een week verkocht. Moet er een beetje gedaan worden dan binnen een maand. Een echt klushuis langer dan 3 maanden.
     
  5. maartje84

    maartje84 VIP lid

    Oct 8, 2008
    12,809
    4,446
    113
    Punnikexpert
    Import ergens
    Nou echt! Ons klushuis heeft terug meer dan anderhalf jaar te koop gestaan voordat wij hem kochten. Niemand durfde de klus aan in combinatie met de hoge vraagprijs.
    Toen wij aan het kijken waren was het huis net voor de tweede keer in prijs gezakt. En waren wij dus op precies op het juiste moment.

    De huizen die tegelijkertijd kant en klaar te koop werden aangeboden waren steeds binnen een week verkocht.
     
  6. Bioluun

    Bioluun Fanatiek lid

    Sep 20, 2015
    3,983
    1,639
    113
    @Lelie137 nog langs gereden? Hoe sta je er nu in?
    En @samarinde01 hoe is het bij jullie? Budget naar wens?

    Ik heb zojuist voor de zoveelste keer het huis kijkerklaar gemaakt. Komende week komen kijkers nr 11 tm 14 kijken. Er moet toch ooit iemand happen! De makelaar vertelde dat er 1 man komt kijken die eigenlijk al een bod wilde doen. Maar de makelaar heeft hem overtuigd dat het niet zo’n vaart zal lopen dus dat hij gewoon eerst kan gaan kijken. Dus wie weet! Duimen jullie even mee?
     
  7. Luna86

    Luna86 VIP lid

    Jan 11, 2009
    14,791
    9,309
    113
    Gelderland
    @Bioluun ik duim zeker mee! Hier moet gewoon iets bijzitten!

    Wij hebben nog geen contact gehad met de makelaar vanuit ons briefjeshuis. Ik heb goede hoop dat hij deze week wel contact opneemt!
     
  8. Flutterby

    Flutterby VIP lid

    Jul 23, 2008
    10,153
    63
    48
    Spannend Bioluun, ik duim voor je!

    Wij hebben ons huis te koop staan, aankomende week komt het op Funda. Wel al kijkers gehad in de ‘stille verkoop’.
    Ondertussen zijn we aan het onderhandelen over een nieuw huis. Heel spannend allemaal, want het is echt ons droomhuis!
     
    Bailey07 and Luna86 like this.
  9. Bioluun

    Bioluun Fanatiek lid

    Sep 20, 2015
    3,983
    1,639
    113
    O wat leuk! Hopelijk kom je tot een deal en mag je je gaan focussen op de verkoop. Wanneer wil je verhuizen?
     
  10. samarinde01

    samarinde01 Fanatiek lid

    Dec 11, 2012
    2,849
    1,060
    113
    Definitieve cijfers horen we deze week. Prognose was positief! Hoger dan verwacht.
    We zijn ook al ergens wezen kijken, maar dat huis viel erg tegen. Had al een voorgevoel, maar ik was toch nieuwsgierig. Ik ben al aan het rondvertellen dat wij iets zoeken in de wijk. Hopelijk komt er iets uit. Fingers crossed.

    Succes met deze week. Klinkt hoopvol!
     
  11. Flutterby

    Flutterby VIP lid

    Jul 23, 2008
    10,153
    63
    48
    Liefst zo snel mogelijk haha!
     
    Bioluun likes this.
  12. Lelie137

    Lelie137 Fanatiek lid

    Jun 9, 2012
    1,576
    209
    63
    Limburg
    Spannend @Bioluun ! Klinkt in ieder geval goed!

    Dat huis wordt m niet, we zijn langs gereden maar nee.
    Morgen gaan we bij een ander huis kijken, dat ligt niet in onze wenswijk en ook niet daar in de buurt. Voldoet wel aan onze voorkeuren, ben benieuwd!
     
