Oploop in 1 dag is vaak lastig te zien. Om de dag is dan beter. Je kunt er ook gewoon op vertrouwen en niet meer testen Dat deed ik bij m’n zoon en t resultaat is nu 5,5 Deze is in elk geval gewoon echt positief
Hij lijkt positief, mooi duidelijk streepje! Maar heb al eens hele duidelijke valse voorbij zien komen. Even een predictor doen, dan weet je het zeker.
Ik heb echt testen gezien van mensen die met 1 en dezelfde urine 4 kv testen deden waarvan er dan 1 donkerder (dus positief!) was als deze en 3 negatief. En die dan niet zwanger bleken te zijn. Daarom maakt 1 kv test mij erg sceptisch al hoop ik natuurlijk voor ts dat hij gewoon positief is.
Heb voor woensdag een afspraak gemaakt bij de huisarts om bloed te prikken dat geeft meer duidelijkheid...
Ik ga wel wachten met heel blij zijn tot ik mijn bloeduitslagen ga hebben. Hoe zeker kan ik zijn met een predictor test?