Via de tandarts bitjes laten maken en bleekgel gekocht, van Opalesence. Beviel heel goed, het is even een paar uur volhouden (ik kon er echt niet mee slapen dus deed het in de avond 4-5 uur). Snel resultaat, tanden werden niet heel gevoelig ofzo.
Crest Whitestrips voldoen niet altijd aan de NLse wetgeving, dus kijk ermee uit - je tanden en tandvlees kunnen er blijvend zeer gevoelig van worden.
Deze kende ik nog niet, ik wil het wel eens gaan proberen. Ze hebben een aantal verschillende, welke heb jij gebruikt? En jij @Oliviafaye ?
Het word door tandartsen echt afgeraden om zelf thuis aan de slag te gaan met bleekmiddelen voor je tanden. Er zijn veel middeltjes te verkrijgen die slecht zijn voor je tanden/tandvlees. Je zou met je tandarts kunnen overleggen of zij een goed idee hebben. Vaak kun je via hen een bleekmiddel krijgen die niet schadelijk is.
Precies dit, bij de tandarts laten maken. Ik heb het bitje nog en soms bestel ik de gel als ik weer een tintje lichter wil. Kan het ook geen 8 uur hebben zoals voorgeschreven (gedurende de nacht). Wordt soms te gevoelig.
Zoals 1 van mijn voorgangers ook schreef ik zou niet thuis aan de gang gaan maar overleggen met de tandarts.