@Suezele Begrijp me niet verkeerd hoor tuurlijk zal mn wereld instorten als het niet zou lukken. Tis wel d ebedoeling om een kindje te mogen krijgen. Maar heb al eens eerder "afsluiting" moeten creëren rond mn 16e en bedoelde meer dat zal me nu ook lukken. Hoop zeer zeker dat alle bloed zweet en tranen niet voor niets is en of geweest uiteindelijk. Maar probeer wel altijd en overal positief te blijven en te denken dat er altijd een "reden" voor een besluit zou zijn. Wat shit weer van de ongi bah ! Wel top dat jullie dan langzaam aan de mmm op gaan zoeken en laat het dan verdorie ook eens lukken voor jullie ♡
Hey dames, hoe gaat het hier verder? Vandaag begon ik te menstrueren... eerder dan verwacht. Ik had de 30ste een positieve ovu test. Had al niet verwacht dat de 1e ronde al raak zou zijn. We gaan rustig de 2e ronde in.
@Loeki82 heh das weer balen zo'n ongi. 1e ronde of niet. Ongi is gewoon shit. Hopelijk 2e ronde raak ! @Chitje Hoe is het met jou nu ? Wanneer is testdag ? @vlinderCN Hoe gaat het ???
@Suezele: oh wat balen dat het niet gelukt is!! Wat is de reden dat jullie het nu weer een ronde zelf proberen? @Loeki82: balen meis! Maar eerste ronde raak is wel erg mooi als je 35+ bent. Dus alle kans nog. Je LF is wel erg kort als je nu al ongi wordt. Ben je pas net gestopt met de pil? @Mauzy82: ik ben helaas een beetje ziekjes. Snotverkouden en gewoon niet lekker. Dus lig al het hele weekend op de bank. M'n testdag is a.s. vrijdag, dat is dan 2 weken na de punctie. Begin nu weer heel erg last te krijgen van de angst dat het weer niet gelukt is. Voor jullie begint het nu wel in zicht te komen allemaal, of niet?
Sorry ik ben even niet zo aanwezig, ben zo misselijk dat ik niet echt kan lezen of schrijven..word ik nog misselijker van. Ik duim heel hard voor jullie allemaal!
Ooow jasses vol in de kwalen dus Hopelijk kun je nog een beetje functioneren in t dagelijks leven. Dikke knuf
@Chitje Heel veel beterschap meid dikke knuf is ook rot weer ideaal om ziek te worden natuurlijk. Hoop ergens dat het goed nieuws is dat je je niet goed voelt maar dat iemand iets aan t verbouwen is daarbinnen ja rot is dat he als de testdag nadert. Ik hoop en duim met je mee
@Chitje, beterschap! @Mauzy82, alles al klaar voor de grote dag? Nog 9 dagen te gaan. @vlinderCN, hopen dat de misselijkheid na de 12wkn voorbij gaat. Ik dacht dat mijn menstruatie vandaag is begonnen maar het is bij roze afscheiding bij het afvegen gebleven. Dat heb ik voor zover ik me kan herinneren tot nu toe niet gehad. Ik ben al bijna 2 jaar van de mirena af. Zal je net ziet dat mijn lichaam nu raar reageert. Dat van een korte lf zat ik ook aan te denken toen ik vanochtend dacht dat ik nu al ongi ben. Ik ben even in de war.
@Loeki82 : Ja wij zijn er helemaal klaar voor haha alleen het huis nog grote schoonmaak. Maar ook al over de helft. Kan me nu niet snel genoeg meer gaan. Maar ook hier nog ff wachten maar
@Loeki82 : Al stiekum getest??? @Chitje : wat een naar rot gesprek moet dat geweest zijn met zulke uitspraken dan zul je wel flink uit je huisje zijn geweest. Nit iets wat je verwacht uit zon hoek ! Hele dikke knuf. Hoe gaat het nu met je ? Nog paar daagjes tot vrijdag of stiekum getest al ?
Hier doet de kleine het nog supergoed, pff wat een spanning, kon alleen maar huilen van blijdschap toen ik mini baby zag (vorige echo's waren toch wat vaag). Gelukkig maar dat alle misselijkheid en andere kwalen niet voor niks zijn. Bijna trouwen he @Mauzy82 @Loeki82 klinkt erg als innestelingsbloeding..ben benieuwd
@vlinderCN; wat fijn dat alles goed gaat en dat de kwaliteit van de echo ook beter was. @Chitje; al getest of wacht je tot vrijdag? @Mauzy82; gisteren de neiging gehad om eerder te testen maar had geen test in huis. Nu wel wat gehaald. Vandaag ben ik echt ongesteld geworden. Hup door naar ronde 2 met wie weet een mooie verjaardagskado.
Het is even balen maar aan de andere kant heb ik me al daarop ingesteld dat het de 1e ronde niet meteen raak zou zijn. Krijg ik gelijk en moet manlief weer flink aan de bak.
@vlinderCN : wauw wat goed dat de echo goed was, en de kleine ik op z’n plaats zit, proficiat hoor dikke knuf. Jaah nog een paar daagjes, mn buik kriebelt haha @Loeki82 : het kak das balen ! Zou mooi zijn geweest de 1e ronde raak toch... elke ronde dat het langer duurt is er ene te veel. @Chitje : hou je ons in spanning tot vrijdag ? Ben niet nieuwsgierig hoor haha
Heel veel beterschap meid. En heel veel succes gewenst voor vrijdag. We duimen met je mee! Hier was mijn cyclus de afgelopen 2 cyclussemhelemaal van zijn padje. Ik wil eerst deze cyclus
Verkeerde knopje Ik wilde dus zeggen dat ik eerst deze cyclus wil afwachten voordat we weer gaan beginnen. Anders ben k al gestressed voordat we begonnen zijn. Daarom hebben we er voor gekozen om deze maand nog zelf te klussen. En stiekem blijven we hoop houden dat we het ook zonder hulp kunnen. Dat speelt ook beetje mee bij de beslissing. @Mauzy82 spannend!! De mooie dag begint al erg dichtbij te komen.