Omdat ze NL artiesten of (voormalig) top 40 hits draaien. Ik ben ook zoekende, ik probeer Frank een kans te geven, maar dat is niet alles. Mattie vind ik na dat gedoe met Wietse ook niet zo sympathiek meer (ook al zijn er twee kanten aan een verhaal).
Geen, vind stilte s ochtends vroeg wel lekker, en als ze eenmaal wakker zijn maken de kinderen herrie genoeg ik ben stilte veel meer gaan waarderen sinds ik kinderen heb Muziek luister ik vooral in de auto of als ik aan t schoonmaken ben.
538, ik vind de nieuwe ochtendshow prima, al vond ik Evers leuker. Maar meestal dringt de helft toch nog niet tot me door in de ochtend. Smoddags coen en Sander op 538 vind ik ook leuk en soms switch ik over naar veronica
Slam. Op vrijdag niet want mix marathon vind ik niet leuk. Op mijn werk staat vaak qmusic non stop op 538 non stop aan
Altijd 538... in de ochtend en in de middag. Ik vind Frank Dane best een goede opvolger. Ik vind alleen het dierenrubriekje van Britt Dekker echt verschrikkelijk, gelukkig is dat alleen op maandag en maar 5-10 minuten.
's Morgens luister ik naar 538. Evers staat op was geweldig en bij Frank Dane mis ik de gezelligheid/eenheid maar jeetje, dat team is net een maand bezig. Hannelore vind ik niet echt leuk maar misschien is dat ook een kwestie van wennen.
Radio 1. Maar denk niet dat je daar een soortgelijke gezelligheid zal vinden Ik luister alleen radio 1 vanwege het uitgebreide nieuws etc.
Eerst altijd Evers staat op!, jammer dat hij gestopt is. Frank Dane vind ik verschrikkelijk (die stem daar kan ik echt niet tegen) Dus in de ochtend overgestapt naar Gerard Ekdom, heerlijk om naar te luisteren. En 's middags Coen en Sander op 538 of de 80's zender van Sky.