@Lelie89 ik vind mezelf ook echt een jongens mama. Mijn gevoel zegt ook jongen meer als meisje deze keer opnieuw .
-Aaaaaaahhh de lijst wordt mooi blauw hihi spannend allemaal , hier stront verkouden alweer bah , -Eten nou dat kan ik de hele dag wa hihi . -Meiden met mooie echo gefeliciteeeerd -Namen zijnwe nog niet echt uit maar ja nog wa ff tyd voor ja , Vernoemen wil me man nu niet ,onze dochter is wel vernoemd tweede naam na mijn oma die mij zo,n beetje op heeft gevoed en een moeder voor me was had het heel moeilijk met haar dood ,daarom hebben we de Romaira-anthonia genoemdt . Hier dinsdag weer na gyneacoloog
Ik ook hoor. Meisje had me ook wel leuk geleken, maar ben ergens echt een jongensmoeder. Ik ben ook geen meisje, meisje type.
Ja, eng is het soms ja! Toen ik gisteravond ging liggen, werd het wel meteen een stuk minder gelukkig.
Thanks, ik zal vandaag proberen om meer op te staan en te bewegen tussen het werken door. Oh meh, lastig dat je niet "los" mag gaan met eten. Appels vullen mij totaal niet, maar ik vind ze zo lekker. Daar eet ik er dan vaak 2 tegelijk van.
Gek genoeg denk ik dat ik zwanger ben van een jongetje. Wij gaan wachten tot de 20 weken echo, dus nog even geduld. Maar we hebben totaal geen voorkeur. Ben wel érg benieuwd of ik gelijk heb. Ik noem de baby ook al vaak "hij", haha! Trouwens, ik ben net gaan Googlen. Ugh, tipje: nooit doen. Ik heb namelijk een kleine week last van mijn rechter schouder(blad). Vooral 's ochtends en 's avonds. Niet echt spierpijn, meer alsof ik verkeerd heb gelegen 's nachts en ik voel het alleen bij bewegen. Maar ik slaap gewoon zoals ik gewend ben. Dus ik ging Googlen en lees dingen als Hellp syndroom? Ook dat het in veel gevallen geen kwaad kan (groeien van de baarmoeder, huh, helemaal daar voelen!?), maar ik schrok wel even! Ik slik aspirine ter voorkoming van een te hoge bloeddruk (mijn moeder had zwangerschapsvergiftiging). Hier zitten ook meiden die Hellp hebben gehad hè? Komt dit jullie ergens bekend voor?
Ik ben absoluut ook een jongensmama, met 2 dochters die van roze prinsessenglitters houden heb ik soms wat moeite mee, want ik kan niet zo goed schakelen in hun fantasiespel. Verder laat ik ze uiteraard lekker genieten want dat ik geen meisjemeisje ben betekend niet dat zij dat niet mogen zijn. Dus ik maak lekker jurken voor hun met de grootste zwierrokken heb ik dan zelf ook weer lol in Zoonlief alweer ziek thuis. Nu met oorontsteking. Fijn zo in de citoweek. Vorige week de meisjes, de week ervoor ook al zoon. En ik moet echt even langs de Ha met urine maar krijg er gewoon de kans niet voor
Het zegt mij niks snuky. Ik zou het even aan de vk vragen. Google is nooit zo handig met dit soort dingen. Ik deed dat gister ook en kreeg verhalen over vroeggeboorte etc Ivm de gevoeligheid van Mn buik. Ik ga het proberen te vergeten, want volgens mij belanden alle horrorverhalen op het internet Ik denk dat je niet meer kunt doen dan je bloeddruk goed in de gaten houden
@Snuky niet gaan googelen . Het is nog veel te vroeg voor help syndroom. Komt slechts heel heel zelden voor in tweede trimester en eigenlijk nooit voor de 20 weken. Bij het help syndroom voel je je over het algemeen als je die pijn bij het schouderblad krijgt ook heel ziek, heb je flink dikke enkels en zelfs opgezwollen handen en gezicht en heb je meestal ook pijn in de bovenbuik. Meest waarschijnlijke is dat je last van je spieren hebt omdat alles losser wordt en je al wat anders beweegt dan anders. Als je je zorgen blijft maken even de VK bellen, daar zijn ze voor .
En zoals @Rozemarijn33 zegt op internet staan vooral de nare verhalen en dat zijn echt de uitzonderingen!
Oef, dat zijn ook geen leuke dingen om te lezen... Dinsdag hebben we weer controle bij de vk, dus dan ga ik het zeker bespreken. En inderdaad, ik denk ook dat je je júíst de horrorverhalen op internet leest. Mensen bij wie alles goed gaat, hebben denk ik minder de behoefte om hun verhaal op internet te delen.
Thanks, dat is goed om te horen! Ik las inderdaad dat het vaak ook in combinatie is met pijn onder de ribben, maar ik heb verder nergens last van. Dinsdag weer naar de vk, dus dan zie ik weer hoe mijn bloeddruk het doet.
Hier ook meer een meisjesmama, heb van allebei al wat maar vind roze en tuttige dingen toch leuker! Terwijl ik dat tijdens de 1e zwangerschap wel echt vreselijk vond, toen was ik zo blij met een knul. Ik twijfel nu erg over het geslacht, ik zeg 51 procent meid en 49 procent jongen. Niet googlen @Snuky dan gaan jij en ukkie zo ongeveer dood...al die horror verhalen. Ik ben allergisch voor ukkie denk ik, veel uitslag op mijn buik
Hahaha, ja echt hè!! Moest wel om je lachen, hihi. Aww, en allergisch voor je uk? Dat zou wat zijn haha!
Ik zit op +3,5. Weeg nu 70 geloof ik. Bij vorige zwangerschap kwam er in totaal 12 bij en ging er snoeihard vanaf erna. (Borstvoeding) En het ging ook niet gelijkmatig ofzo. Met 24 wk zat ik op +12 en bij bevalling op +9. Ik had ook veel vruchtwater. Helaas bleef ik na de bv hetzelfde eten als tijdens dus ik woog zo weer 68 haha... Truuk is om dat iig niet te gaan doen deze keer
Jeetje wat irritant joh! Ik zou echt een hele uitgebreide echo wens uitspreken bij de vk. Daarmee zie je ook heel veel.