Wie is er weleens in Bosnië geweest? En was het leuk? De natuur moet mooi zijn had ik gelezen. Wij hebben namelijk plannen om van de zomer eens die kant op te gaan.
Wij zijn vanuit Kroatië naar Mostar geweest. Wij vonden de plaatsen waar we doorheen kwamen armoedig overkomen. Veel kogelgaten in huizen / gebouwen. Stukje natuur wat we hebben gezien was mooi. Ik kreeg er zelf geen vakantiebestemming gevoel bij.
Wij zijn ook vanuit Kroatië naar Mostar geweest. Boeiend om een keer te zien en inderdaad overal kogelgaten. Leuke kronkelwegen om over te rijden. Voor ons wel een vakantiegevoel, maar we houden wel van wat avontuur. Lekker eten trouwens ook. En mensen hebben het nog wel over Srebrenica, dus het is goed om in je hoofd te hebben dat daar nog wel wat oud zeer kan zitten.
Bosnië is prachtig! Idd je ziet veel materiële gevolgen nog van de oorlog, maar de natuur is idd fantastisch! Mensen zijn super gastvrij, en het is er spotgoedkoop.
Bosnië is inderdaad heel erg mooi. De natuur is prachtig, maar inderdaad je ziet nog veel gevolgen van de oorlog. Ze hebben heerlijk eten (cevapcici mijn lievelings) echt een aanrader , mensen zijn gastvrij. En het is daar allemaal heel erg goedkoop.