Leuk!! Wij houden het verder geheim voor iedereen, maar vinden het gewoon fijner om dat samen op de bank te ontdekken
Bij welke termijn doen jullie de geslachtsbepaling? Las al een paar x bij de 20 weken echo? Sprak afgelopen week een collega en die had bij 12.5 week het geslacht al gehoord
Hier doen ze het vanaf 15 weken, daarvoor is vaak nog niet betrouwbaar. Ik heb de echo 20 maart, zal dan 15w2d zijn.
Met de 1e geslachtsbepaling gedaan bij 16 weken. Met de 2e bij 14 weken. En nu wordt het een uitdaging. Deze zwangerschap is een totale verassing, het is tevens mijn laatste kans om mij enorm te laten verrassen bij de geboorte. Dus ik wil het dit keer niet weten. Mijn vriend wilt het wel weten. Dus hoe we dat gaan doen... Hij is ook iemand die moeilijk zijn mond kan houden. Heb hem wel aangegeven dat hij het best mag weten (zou ik wel jammer vinden) maar dat hij dus zijn mond moet houden tegen mij maar ook tegen iedereen ik onze omgeving. Het moet niet zo zijn dat zijn vrienden eerder weten wat ik krijg dan ikzelf
Mijn gevoel zegt dat ik dit keer een meisje draag, maar het maakt ons echt niet uit. Ik zou het heel leuk vinden om ook een dochtertje te hebben maar het lijkt me ook heel leuk voor ons zoontje om een broertje te krijgen. Wij wisten het vorige keer bij 13 weken al, toen kon ze er niet omheen dat ze een piemeltje zag haha.
Ik denk ook dat ik zwanger ben van een meisje! Maar heb altijd geroepen dat ik alleen maar jongens kan krijgen, dus dat zou me ook niks verbazen. Zou een meisje wel erg leuk vinden, maar een broertje voor mijn zoontje is voor hem ook wel leuk! Dus beide is goed Wij hebben een echo op de planning staan iets na 15 weken. Ben nu al benieuwd!! Ben naast moe nu ook enooorm duizelig. Ben de afgelopen dagen zelfs naar huis gegaan van m'n werk, duizelig voor de klas staan is echt niet te doen. Hebben nog meer mensen dat? Mijn bloeddruk was wel gewoon goed.
Gister Avond was sinds weken weer s een goede avond. Ook vanmorgen merk ik dat ik veel minder misselijk ben dan normaal. Heb zelfs pannenkoeken gebakken en gegeten.. morgen ben ik 9 weken, zou mijn hcg piek geweest zijn.. of is het een slecht teken..
@Jesebelletje ik had die week ook een opleving. Na n weekje was t weer mis.. moe en misselijk.. lastig is het he Mijn tandvlees is nu behoorlijk ontstoken en ondanks dat het vervelend voelt ben ik er haast blij mee soort van bevestiging dat t nog snor zit. Van de zotte.. ik weet het
Bij mij ging het vanaf week 9 ook veel beter. De beetje kwaaltjes die ik al had waren van de ene op de andere dag verdwenen. Ik was behoorlijk in paniek. Heb me ook suf gegoogeld. Maar alles bleek afgelopen donderdag nog goed te zijn. Wanneer heb je weer echo?
Ik had met 8 weken dat ik me ineens helemaal top voelde , niet misselijk en gewoon overal zin in. Week 9 kwam het een paar dagen hard terug en moest ik zelfs een keer overgegeven . Morgen 10 weken en ben nu af en toe misselijk en moe. Ik maakte me er ook zorgen over maar het lijkt nu gewoon te komen en gaan , maandag echo ben wel heel benieuwd en ook weer spannend.
Ik heb vooral last van duizeligheid als ik opsta. Ookal sta ik rustig op, sta dan echt even te tollen op me benen. Maar heb gelezen dat duizeligheid er ook bij hoort.
Ik herken het wel , ben sinds deze week duizelig als ik snel opsta. Vooral als ik in de nacht naar de wc loop is het even zwart voor me ogen , kan soms ook ineens wit wegtrekken. Ik neem nu elke ochtend een ijzertabletje kijken of dat wat helpt , maandag naar de verloskundige voor de intake , gaan ze dan me bloeddruk opmeten ?
Mijn ijzerwaarde was helemaal goed, dus daar ligt het bij mij niet aan iig. Volgens mij meten ze elke keer bij de verloskundige je bloeddruk ja, een hoge bloeddruk kan gevaarlijk zijn geloof ik.
Een hoge bloeddruk kan inderdaad gevaarlijk zijn. Maar duizeligheid kan ook een teken zijn van een te lage bloeddruk. Zoute drop eten wil nog wel eens helpen.
Ik denk trouwens dat ik een jongetje krijg. Ook mijn ouders denken dat en zelf een aantal dames op het forum van me andere groepje. Vriendlief wisselt heel erg van geen idee en dan weer naar een meisje. We gaan het zien. Allebei is natuurlijk super welkom. Ben allang blij dat het eindelijk zo ver is.
Maar dan moeten de dames wel eerst zeker weten dat ze geen hoge bloeddruk hebben. Anders maak je dat met zoute drop alleen maar erger.
Hier vandaag in ikea pakt zoon een knuffeltje en zegt dat het voor zn zusje is . Ik zeg misschien krijg je wel een broertje maar hij blijft bij zn zusje. Dus ben benieuwd hier is het beide welkom.
Ik had tegen de kindjes gezegd dat er nu een mini babietje in Mn buik zit zo groot als een druif en dat als we heel veel geluk hebben die misschien groeit tot een echte baby!! Had de oudste van 7 meteen tegen de juf verteld dat ik een baby als een druif in Mn buik had hahaha.. dus kreeg Mn eerste felicitatie gister.. wat ik zo jammer van mezelf vindt is dat ik de zwangerschap ervaar als een 50/50 kans dat het goed gaat.. ben het helemaal kapot aan het analyseren en kan er daarom helemaal niet van genieten.. heb bijna elke dag een echo nodig om bevestiging te krijgen.. en ik weet dat als het misgaat dat dat dan eigenlijk goed is, een gezonde reactie en je zou denken dat je bij een derde wat relaxter zou kunnen zijn maar goed meiden.. ik hoop gewoon dat we eind volgend jaar allemaal blije mama’s zijn
Eind volgend jaar? Ik hoop dit jaar nog. Anders doen we aan een olifantendracht. Haha nee flauw! Hier vooral veel last van maagzuur waardoor ik dus weer misselijk wordt. Na elke slok drinken of hap eten. Waardoor ik dus totaal geen behoefte heb aan eten of drinken. En dat is niet zo’n goede combi nu. Bij mijn dochter hing ik 15x per dag boven de pot. Dat blijft me tot nu toe gelukkig nog bespaard. Ik heb nog helemaal geen gevoel van jongen of meisje. Bij mn dochter hadden we sterk het idee een meisje. Mijn man denkt nu weer een meisje al hoopt ie stiekem op een jongen. Mijn moeder denkt weer een jongen. Mij maakt het helemaal niet uit en hoop met heel mijn hart dat het maar gezond mag zijn. Ik wou graag een verrassing maar manlief houd totaal niet van verrassingen dus nu gaan we net als bij dochterlief met 16 weken een echo doen.