  13. gerdia

    gerdia Bekend lid

    Sep 1, 2011
    795
    351
    63
    Female
    Hoi Dames,
    Ik kom graag meekletsen, want ook wij willen dolgraag verhuizen! We hebben al contact gezocht met een makelaar voor het verkoop van ons huis, maar het advies was om eerst een nieuw huis aan te kopen voor we ons huis in de verkoop gooien.

    Komende donderdagmiddag gaan we langs bij 3 huizen om te kijken, het zijn alle 3 klushuizen waar het een en ander gedaan moet worden, maar dat is wat we graag willen, alles naar eigen smaak verbouwen.
    We wonen momenteel in een instapklaar huis waarin een badkamer en keuken van ong. 5 jaar in zitten, vrij neutraal dus de makelaar zei dit huis ben je kwijt voor er een bord in de tuin staat. Ik ben benieuwd.
     
  14. Ysabella

    Ysabella VIP lid

    Jan 27, 2017
    9,041
    16,545
    113
    Wat spannend en vooral leuk! Wij hebben ook eerst een ander huis gekocht voordat de onze in de verkoop kwam. Het was na 1,5 week verkocht. Heel veel kijk en koop plezier. :D
     
  15. Bioluun

    Bioluun Fanatiek lid

    Sep 20, 2015
    3,983
    1,639
    113
    Vandaag twee kijkers gehad. Helaas heeft de makelaar na de bezichtigingen niet gebeld. Dus weet nog niks. Morgen en woensdag weer afspraken staan. En daarna mogen de kinderen weer gewoon spelen. :rolleyes:
    Ik vroeg me al af of ik door dat schone en nette huis een hekel zou krijgen aan ons normale rommeligere huis. Maar gelukkig is dat niet! :roflmao:
     
  16. Koraal82

    Koraal82 Fanatiek lid

    Jul 17, 2013
    3,277
    1,440
    113
    Haha ik snap je helemaal. Voor ons is het nu ongeveer 2 weken geleden dat het kijkerklaar moest zijn en inmiddels is het weer een normale zooi..... het duurde wel heel lang voordat ik al onze spullen weer gevonden had. Wij hadden veel dingen weggemoffeld maar het terug vinden bleek nog een heel karwei.

    Succes!
     
  17. Bioluun

    Bioluun Fanatiek lid

    Sep 20, 2015
    3,983
    1,639
    113
    Yes beide kijkers van gisteren zijn voorzichtig geïnteresseerd! Dat is stap 1!
    Die van vandaag zijn ziek dus komen een andere keer.
     
    femkes and Luna86 like this.
  18. gerdia

    gerdia Bekend lid

    Sep 1, 2011
    795
    351
    63
    Female
    spannend zeg! Hopelijk word er snel een bod gedaan en word jullie huis verkocht..
     
  19. MiniMe81

    MiniMe81 VIP lid

    May 29, 2010
    5,398
    56
    48
    Where the heart is
    Hi allemaal, ik heb nog niet alle 76 pagina's gelezen, maar ik klets ook graag mee in dit topic!

    Wij hebben sinds begin januari ons huis te koop staan. In een middelgrote stad (in Limburg) in een populaire wijk. We hadden zelf verwacht dat er wel veel animo zou zijn.
    De eerste week hebben we 2 kijkers gehad (er hadden zich 5 gemeld, maar 3 alweer afgezegd...), maar helaas is hier niets uitgekomen. Nu is het al bijna 2 weken stil.

    In de huidige markt ga ik me gelijk zorgen maken of ons huis wel goed genoeg is (2-onder-1-kap incl garage, carport, tuin, zonnepanelen energie label A, 4 slaapkamers. Maar wel met tegelvloer ipv laminaat en keuken kan gemoderniseerd worden).

    Misschien is januari gewoon niet de beste maand? Of zijn we gewoon te ongeduldig na 3 weken
     
  20. MiniMe81

    MiniMe81 VIP lid

    May 29, 2010
    5,398
    56
    48
    Where the heart is
    We hebben overigens nog geen ander huis gekocht , dus ook geen haast eigenlijk.
     

Share This Page