Hoi dames. Is het nou echt zo dat je van een 2e kindje sneller dik wordt? Benieuwd naar jullie ervaringen.
Bedoel je dik als in kilo’s aankomen of dat je buik sneller zichtbaar is? Qua kilo’s gaat het hier vooralsnog vergelijkbaar (bij beide afgevallen). Mijn buik is al wel beter zichtbaar dan bij de eerste op deze termijn.
Qua kilo's niet. Ik bleef maar afvallen en was op het einde maar 3kilo aangekomen. Qua omvang wel. Met 11 weken had ik het op mijn werk nog niet verteld en was mijn werkkleding (wat er voor zorgde dat mijn buik onzichtbaar was) vergeten. Mijn collega zag het gelijk.
Hier wel.. maar alsnog niet super hard. Denk dat het ook met je aanleg te maken heeft. Als ik foto's terug kijk, denk ik dat ik vorige zwangerschap zon 2 weken verder was met de buik die ik nu heb. Ik pas nog wel in mn normale broeken, maar nog niks aangekomen. Deze zwangerschap kon je rond de 13/14weken een iniminibuikje zien, dus het was prima te verbergen zolang nodig, voor de buitenwereld
Yup hier ook. Bij de eerste een buikje goed te zien met een week of 12. Bij alle zwschappen daarna echt veel sneller. Dit was de een na laatste zwschap (dus de 4e).
Jaaa hier zeker wel! Bij mijn dochter begon je pas iets te zien na 20 weken, vanaf dat moment ook pas aangekomen. Nu bij nr 2 had ik echt al veel eerder een buik en ben ik nu al 10 kg aangekomen (30 weken) wat ik bij mijn dochter op het eind nog niet eens aan was gekomen! Buik ook echt al een tijd het formaat wat ik bij mijn dochter pas tegen het eind had Die 10 kg is trouwens alleen maar zichtbaar bij mijn buik en borsten, de rest van mijn lijf is niet dikker geworden, gelukkig
Oh dat beloofd nog wat dan. Bij de eerste was ik op het eind pas gigantisch. Nou heb ik wel wat spek op mijn buik. Ben wel 8 kilo afgevallen maar toch. Voelt allemaal wel wat opgezet. Maar dat kan eigenlijk nog niet met 4 weken toch? Was bij mijn 1e zes vers hap 17 kilo aangekomen. Maar heb ook best wat gesnoept. Uiteindelijk 3.5 kilo blijven plakken. Vind t wel leuk als je t eerder gaat zien. Maar hoop wem dat ik het verborgen kan houden tot we t gaan vertellen. Zal moeilijk worden aangezien ik toch een stevige roker ben/was. Nu gestopt. Dus zullen mijn vrienden wem verdacht vinden. Ga ik maar met mijn man "roken' moet hij maar wat mijn kant op blazen terwijl ik mijn adem inhoud. Dan stink ik toch naar rook. Haha. Heb inmiddels 5 actiontesten. Een clear blue plustest en een clear blue weken indicator liggen. Alles positief de laatste 2 action en de clear blue plustest waren knal en de weken indicator gat al 2-3 weken aan. En nog steeds kan ik het eigenlijk nog niet geloven.. Maar de foto liegt er toch echt niet om he...
Bij mij vergelijkbaar met de eerste. Ik maak elke week foto’s en toen ook dus ik kan het vrij goed zien. Ik kreeg ook pas met 16 weken een klein buikje. Ik sport wel veel en had dus wel goed getrainde buikspieren voor mijn tweede zwangerschap.
Nou hier wel hoor! Waar bij m'n 1e zwangerschap m'n broek bij 11 weken strak ging zitten... Zit hij officieel vanaf gister echt niet lekker meer. Loop met een elastiekje om m'n knoop. Wil nog niet aan de zwangerschapsbroekken haha
Hier.. 1e snel dik met 11 weken geen eigen broeken meer kunnen passen, 2e pas rond 14 weken.. 3e met 23 weken pas
Hier net zo. Bij de eerste langzaam gegroeid ging bij de tweede al veel sneller! Nu inderdaad ook 7 weken en begint mijn broek al vervelend te zitten!